Enkeleid Dobi, trener Widzewa: Potrafiliśmy się podnieść i pokazać charakter

Piłkarze Widzewa w spotkaniu 14. kolejki pierwszej ligi po dobrym meczu pokonali 2:1 Arkę Gdynia. Oto co po m eczu powiedział szkoleniowiec łódzkich piłkarzy.

Enkeleid Dobi: - Wygraliśmy to spotkanie zasłużenie, chociaż powinniśmy zakończyć je już w pierwszej połowie. Stworzyliśmy sobie dużo więcej sytuacji od przeciwnika, dominowaliśmy, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Ja patrzę na to jednak od pozytywnej strony, bo te okazje mieliśmy, co było efektem pracy na treningach. Jeżeli będziemy to kontynuować, to później tego szczęścia na pewno będzie po naszej stronie dużo więcej. Cieszy nas to zwycięstwo, bo zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty z przeciwnikiem, którego aspiracją jest szybki powrót do ekstraklasy. Wiele drużyn odbiło się od Arki, ale w niedzielę to my byliśmy lepsi. Moi podopieczni zasługują na duży szacunek, bo wypracowali tę wygraną na boisku. Straciliśmy bramkę tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, ale potrafiliśmy się podnieść i pokazać charakter.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0