Erotyczny horror w 3D

Jan Zielarz
Janusz patrzył z zadowoleniem na swój nowy sprzęt. Telewizor rzeczywiście wyglądał imponująco. Miał 50-calowy ekran i był płaski jak 16-kartkowy zeszyt. Janusz usiadł wygodnie w fotelu, założył okulary, które miały mu umożliwić obejrzenie wszystkiego w trójwymiarze i nacisnął guzik w pilocie. Efekt przeszedł jego najśmielsze oczekiwania!

W jego pokoju stała Marzena Słupkowska i zapowiadała pogodę na jutro. Czuł nawet zapach jej perfum. Nagle prezenterka, kończąc prognozę, zwróciła się wprost do niego: - A więc, panie Januszu, jutro będzie znakomita pogoda na spacer. Do zobaczenia w parku!
Mężczyzna był w szoku, nerwowym ruchem zdjął okulary i... wszystko zniknęło. Szybko uspokoił się i chytrze uśmiechnął. Włączył jeden z kanałów, który kiedyś zablokował przed dziećmi. W pokoju pojawiła się naga dziewczyna i potężnie umięśniony, opalony facet. Obleśnym ruchem położył jej rękę na piersi i wtedy dostrzegł rozpartego w fotelu Janusza.
- Koleś, chcesz się pogapić?- zapytał umięśniony i opalony.
- Chcesz zobaczyć, jak zabawiamy się z Sandrą? No to wyskakuj z kasy, to płatny kanał. 15 złotych się należy albo dostaniesz w lampę!
Właściciel telewizora 3D wybiegł przerażony z pokoju. Zdążył tylko chwycić kartę gwarancyjną nowo zakupionego sprzętu. - Ja to będę reklamował! - krzyczał pędząc w kierunku sklepu z elektroniką...

Wideo

Dodaj ogłoszenie