Ełkaesiacy zagrali w piłkarskich reprezentacjach Polski

Piłkarska reprezentacja Polski do lat 21, w meczu Elite League rozegranym w Stalowej Woli, wygrała 3:1 z Portugalią. Z kolei reprezentacja Polski do lat 19 przegrała 0:1 z Włochami. W obydwu spotkaniach zagrali piłkarze ŁKS.

W drużynie biało-czerwonych U-21 wystąpił pomocnik ŁKS. Mowa o Kelechukwu Ibe-Torti, który jednak już po dwudziestu minutach zszedł z boiska.
Bramki w tym meczu zdobyli: Jan Biegański 10, Kacper Karasek 24 (piłkarz Widzewa wypożyczony do Termaliki), Kacper Kasperowicz 35 - Rodrigo Gomes 12

Polska: Mikołaj Biegański (46, Kacper Bieszczad) - Antoni Klimek (90, Bartosz Bernard), Jakub Szymański, Maksymilian Tkocz, Kacper Kasperowicz, Kelechukwu Ibe-Torti (20, Bartosz Talar) - Marcel Wędrychowski (71, Kacper Sezonienko), Jakub Witek (46, Tomasz Neugebauer), Jan Biegański, Kacper Karasek (86, Lucjan Klisiewicz) - Aleksander Buksa.

Reprezentacja Polski do lat 19 przegrała 0:1 z Włochami w swoim ostatnim spotkaniu grupy 5 I rundy eliminacji do mistrzostw Europy, ale biało-czerwoni awansowali do II rundy eliminacji. Ełkaesiak Mateusz Kowalczyk grał do 55 minuty.

Bramka Samuele Vignato 90, karne

Polska: Oliwier Zych - Wiktor Matyjewicz, Miłosz Matysik, Igor Drapiński - Jakub Kolan (46, Dawid Bugaj), Kacper Urbański, Mateusz Kowalczyk (55, Antoni Kozubal), Maximilian Oyedele, Miłosz Brzozowski (73, Tommaso Guercio) - George Chmiel (55, Szczepan Mucha), Tomasz Pieńko (87, Miłosz Kurowski).