Francja Chorwacja wynik meczu [15.07.18] BRAMKI WIDEO

FRANCJA CHORWACJA WYNIK MECZU, MECZ NA ŻYWO, RELACJA LIVE 15.07.18

4

CHORWACJA

2

KONIEC MECZU! Francja Mistrzem Świata!

94' Teraz rzut wolny dla Chorwacji, dośrodkowanie ale od bramki Lloris. Francuzi już się cieszą, za chwilę koniec meczu.
92' Faulowany Griezmann. Rzut wolny dla Francji.
90' 5 minut doliczone.
89' Rakitić uderza ale niecelnie.
88' Dośrodkowanie ale Lloris znów górą.
86' Faul Rakitića. Francuzi teraz udają, leżą, kradną cenne minuty.
83' Rzut wolny dla Chorwacji. Rakitić wprost w ręce Llorisa.
82' Ładna wrzutka w pole karne ale zawodnik chorwacki nie opanował piłki.
81' Chorwaci siedzą na połowie Francji. 10 minut nadziei dla Chorwatów.
78' Rakitić uderza i piłka mija słupek o kilka centymetrów.
76' Francja w ataku pozycyjnym. Chorwaci cały czas wysoki pressing.
73' Zmiana we Francji, Toliso za Matuidiego.
71' Chorwaci teraz na połowie Francji. Zmiana, Kramarić za Rebića.

69' GOOOOOOOOOOL dla Chorwacji!!! Błąd LLorisa i Mandżukić strzela! Francja - Chorwacja 4:2

65' GOOOOOOOOOL Mbappe!!! Indywidualna akcja i już chyba jest po wszystkim!

61' Rzut rożny dla Francji, uskrzydleni trójkolorowi ruszyli do przodu.

59' GOOOOOOOOOL! Paul Pogba!!!

Zza pola karnego uderza reprezentant Francji i mamy gola. Francja gra gorzej ale skuteczniej.

57' Rakitić faulowany! Dośrodkowanie w pole karne Francji ale Lloris łapie. Cały czas atakuje Chorwacja.
54' Dośrodkowanie, w górę wyszedł Mandżukić ale Lloris faulowany.
53' Przerwa w grze. Na murawę wbiegły osoby z trybun. Jest zamieszanie.
52' Mbappe ruszył prawą stroną, uderzył ale bramkarz broni.
50' Vrsaljko zza pola karnego ale daleko od bramki.
49' Znakomite podanie do Mandżukicia ale Varane ratuje sytuację, rzut rożny.
48' Rebić huknął ale Lloris z trudem wybija.
47' Znakomita akcja Chorwacji ale bramkarz łapie piłkę, w odpowiedzi kontra i strzał Griezmanna ale wprost w ręce Subasića.
46' Mecz Francja Chorwacja - druga połowa rozpoczęta.

Koniec pierwszej połowy.

46' Vida minął się z piłką. Francja się broni, Chorwacja gra lepiej. Wynik meczu Francja - Chorwacja 2:1
45' Kolejny rzut rożny, Umtiti leży na murawie. 3 minuty doliczone.
43' Rzut rożny dla Chorwacji. Francuzi wybijają.
42' 60 % posiadania piłki dla Chorwacji.
41' Faul i Chorwaci rozpoczynają. Piłka w środku pola.

39' GOOOOOOOOOOOL Griezmann!!!

36' KARNY!!! Perisić dotknął piłkę ręką.
35' Czy będzie ręka i karny dla Francji? VAR w użyciu.
33' Rzut rożny dla Francji.
32' Fragment gry w której Chorwaci ośmieszyli Francuzów. Techniczna klepka Chorwatów była imponująca.
31' Mbappe teraz na spalonym.

29' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA CHORWACJI!!!! Perisić strzela piękną bramkę!

28' Kante fauluje Perisicia i mamy rzut wolny. Żółta kartka dla Francuza.
24' Rakitić dostał znakomite podanie ale uderzył koszmarnie. Od bramki Lloris.
23' Rzut wolny dla Chorwacji.
22' Dośrodkowanie Modrića ale Vida uderza głową niecelnie.

19' GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Griezmann dośrodkowuje i Mandżukić pakuje piłkę do swojej bramki!

18' Rzut wolny dla Francji. Będzie szansa na bramkę.
17' Groźny Mbappe zatańczył w polu karnym Chorwacji.
15' Perisić pociągnął lewą stroną ale źle dograł do wbiegającego Mandżukicia.
14' Teraz dużo niedokładności z obu stron.
11' Idealne podanie Rakitićia na wolne pole ale Perisić nie opanował piłki.
10' Wspaniałe podanie Modrića ale Strinić nie dał rady dośrodkować. Chorwacja lepsza w pierwszych minutach meczu.
8' Rzut rożny dla Chorwatów. Modrić dośrodkowuje ale piłka wybita.
7' Trudne warunki do gry, parno, brak wiatru.
6' Chorwaci od początku kryją wysoko już na połowie rywali.
5' Dośrodkowanie na Mandżukicia ale znów obrona trójkolorowych na piątkę.
3' Znakomita akcja Perisicia ale w ostatnim momencie obrońca Francji wybija na aut.
2' Luka Modrić fauluje. Rzut wolny dla Francji ale daleko od pola karnego Chorwatów.
1' Finał Francja Chorwacja trwa! Zaczęli Chorwaci.

16:57 - Za chwilę mecz FRANCJA - CHORWACJA!
Przypominamy składy obu ekip.
Francja: Lloris - Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez, Pogba, Kante, Matuidi, Griezmann, Giroud, Mbappe
Chorwacja: Subasić - Vrsaljko, Strinić, Lovren, Vida, Rakitić, Modrić, Brozović, Perisić, Mandżukić, Rebić

16:55 Czas na hymny.

16:53 - Piłkarze Francji i Chorwacji już w tunelu, za chwilę wyjdą na murawę.

16:52 - Wniesiono właśnie puchar Mistrzostw Świata, trwa jego prezentacja. Niesie go niemiecki piłkarz Philipp Lahm, kapitan drużyny która cztery lata temu zdobyła tę statuetkę.

16:50 - Wielkie gwiazdy światowego futbolu na trybunach. Słynny brazylijski piłkarz Ronaldinho podczas ceremonii zagrał na bębnach.

16:45 - Tylko piętnaście minut dzieli nas od wielkiego Finału Mistrzostw Świat w Rosji. Odliczamy! Francja - Chorwacja, kibice już na stadionie, będzie gorąco, za kilka chwil rozpoczynamy RELACJĘ na żywo.

16:35 - Na stadionie w Moskwie trwa właśnie ceremonia przed wielkim meczem finałowym. Na scenie m.in. Will Smith.

16:25 - Trwa rozgrzewka reprezentacji Chorwacji i Francji. Już za 30 minut wielki finał. Powoli trybuny na stadionie Łużniki w Moskwie zapełniają się.

16:20 - Niesamowita atmosfera w Chorwacji i we Francji. Tak wyglądają ulice Paryża i Zagrzebia

Godz. 16 - Za godzinę wielki finał Mistrzostw Świata w Rosji. Francja - Chorwacja! Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO! Jak myślicie, kto zwycięży? Komentujcie...

15:50 - Reprezentacja Belgii już w domu. Ekipa, która zajęła trzecie miejsce na MŚ 2018 została znakomicie przywitana. Do sieci trafił krótki filmik...

15:30 - Składy na mecz Francja Chorwacja:

15:20 - Na zwycięzców czekają potężne pieniądze! Jak podał onet.pl drużyna, która zdobędzie puchar MŚ 2018 zarobi w sumie 38 mln dolarów. Pokonany zejdzie z mniejszą kwotą, będzie to ok. 28 milionów. Belgowie zajmując 3 miejsce zainkasowali 24 mln dolarów.

Godz. 15 - Puchar Świata został przetransportowany na stadion Łużniki w Moskwie. Poniżej film z tego wydarzenia.

FINAŁ FRANCJA CHORWACJA NA ŻYWO

14:45 - Finał Francja Chorwacja rozgrywany będzie dziś na stadionie Łużniki w Moskwie.

14:40 Do Moskwy przyjechały tysiące kibiców, którzy na żywo będą oglądać ten mecz.

- Mamy 4,5 miliona Spartan, a oni mają 80 milionów ludzi. Chorwacja zdobędzie mistrzostwo świata - powiedział Marco Toralić, kibic reprezentacji Chorwacji.
- Jestem zadowolony i dumny ze swojej drużyny. Uważam, że wygramy, choć Chorwacja dotychczas radzi sobie dobrze na tym turnieju. Przykro mi, ale to my zwyciężymy - dodał Enzo Bisson, kibic reprezentacji Francji.

14:30 Francuzi uchodzą za faworytów w Finale Mistrzostwa Świata w Rosji. Piłkarze trójkolorowych rozegrali mniej minut, mieli dodatkowo jeden dzień na odpoczynek. Czy Chorwacji dotrzymają kroku rozpędzonej francuskiej maszynie? Dowiemy się już o godz. 17. Za chwilę podamy składy obu jedenastek.

Francja Chorwacja

Godz. 14:25 - Jak podają zagraniczne media w Chorwacji zapanowało totalne szaleństwo na punkcie narodowej reprezentacji. Luka Modrić w telewizyjnym wywiadzie powiedział, że ma wrażenie iż dzisiaj Chorwatom będzie kibicować cały świat, prócz Francji.

Mecz Francja Rosja rozpocznie się o godzinie 17. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania. Dziś poznamy nowego Mistrza Świata! Rywalizacja zapowiada się fascynująco.