Finał Szkolnej Ligi Rugby Tag. SP 152 na medalowym, trzecim miejscu

W hali widowiskowosportowej w Warszawie COS Torwar rozegrany został Ogólnopolski Finał Szkolnej Ligi Rugby Tag. Walczyło 240 zawodników, 30 najlepszych zespołów szkolnych z dziesięciu województw. Rozegranych zostało w sumie 87 spotkań.
W kategorii klas IV zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 56 z Gdańska podaje strona pzrugby.pl. W klasach V zwyciężyła ekipa Szkoły Podstawowej z Łuszczowa z województwa lubelskiego, a w klasach VI pierwsze miejsce zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 22 z Częstochowy.
Jak spisali się lodzianie? Najwyżej na trzecim, medalowym miejscu wśród klas V znalazła się SP 152, wśrod klas IV SP 11 była szósta, a wśród klas VI SP 54 uplasowała się na czwartym miejscu.
Turniej uważnie obserwował i nagrody wręczał trener reprezentacji Polski seniorów rugby 15 Duaine Linsday.