Enkeleid Dobi: Rywale wygrali zasłużenie. Pokazała to pierwsza połowa

Siódme zwycięstwo z rzędu odniosła drużyna Bruk-Bet Termalica Nieciecza, pokonując Widzew 2:0. Nic dziwnego, że została nowym liderem rozgrywek.

Wypowiedzi po meczu

Enkeleid Dobi (trener Widzewa Łódź): Ocena meczu jest prosta. Bruk-Bet wygrał zasłużenie. Trzeba przyznać szczerze i obiektywnie, że graliśmy bardzo dobrą drużyną. Pokazała to przede wszystkim pierwsza połowa. Pretensje możemy mieć tylko do samych siebie. Rywal zasłużył na duży szacunek. Pierwsza część spotkania mogła się skończyć równie dobrze wynikiem 2:0 czy 3:0, ale nie stało się tak między innymi dzięki dobrej postawie naszego bramkarza. Ten mecz to dla nas bardzo ważna nauka i lekcja.

Mariusz Lewandowski (trener Bruk-Bet Termaliki Nieciecza): W pierwszej połowie graliśmy zdecydowanie lepiej, mieliśmy sytuacje, żeby podwyższyć wynik i spokojniej grać w drugiej