Frustracja Trześniewskiej

hof
Elżbieta Trześniewska
Elżbieta Trześniewska Paweł Łacheta
Koszykarki Widzewa w meczu ekstraklasy przegrały z ROW Rybnik 53:74. Po spotkaniu Elżbieta Trześniewska, trenerka łódzkiej drużyny, nie kryła swojej frustracji.

Podczas pomeczowej konferencji powiedziała: - Gratuluję drużynie zwycięskiej, styl i sposób w jakim wygrywają jest imponujący. Byłam bardzo sfrustrowana po pierwszej kwarcie, kiedy różnica klas i gry była tak wielka. Przeżyłam już to w tym sezonie, ale nigdy nie oswoję się z tym i bardzo mi z tym niedobrze. Dziewczyny też się tym załamują, ale staram się im pomóc, żeby mogły jakoś z tego wyjść i obronić te elementy, w których jesteśmy słabsi. Fajnie, że druga połowa była już w równowadze, na remisie. Nie zaciera to jednak obrazu z pierwszej połowy, którą sromotnie przegraliśmy.