Finał mistrzostw Polski siatkarek. ŁKS Commercecon pokonał Grot Budowlanych

(hof)Zaktualizowano 
W pierwszym finałowym spotkaniu mistrzostw Polski siatkarek ŁKS Commercecon pokonał 3:2 Grot Budowlani.

Pierwszy mecz o mistrzostwo Polski nie zawiódł. Obydwie drużyny rozegrały dobre zawody i na pewno kibice nie nudzili się w Sport Arenie. Zawodniczki Grot Budowlani walczyły dzielnie, ale to ŁKS Commercecon zszedł z parkietu zwycięski i to siatkarki tego klubu prowadzą 1:0 w rywalizacji o mistrzostwo Polski.

W pierwszym secie krótko prowadziły ełkaesianki, ale potem inicjatywę przejęły Budowlane i wygrywały 12:10, 14:11 i 17:12. Później podopieczne trenera Michała Maska zmniejszyły prowadzenie rywale do dwóch punktów 15:17, ale odpowiedź drużyny gości była mocna i zrobiło się 19:15 dla Budowlanych, które wygrały ostatecznie seta do 22.

Początek drugiej partii rozpoczął się od dominacja Budowlanych. Zespół trenera Błażeja Krzyształowicza prowadził 3:0, 5:3 i 7:4. Jednak ełkaesianki poderwały się do walki i objęły jednopunktowe prowadzenie. Szkoleniowiec Budowlanych wziął czas i cenne uwagi pomogły. Zespół gości znów wyszedł na prowadzenie 14:11, a następnie 18:16. Końcówka seta przyniosła duże emocje. ŁKS walczył zaciekle i objął prowadzenie 22:21 i ostatecznie wygrał go 29:27!

Trzecie partia ponownie zaczęła się od prowadzenia Budowlanych, ale ŁKS szybko wyrównał na 4:4, lecz rywalki nie pasowały i znów prowadziły (10:7, 12:9 i 16:13). Gospodynie także były waleczne i dlatego doprowadziły do remisu 16:16, a po chwili objął prowadzenie 17:16. Jednak końcówka tej części gry należała do Budowlanych, które triumfowały do 21.

Czwarty set rozpoczął się od prowadzenie ełkaesianek 3:0, ale po kilku minutach walki zrobiło się 7:7. Za chwilę ŁKS prowadził 11:9, a następnie 17:10. Podopieczne trenera Michala Maska nie roztrwoniły już przewagi. Wygrały do 20.

O zwycięstwie decydował tie-break. W tej odsłonie ełkaesianki nie pozostawiły rywalkom złudzeń i pewnie wygrały do 7.

ŁKS Commercecon - Grot Budowlani 3:2 (22:25, 29:27, 21:25, 25:20, 15:7)

MVP: Izabela Kowalińska.

ŁKS Commercecon: Wójcik M., Bociek, Alagierska, Efimienko-Młotkowska, Wójcik A., Bidias, Strasz (libero) oraz Muhlsteinova, Kowalińska, Szczyrba, Korabiec.

Grot Budowlani: Stoltenborg, Brakocević, Pencova, Śmieszek, Twardowska, Bączyńska, Stenzel (libero) oraz Urban, Stysiak.

Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw.

Drugi mecz:

piątek, 26 kwietnia, godz. 20.30: Grot Budowlani - ŁKS Commercecon

Trzeci mecz:

poniedziałek, 29 kwietnia, godz. 20.30: ŁKS Commercecon - Grot Budowlani

Ewentualny czwarty mecz

: czwartek, 2 maja, godz. 20.30: Grot Budowlani - ŁKS Commercecon

Ewentualny piąty mecz

, niedziela, 5 maja, ŁKS Commercecon - Grot Budowlani

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 39

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Patologia , nachlana patologia w biało czerwono białych barwach znów dała popis chamstwa . Przynieśli stadion na hale

G
Gość
2019-04-24T11:32:29 02:00, Wielosekcyjny:

Kibice bezdomnych ilu was było wczoraj??? 30-40??? Ten wasz klub kibica odzwierciedla poziom waszej bandy najemniczek. W tamtym sezonie modeleczki, teraz skaperowane dzieci i balkanski zaciąg. Wizja prowadzenia klubu opiera się chyba tylko na miejskiej kasie.

2019-04-24T12:32:08 02:00, Nic dodac nic ujac:

W Budowlanych w składzie są 2 wychowanki i 5 reprezentantek Polski a w ŁKS nie ma żadnej wychowanki... Budowlani są potęga w szkoleniu młodzieży i co roku grają w fińskich juniorek a ŁKS nie grał od 15 lat.,.

2019-04-24T12:33:56 02:00, BudoFan:

A wczoraj było Nas 240 bo tyle dostaliśmy od was biletów ... zobaczysz w piątek niebiesko - biało - czerwoną Naszą halę

2019-04-24T13:54:42 02:00, Gość:

Do BudoFan jaką waszą halę jak wszystkie męcze mają być na hali na ŁKSie w Sport Arena

2019-04-24T14:20:58 02:00, Łodzianin:

A od kiedy to Sport Arena należy do ŁKS ??? Jest halą miejską i podobnie jak z Atlas Areny na tych samych prawach mogą korzystać siatkarki Budowlanych jak i ŁKSu...,

2019-04-24T21:23:18 02:00, Gość:

Tak masz rację mogą ale z halą jest tak jak ze stadionami że na Al.Piłsudskiego zawsze grał Widzew to teoretycznie stadion jest jego chociaż jest miejski na ŁKSie jest ŁKSu.A hala jest na ŁKSie Centrum Sportu ŁKS przy Al.Unii 2 i jest to dokładniej Sport Arena im.Józefa Żylińskiego.A Żyliński był ŁKSiakiem (koszykarzem) więc mówi to samo za siebie że rządzi tam ŁKS bo grają tam Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź, Koszykarki ŁKS SMS i Koszykarze ŁKS AZS UŁ szkoła Gortata a budowlane tam grają bo nie mają gdzie...!

Zresztą jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to poczytaj sobie starsze artykuły jak Prezydent mówiła że to Centrum Sportu ŁKS obejmuje wszystkie obiekty przy Unii i Bandurskiego i kto tam będzię grać.

G
Gość
2019-04-24T11:32:29 02:00, Wielosekcyjny:

Kibice bezdomnych ilu was było wczoraj??? 30-40??? Ten wasz klub kibica odzwierciedla poziom waszej bandy najemniczek. W tamtym sezonie modeleczki, teraz skaperowane dzieci i balkanski zaciąg. Wizja prowadzenia klubu opiera się chyba tylko na miejskiej kasie.

2019-04-24T12:32:08 02:00, Nic dodac nic ujac:

W Budowlanych w składzie są 2 wychowanki i 5 reprezentantek Polski a w ŁKS nie ma żadnej wychowanki... Budowlani są potęga w szkoleniu młodzieży i co roku grają w fińskich juniorek a ŁKS nie grał od 15 lat.,.

2019-04-24T12:33:56 02:00, BudoFan:

A wczoraj było Nas 240 bo tyle dostaliśmy od was biletów ... zobaczysz w piątek niebiesko - biało - czerwoną Naszą halę

2019-04-24T13:54:42 02:00, Gość:

Do BudoFan jaką waszą halę jak wszystkie męcze mają być na hali na ŁKSie w Sport Arena

2019-04-24T14:20:58 02:00, Łodzianin:

A od kiedy to Sport Arena należy do ŁKS ??? Jest halą miejską i podobnie jak z Atlas Areny na tych samych prawach mogą korzystać siatkarki Budowlanych jak i ŁKSu...,

Tak masz rację mogą ale z halą jest tak jak ze stadionami że na Al.Piłsudskiego zawsze grał Widzew to teoretycznie stadion jest jego chociaż jest miejski na ŁKSie jest ŁKSu.A hala jest na ŁKSie Centrum Sportu ŁKS przy Al.Unii 2 i jest to dokładniej Sport Arena im.Józefa Żylińskiego.A Żyliński był ŁKSiakiem (koszykarzem) więc mówi to samo za siebie że rządzi tam ŁKS bo grają tam Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź, Koszykarki ŁKS SMS i Koszykarze ŁKS AZS UŁ szkoła Gortata a budowlane tam grają bo nie mają gdzie...!

G
Gość

Mam pytanie...czy Pani Hania już wczoraj uroniła pierwsze łzy??? :-)

W
Wielosekcyjny
2019-04-24T11:32:29 02:00, Wielosekcyjny:

Kibice bezdomnych ilu was było wczoraj??? 30-40??? Ten wasz klub kibica odzwierciedla poziom waszej bandy najemniczek. W tamtym sezonie modeleczki, teraz skaperowane dzieci i balkanski zaciąg. Wizja prowadzenia klubu opiera się chyba tylko na miejskiej kasie.

2019-04-24T12:32:08 02:00, Nic dodac nic ujac:

W Budowlanych w składzie są 2 wychowanki i 5 reprezentantek Polski a w ŁKS nie ma żadnej wychowanki... Budowlani są potęga w szkoleniu młodzieży i co roku grają w fińskich juniorek a ŁKS nie grał od 15 lat.,.

2019-04-24T12:33:56 02:00, BudoFan:

A wczoraj było Nas 240 bo tyle dostaliśmy od was biletów ... zobaczysz w piątek niebiesko - biało - czerwoną Naszą halę

2019-04-24T13:54:42 02:00, Gość:

Do BudoFan jaką waszą halę jak wszystkie męcze mają być na hali na ŁKSie w Sport Arena

2019-04-24T14:20:58 02:00, Łodzianin:

A od kiedy to Sport Arena należy do ŁKS ??? Jest halą miejską i podobnie jak z Atlas Areny na tych samych prawach mogą korzystać siatkarki Budowlanych jak i ŁKSu...,

Ilu was było kibicu bezdomnej miernoty??? Śmiechu warte. A z tym szkoleniem to nie podniecaj się za bardzo bo macie sekcjie siatki do 12 roku życia. Później jak ktoś dalej chce trenować to musi to robić w innym klubie. Sam znam przypadki kiedy rodzice przenoszą dzieci do ŁKS żeby te dalej mogły trenować.

Ł
Łodzianin
2019-04-24T11:32:29 02:00, Wielosekcyjny:

Kibice bezdomnych ilu was było wczoraj??? 30-40??? Ten wasz klub kibica odzwierciedla poziom waszej bandy najemniczek. W tamtym sezonie modeleczki, teraz skaperowane dzieci i balkanski zaciąg. Wizja prowadzenia klubu opiera się chyba tylko na miejskiej kasie.

2019-04-24T12:32:08 02:00, Nic dodac nic ujac:

W Budowlanych w składzie są 2 wychowanki i 5 reprezentantek Polski a w ŁKS nie ma żadnej wychowanki... Budowlani są potęga w szkoleniu młodzieży i co roku grają w fińskich juniorek a ŁKS nie grał od 15 lat.,.

2019-04-24T12:33:56 02:00, BudoFan:

A wczoraj było Nas 240 bo tyle dostaliśmy od was biletów ... zobaczysz w piątek niebiesko - biało - czerwoną Naszą halę

2019-04-24T13:54:42 02:00, Gość:

Do BudoFan jaką waszą halę jak wszystkie męcze mają być na hali na ŁKSie w Sport Arena

A od kiedy to Sport Arena należy do ŁKS ??? Jest halą miejską i podobnie jak z Atlas Areny na tych samych prawach mogą korzystać siatkarki Budowlanych jak i ŁKSu...,

G
Gość
2019-04-24T11:32:29 02:00, Wielosekcyjny:

Kibice bezdomnych ilu was było wczoraj??? 30-40??? Ten wasz klub kibica odzwierciedla poziom waszej bandy najemniczek. W tamtym sezonie modeleczki, teraz skaperowane dzieci i balkanski zaciąg. Wizja prowadzenia klubu opiera się chyba tylko na miejskiej kasie.

2019-04-24T12:32:08 02:00, Nic dodac nic ujac:

W Budowlanych w składzie są 2 wychowanki i 5 reprezentantek Polski a w ŁKS nie ma żadnej wychowanki... Budowlani są potęga w szkoleniu młodzieży i co roku grają w fińskich juniorek a ŁKS nie grał od 15 lat.,.

2019-04-24T12:33:56 02:00, BudoFan:

A wczoraj było Nas 240 bo tyle dostaliśmy od was biletów ... zobaczysz w piątek niebiesko - biało - czerwoną Naszą halę

Do BudoFan jaką waszą halę jak wszystkie męcze mają być na hali na ŁKSie w Sport Arena

G
Gość
2019-04-24T11:32:29 02:00, Wielosekcyjny:

Kibice bezdomnych ilu was było wczoraj??? 30-40??? Ten wasz klub kibica odzwierciedla poziom waszej bandy najemniczek. W tamtym sezonie modeleczki, teraz skaperowane dzieci i balkanski zaciąg. Wizja prowadzenia klubu opiera się chyba tylko na miejskiej kasie.

2019-04-24T12:32:08 02:00, Nic dodac nic ujac:

W Budowlanych w składzie są 2 wychowanki i 5 reprezentantek Polski a w ŁKS nie ma żadnej wychowanki... Budowlani są potęga w szkoleniu młodzieży i co roku grają w fińskich juniorek a ŁKS nie grał od 15 lat.,.

2019-04-24T12:33:56 02:00, BudoFan:

A wczoraj było Nas 240 bo tyle dostaliśmy od was biletów ... zobaczysz w piątek niebiesko - biało - czerwoną Naszą halę

Oj się qrwa zdziwisz😁

B
BudoFan
2019-04-24T11:32:29 02:00, Wielosekcyjny:

Kibice bezdomnych ilu was było wczoraj??? 30-40??? Ten wasz klub kibica odzwierciedla poziom waszej bandy najemniczek. W tamtym sezonie modeleczki, teraz skaperowane dzieci i balkanski zaciąg. Wizja prowadzenia klubu opiera się chyba tylko na miejskiej kasie.

2019-04-24T12:32:08 02:00, Nic dodac nic ujac:

W Budowlanych w składzie są 2 wychowanki i 5 reprezentantek Polski a w ŁKS nie ma żadnej wychowanki... Budowlani są potęga w szkoleniu młodzieży i co roku grają w fińskich juniorek a ŁKS nie grał od 15 lat.,.

A wczoraj było Nas 240 bo tyle dostaliśmy od was biletów ... zobaczysz w piątek niebiesko - biało - czerwoną Naszą halę

N
Nic dodac nic ujac
2019-04-24T11:32:29 02:00, Wielosekcyjny:

Kibice bezdomnych ilu was było wczoraj??? 30-40??? Ten wasz klub kibica odzwierciedla poziom waszej bandy najemniczek. W tamtym sezonie modeleczki, teraz skaperowane dzieci i balkanski zaciąg. Wizja prowadzenia klubu opiera się chyba tylko na miejskiej kasie.

W Budowlanych w składzie są 2 wychowanki i 5 reprezentantek Polski a w ŁKS nie ma żadnej wychowanki... Budowlani są potęga w szkoleniu młodzieży i co roku grają w fińskich juniorek a ŁKS nie grał od 15 lat.,.

W
Wielosekcyjny

Kibice bezdomnych ilu was było wczoraj??? 30-40??? Ten wasz klub kibica odzwierciedla poziom waszej bandy najemniczek. W tamtym sezonie modeleczki, teraz skaperowane dzieci i balkanski zaciąg. Wizja prowadzenia klubu opiera się chyba tylko na miejskiej kasie.

Ł
Łodzianin
2019-04-24T10:11:33 02:00, BudoFan:

Brawo Budowlana za pierwsze 3 sety!!! Super Jovana i gdyby nie wypaczony drugi set przez sędziów (3 ewidentne błędy w końcówce) to byłoby szybkie 3-0!!!!!

Czekałem, aż ktoś z Budowlanych zrzuci winę na sędziów, albo krzywy parkiet, albo zbyt głośnych chuliganów na trybunach. Nie zawiodłem się. Super !!!!

D
Do boju KSB

Tylko szkoda utraty koncentracji w 4 i 5 secie - No nic gramy dalej

B
BudoFan

Brawo Budowlana za pierwsze 3 sety!!! Super Jovana i gdyby nie wypaczony drugi set przez sędziów (3 ewidentne błędy w końcówce) to byłoby szybkie 3-0!!!!!

A
Anty lks
2019-04-24T06:39:17 02:00, Gość:

Mam tylko jedne pytanie .co to za głupie babsko o błąd włosach siedziało koło prezesa Budowlanych dwa krzesełka o bok i przez cały mecz gdy do serwisu podchodziły zawodniczki ŁKS cały czas coś tam do każdej gwizdala i krzyczala żeby je deprymować .wnioskuję że to musiał być jakiś pracownik tego klubu jeżeli tam siedziała .tak się zachowują pracownicy klubu ?????żenada po całości .to że kibiców nie mają to sami muszą gwiazdach i krzyczeć .masakra

Ta blondyna to chyba z lksu była bo jak widać i słychać po trybunach tylko kibole lks gwiżdżą w całej LSK!!

Dodaj ogłoszenie