ELIMINACJE MŚ 2018 AMERYKA POŁUDNIOWA. EKWADOR ARGENTYNA [TABELA]. ARGENTYNA EKWADOR MŚ 2018

ww
ARGENTYNA EKWADOR MŚ 2018 STREAM ONLINE
ARGENTYNA EKWADOR MŚ 2018 STREAM ONLINE EKWADOR ARGENTYNA GDZIE OGLĄDAĆ
ARGENTYNA ELIMINACJE MŚ 2018. ELIMINACJE MŚ 2018 AMERYKA POŁUDNIOWA. ARGENTYNA EKWADOR WYNIK. ARGENTYNA EKWADOR MŚ 2018 WYNIK MECZU. ARGENTYNA ELIMINACJE MŚ 2018. Można powiedzieć że Leo Messi w ostatnim meczu eliminacji MŚ 2018 sam w pojedynkę wygrał spotkanie. Genialny Argentyńczyk strzelił trzy bramki i Argentyna z 3 miejsca w grupie awansuje do MŚ 2018 w Rosji. Po kapitalnych trzech akcjach, indywidualnych akcjach Messiego Argentyna pokonała Ekwador 3:1.

KONIEC MECZU

62' GOOOOOOOOL NIEPRAWDOPODOBNY LEO MESSI!!!!!!!!!! JAKA AKCJA !
Sam wziął piłkę i znakomicie uderzył.
55' Messi czesto jest faulowany.
51' Nerwowy początek Argentyńczyków. Gospodarze często atakują.
46' Zaczęła się druga połowa. Czy Argentyna awansuje? Dowiemy się za 45 minut.

Po 45 minutach Argentyna jest na MŚ w Rosji.
38' Argentyna teraz prowadzi grę ale nic z tego nie wynika.
26' Tragicznie dziś jest dysponowany Mascherano. Popełnia błędy które mogą drogo kosztować Albicelestes.

20' GOOOOOOOOOOL LEO MESSI!!!!!!!!!!!!!

Wspanialy strzał w okno po znakomitej indywidualnej akcji Messiego i Argentyna wraca z zaświatów.
16' Argentyna w ataku. Raz po raz Messi ciągnie całą przsednią formację.

12' GOOOOOOOOOL LEO MESSI!!!!!!!!

Genialna akcja Di Marii i Messiego i mamy wyrównującą bramkę.
EKWADOR ARGENTYNA WYNIK 1:0
10' Mocny strzał Di Marii ale znów niecelny.
7' Argentyna nie może dojść do siebie po ciosie z pierwszej minuty. Gra bardzo słabo na początku.
1' Goooooool dla Ekwadoru! Ależ początek. Błąd Mascherano i mamy pierwszą bramkę. Cała Argentyna w szoku!

Jeśli dziś Argentyna nie wygra spotkania zamknie sobie drogę do MŚ 2018. Brzmi to trochę jak informacja w którą trudno uwierzyć, bo wystarczy spojrzeć na skład Argentyńczyków. W drużynie Bianco celestes grają najlepsi z najlepszych. Na każdej pozycji mają atut. A jednak mimo tych walorów piłkarskich, mimo wielkich gwiazd drużyna Argentyny nie potrafi wygrać spotkania już od dłuższego czasu. Dzisiaj zapewne Leo Messi "stanie na głowie" aby jego reprezentacja w dalszym ciągu mogła marzyć o wyjeździe na MŚ 2018.

WYNIK NA ŻYWO EKWADOR ARGENTYNA

ARGENTYNA EKWADOR MŚ 2018 MECZ GDZIE W INTERNECIE, STREAM ONLINE

Mecz EKWADOR - ARGENTYNA rozpocznie się dziś o 1.30 czasu polskiego. Mecz EKWADOR - ARGENTYNA pokaże telewizja ELEVEN SPORTS. STREAM ONLINE można sobie wykupić właśnie w tej telewizji.

MŚ 2018: EKWADOR ARGENTYNA O KTÓREJ MECZ?

Cały czas kuleje moc strzelecka w drużynie Argentyny. Nawet wielki Leo Messi ma problemy z trafieniem do siatki przeciwnika, a przecież w Barcelonie robi to na zawołanie. Czy dziś Argentyna pokona Ekwador i przedłuży swoje szanse na występ w MŚ 2018 w Rosji?

EKWADOR - ARGENTYNA STREAM ONLINE GDZIE MECZ

Mecz Eliminacji MŚ 2018 Ekwador - Argentyna w nocy (11.10.17) o godzinie 1.25

Mecz Argentyna Ekwador 11.10.17 pokaże telewizja Eleven Sports.

Mecz ARGENTYNA EKWADOR

MECZ ARGENTYNA EKWADOR 11.10.17 O GODZINIE 1.30 NA ELEVEN SPORTS. STREAM ONLINE MOŻNA WYKUPIĆ TEŻ NA ELEVEN SPORT. DOSTĘPNE TEŻ BĘDZIE STREAM ONLINE W INTERNECIE ARGENTYNA EKWADOR, ALE TRZEBA PAMIĘTAĆ ŻE SĄ TO ŹRÓDŁA NIELEGALNE.

W tabeli zajmują dopiero szóstą lokatę, a gwarancję udziału w mistrzostwach mają cztery najlepsze drużyny Ameryki Południowej. Piąty zespół o awans powalczy w barażach. Niekorzystna sytuacja Argentyny spowodowana jest słabą skutecznością w ataku.