Finał „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”

Artykuł sponsorowany IKEA Retail Sp. z o.o.
Wszystko co dobre, szybko się kończy. W minioną niedzielę na antenie Polsatu wyemitowany został finałowy odcinek „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. Sprawdź kto zgarnął nagrodę główną w wysokości 100 000 zł!

Finałowy odcinek „design Dream. Pojedynek na wnętrza”

Droga do finału była kręta i pełna przeszkód. Z szóstki uczestników na starcie do ostatniego etapu dotarła tylko dwójka: Monika Bonecka-Turek oraz Anna Mazur. Obie uczestniczki udowodniły, dlaczego to właśnie one zasługiwały na walkę o nagrodę główną. Doskonale wykonały powierzone im zadanie – aranżacja zaledwie 16 metrowej kawalerki, w której musiało się znaleźć miejsce na pracę, relaks i w pełni wyposażoną kuchnię. Bohaterowie odcinka mieli do podjęcia niezwykle trudną decyzję, ale ostatecznie to projekt Anny Mazur z Lublina okazał się zwycięski.

Wspólny projekt IKEA i Polsat

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to program realizowany przez Rochstar we współpracy z dwójką liderów: Telewizji POLSAT z branży medialnej oraz meblarskiego giganta IKEA. Dzięki doświadczeniu trzech firm możliwe było połączenie rozrywkowego charakteru show z jego funkcją edukacyjną, dzięki czemu telewidzowie na nowo mogą spojrzeć na własne wnętrza i lepiej dopasować je do swoich potrzeb.

Jak podkreślała na starcie programu Agnieszka Horbaczewska, Marketing Communications Specialist IKEA Retail:

„Naszą wizją jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Chcemy inspirować i podpowiadać Polakom, jak lepiej dopasować przestrzeń do zmieniających się potrzeb. Wierzymy, że ten program pomoże widzom wprowadzić zmiany i pięknie aranżować ich własne domy, bez konieczności wydawania dużych pieniędzy, a urządzanie wnętrz i bardziej zrównoważone życie stanie się ich pasją, tak jak stało się dla nas w IKEA.”

Zaprojektuj własne wnętrza z pomocą IKEA

„Kuchnia dla dużej rodziny” i „Wielofunkcyjny salon marzeń” to nie tylko nazwy poszczególnych odcinków show. To także wyzwania, przed którymi stoją miliony Polaków we własnych domach. Niewielka przestrzeń, niestandardowy układ i ograniczony budżet to przeszkody, które można jednak przezwyciężyć z odpowiednim projektem. Do jego wykonania nie potrzeba żadnej tajemnej wiedzy – receptą są odpowiednie narzędzia do planowania online, które możecie znaleźć na stronie IKEA.

Większe zmiany w domu mimo wszystko najlepiej skonsultować z ekspertem, mającym na swoim koncie setki udanych aranżacji. W IKEA z usługi planowania i projektowania wnętrz z ekspertem można skorzystać całkowicie online. Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Decydując się na metamorfozę wnętrza możecie liczyć na nagrodę od IKEA. Każdy członek IKEA Family za każde 500 zł wydane na meble i akcesoria otrzyma kod rabatowy w wysokości 50 zł na kolejne zakupy w sklepie stacjonarnym. Akcja trwa do 20 kwietnia włącznie.

Dodaj ogłoszenie