Eryk Lubos oświadczył sią ukochanej Joannie! Kiedy ślub?

  Eryk Lubos oświadczył sią ukochanej Joannie! Kiedy ślub?

  r-bo

  Express Ilustrowany

  Express Ilustrowany

  Eryk Lubos oświadczył sią ukochanej Joannie! Kiedy ślub?
  1/2
  przejdź do galerii
  Eryk Lubos to jedna z najbardziej tajemniczych postaci polskiej kinematografii.
  Aktor prawie w ogóle nie udziela wywiadów, a tym bardziej nie opowiada publicznie o swoim życiu prywatnym. Skupia się natomiast na swojej pracy. Ostatnio przeżywa swoje przysłowiowe pięć minut. Zagrał między innymi w serialu „Ślepnąc od świateł" oraz filmie „Underdog". Jednak sukcesy zawodowe to nie wszystko.

  Eryk od dwóch lat jest w szczęśliwym związku. W rozmowie z Plejadą pochwalił się, że oświadczył się swojej partnerce Joannią,
  -Od dwóch lat jestem z moją Joasią.
  Znamy się chyba od siedmiu, mieliśmy do siebie numery, czasem wysyłałem jej jakieś wiadomości, ale jakoś nie było nam po drodze. No i ona przyszła kiedyś do Teatru Syrena i zobaczyła mnie w roli Frankensteina. Byłem wychudzony, zabiedzony, a ona postanowiła się mną zaopiekować - zdradził portalowi.
  44letni Eryk Lubos ma już za sobą kilka nieudanych związków. Choć jest gotów się w końcu ustatkować, boi się, że coś stanie na drodze do jego szczęścia.
  -Bardzo się tego boję, bo już dwa razy mi nie wyszło. Wierzę, że tym razem będzie inaczej. Chciałbym siedzieć z Joasią w moim domku nad jeziorem, łowić ryby i głaskać naszego psa - wyznał.


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo