1/16 Zamknij

Kto pamięta Siostry Godlewskie i ich barwną działalność w sieci tego już mało co może zaskoczyć. A jednak. Był czas, że cały Internet pisał o wyczynach

Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Następne

Kto pamięta Siostry Godlewskie i ich barwną działalność w sieci tego już mało co może zaskoczyć. A jednak. Był czas, że cały Internet pisał o wyczynach Moniki "Esmeraldy" Godlewskiej. Można było ją obejrzeć w programie "Ex na plaży", ale największe zamieszanie w cyfrowej przestrzeni zrobiła wraz ze swoją siostrą Małgorzatą, gdy obydwie próbowały kariery wokalnej.

Teraz Esmeralda Godlewska próbuje swoich sił w sporcie. Po Fame MMA przyszedł czas na Punch Down, czyli turniej w... policzkowaniu! Jej przeciwniczką ma być Anastasiya Yandaltsava znana z programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy".

Monika Esmeralda Godlewska całkiem odmieniona
Monika Esmeralda Godlewska nie przypomina tej dziewczyny jeszcze sprzed kilku miesięcy. 28-letnia Monika w ostatnim wywiadzie powiedziała wprost, że musi zrzucić parę kilo. Na Instagramie ciągle kusi ponętnymi zdjęciami.

Celebrytka zmieniła się nie do poznania i nie przypomina poprzedniej siebie! Zmieniła się jej twarz oraz przybyło jej kilkanaście kilogramów.

Zobaczcie, jak wygląda naprawdę MONIKA "ESMERALDA" GODLEWSKA! KLIKNIKJ DALEJ

Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy