ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Fighting Games Challenge w łódzkim EC1. W programie turniej...

(pij)

2018-06-04 21:40

2018-06-04 21:40

Dodaj komentarz

Fighting Games Challenge w łódzkim EC1. W programie turniej Tekkena 7 w ramach prestiżowego cyklu Tekken World Tour

(pij)

2018-06-04 21:40

Już w najbliższy weekend, 9–10 czerwca, łódzkie EC1 będzie gościć najlepszych graczy komputerowych z całego świata specjalizujących się w tzw. bijatykach – Tekken 7, Dragon Ball FighterZ oraz Mortal Kombat XL. W Łodzi odbędzie się Fighting Games Challenge, którego częścią będzie turniej e-sportowy zakwalifikowany do cyklu rozgrywek Tekken World Tour w randze Master, którego częścią będzie turniej e-sportowy zakwalifikowany do cyklu rozgrywek Tekken World Tour w randze Master.
1/4

Rywalizacja w grach komputerowych (tzw. e-sport) to prężnie rozwijająca się gałąź sportu. Zdjęcia z turnieju, który odbył się w Katowicach.

(© Polska Press)

Tej rangi turniej to dla graczy możliwość zdobycia największej liczby punktów w klasyfikacji ogólnoświatowej oraz atrakcyjnych nagród. W Łodzi na zwycięzcę turnieju w Tekken 7 czekają: 2,5 tys. dolarów, fotel gamingowy SPC Gear, Słuchawki HyperX i gadżety. Turniejów Tekken World Tour rozgrywa się na całym świecie tylko 40. Impreza ta dopiero po raz drugi odbędzie się w Polsce . Światowy finał jest zaplanowany w Amsterdamie. Obecnym mistrzem TWT jest Koreańczyk.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się