ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
ELIF STRESZCZENIE ODCINKÓW... Zobacz, co będzie w kolejnym...

ww

2018-10-10 12:47

2018-10-10 12:49

15 Komentarzy
Dodaj komentarz

ELIF STRESZCZENIE ODCINKÓW... Zobacz, co będzie w kolejnym odcinku serialu [STRESZCZENIE, ODCINKI ELIF]. Ostatni odcinek Elif 341,342,343

ww

2018-10-10 12:47

ELIF STRESZCZENIE ODCINKÓW. ELIF ODCINKI [STRESZCZENIE]. Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu Elif? Poniżej znajdziecie streszczenia odcinków serialu. Jeśli chcesz wiedzieć, co będzie w kolejnym odcinku kultowego już serialu, kliknij na kolejne zdjęcie... Elif STRESZCZENIE odcinka 341. Serial Elif ostatni odcinek.
1/4

(© Streszczenie kolejnego odcinka - kliknij dalej)

Opis: serial ELIF ostatni ODCINEK 338
Członkowie rodziny nie mogą wybaczyć Veyselowi, że sprzedał lokal Melek bez jej wiedzy. Tülay odchodzi od niego i przeprowadza się do Feride. Aliye wraca do domu, jednak jej stan nie jest dobry. Dzięki pomocy Necdeta, Arzu wychodzi z więzienia. Necdet przyłapuje Goncę, kiedy ta próbuje uciec z Elif. Zamyka Goncę w magazynie, a Elif przekazuje Cemalowi, bratu jednej ze służących. Od teraz dziewczynka ma mieszkać u niego. Melek jest w szoku na wieść, że Elif straciła pamięć.

Bijatyka w Tureckim parlamencie:

Przejdź do galerii
odśwież (wciśnij F5)
Elif ostatni odcinek 341
Asuman idzie na spotkanie z Fatihem. Inci namawia Elif, żeby weszły do pokoju siostry. Podczas zabawy psują jedną z sukienek. Zeynep stara się jak najlepiej opiekować Aliye. Kobieta prosi synową wybaczenie za to, że niesłusznie oskarżała ją o zdradę. Melek, Feride i Tulay roznoszą ogłoszenia o zaginięciu Elif. Mają nadzieję, że to pomoże w odnalezieniu dziewczynki.


Elif ostatni odcinek 340
Elif zaprzyjaźnia się z młodszą córką Cemala Ince, jednak starsza Asuman jej nie toleruje. Seher, nikomu nic nie mówiąc, ucieka z rezydencji ze strachu przed zemstą Arzu. Necdet jest zły na Erkuta za to, że pomaga Goncy. Melek, Feride, Tülay i Murat próbują stanąć na nogi po stracie lokalu. Melek zleca wydrukowanie ogłoszeń o zaginięciu Elif.


Serial Elif ostatni odcinek 338
Członkowie rodziny nie mogą wybaczyć Veyselowi, że sprzedał lokal Melek bez jej wiedzy. Tülay odchodzi od niego i przeprowadza się do Feride. Aliye wraca do domu, jednak jej stan nie jest dobry. Dzięki pomocy Necdeta, Arzu wychodzi z więzienia. Necdet przyłapuje Goncę, kiedy ta próbuje uciec z Elif. Zamyka Goncę w magazynie, a Elif przekazuje Cemalowi, bratu jednej ze służących. Od teraz dziewczynka ma mieszkać u niego. Melek jest w szoku na wieść, że Elif straciła pamięć.

Elif odc. 337 (streszczenie)
Arzu zostaje aresztowana za spowodowanie śmierci Nurten i Muhsina. Melek trafia do szpitala psychiatrycznego. Mija miesiąc. Necdet cały czas przetrzymuje Elif w starym magazynie. Aliye wraca do domu po pobycie w szpitalu. Nadal ma niedowład lewej strony ciała. Na wieść o tym, że Arzu może wyjść z więzienia, Gonca postanawia uwolnić Elif. Zeynep i Selim odbierają Melek ze szpitala. Feride zabiera ją do restauracji, tam jednak okazuje się, że Veysel sprzedał lokal. Nowy właściciel niezwłocznie każe im go opuścić.

Elif odc. 336 (streszczenie)
Ludzie Necdeta odbierają Serdarowi Elif i odwożą dziewczynkę Goncy, która ma zamiar oddać ją Kenanowi zaraz po tym, jak pokaże ją Necdetowi. Nurten i Muhsin giną w wypadku spowodowanym przez Arzu. Kobieta jest przerażona. Boi się, że ponownie trafi do więzienia. Necdet wychodzi na wolność. Wyrokiem sądu będzie odpowiadał z wolnej stopy. Po ataku psychotycznym Melek, lekarz sugeruje Selimowi i Zeynep, aby umieścili ją w ośrodku leczenia chorób psychiatrycznych.

Elif odc. 335 (streszczenie)
Gonca próbuje przekonać Serdara, aby oddał jej Elif. Mężczyzna jednak jest nieprzejednany. Melek załamuje się nerwowo i trafia do szpitala. Nurten okłamuje Muhsina mówiąc mu, że Elif uciekła i doniosła na nich policji. Przekonuje męża, że rodzice Elif grożą im więzieniem. Nurten i Muhsin postanawiają wyjechać. Arzu jest przekonana, że to Nurten uprowadziła Elif i próbuje dogonić ich samochód. Podczas pościgu dochodzi do wypadku.

ELIF - odcinek 334 (streszczenie)
Wieść o odnalezieniu się Elif dociera do Kenana, Melek i ich najbliższych. Wszyscy udają się na posterunek policji. Gonca chce zabrać Elif. Serdarowi udaje się uprowadzić dziewczynkę.

ELIF - odcinek 308 (streszczenie)
Veysel przychodzi do domu Necdet. Ndcet jest oburzona.
W rezydencji Aliye uświadamia sobie , że Erkut spiskował z Arzu. Domyśla się ze chce rozbić małżeństwo Selima i Zeynep.
Kenan nie pozwala zabrać Tugce. Arzu chciała pojechać do domu dziadka.
Selim odbiera przesyłkę. W środku jest pozew rozwodowy. Zeynep chce się rozwieść.

Streszczenia odcinków - Kolejne odcinki w Galerii ZdjęćELIF odcinek 299 STRESZCZENIE


Veysel się boi, że Necdet nakazał go załatwić. Zeynep jest przeświadczona, że Selim nigdy jej nie uwierzy. I to jest głównym powodem, że przyjmuje propozycję Erkuta, by ratować męża. Melek widzi Elif, gdy dziewczynka wraca z Nurten od Melahat. Niestety, Elif jej sobie nie przypomina. Nurten udaje się wsiąść z dziewczynką do taksówki i uciec Melek. Serdar postanawia wywieźć Tugcze za granicę.

ELIF odcinek 293 STRESZCZENIE
ELIF odcinek 292 STRESZCZENIE
Selim zostaje skazany na 20 lat więzienia!
Zeynep upuściła szklankę z wodą. Do pokoju wchodzi Arzu i pyta "Wszystko z tobą dobrze?"– "Słyszałam, że byłaś w szpitalu…"... "Już wszystko w porządku" - odpowiada Zeynep. Tymczasem Erkut oznajmia Necdetowi, że zgadza się na jego propozycję i będzie składał fałszywe zeznania w sądzie. Nazajutrz w sądzie odbywa się rozprawa Selima. Po zeznaniach świadka wreszcie zapada wyrok. Jaki? Otóż Selim zostaje skazany na karę dwudziestu lat więzienia za próbę zabójstwa!

ELIF 210 - streszczenie

Arzu uczona jest przez współwięźniarki zasad więziennych. Jednak kobieta uparcie nie chce się do końca podporządkować.
Kenan w tym czasie przegląda mapy, i uświadamia sobie że cały majątek należy do Melek.
Arzu dzwoni do męża z zakładu karnego, jednak nikt nie odbiera. Łączy się z Goncą, mówi o tęsknocie do Tugce, chce ją widzieć. Wszystko słyszy Aliye.
Kenan zabrawszy mapę przychodzi do Melek. Pokazuje jej objaśniając wszystko ze szczegołami.
Zeynep idzie na studia, jednak już tam będąc ma wreżenie że wszyscy się na nią gapią.
Arzu ma gości. Myśli że to Kenan. Jednak myli się, odwiedza ją Aliye.
Kenan w tym czasie zawitał u Nedceta na wsi. Chce się z nim policzyć.
Arzu widząc teściową wpada we wściekłość. Chce widzieć swoją córkę. Kobiety ostro wymieniają oskarżenia. Arzu grozi że gdy wyjdzie zniszczy ją.

ELIF 200 - emisja piątek 9 marca
Arzu chce czuć się jak pani domu. Teraz ona ma rządzić.
Veysel jak dowiedział się o sytuacji Zeynep natychmiast przyjeżdża. Murat mówi że siostra została wypisana.
Melek i Elif są obserwowane przez mężczyznę sprzed restauracji. Wkońcu Melek zapłakana dociera do łóżka Zeynep, toną obie we łzach.
Melek prosi Selima by na kilka dni zabrał Elif do rezydencji. Tam ma być bardziej bezpieczna.
Zeynep jest w rezydencji, Arzu ją igboruje i zachowuje się opryskliwie.
Melek chce by Kenan pokazał się rodzinie.
Dzwoni dzwonek do drzwi, Kiraz podchodzi, otwiera, krzyczy. Po chwili przybiegają Arzu, Aliye i Ipek. Nie wierzą w to co widzą. Wchodzi Kenan! Opowiada o porwaniu i wszystkim tym co mu się przytrafiło. Wszystko słyszy Zeynep i o własnych siłach wózkiem podąża na korytarz. Melek natomiast spotyka się z bratem i mówi mu, że Kenan wie już kto stoi za śmiercią ich rodziców.


Elif 199 - streszczenie
Aliye pokazuje bransoletkę Arzu. Arzu już wie że teściowa się domyśla, że to ona strzelała do biednej Zeynep. Erkut zostaje uwięziony. Coś mu mówi że za tym występkiem stoi Arzu.
Kenan i Melek wciąż nie naprawili auta, zostają nanoc w opyuszczonym domu.
Murat wraca ze szpitala od Zeyep, jest załamany. Mówi prze telefon ojcu że Zeynep nie może chodzić.
Melek się budzi, Kenan próbuje naprawić auto.
Elif natomiat tęskni bardzo za mamą.
Zeynep będzie mogła już wrócić do domu. Dziewczyna jednak nie jest szczęśliwa. Sama nie chce wracać do rezydencji.
Gulnur zabier Elif do restauracji. Melek wraca do domu z Kenanem. Nie ma jej córki, jest zdenerwowana. Na drzwiach wisi symbol. Ten sam co był w domu porywaczy!
Melek myśli o najgorszym.Dzoni do Gulnur, na szczęście Elif jest z Gulnur. Kto jednak obserwuje obok restauracji Elif i Gulnur.
Elif gra w piłkę przed restauracją. Łapie piłkę obcy mężczyzna, mówi Elif żeby uważała na siebie. Nagle Melek podbiega do Elif, każe odejść mężczyźnie. Melek zamawia taksówkę i jedzie do szpitala z Elif.

ELIF 198 - emisja 7 marca
[streszczenie]
Arzu jest wściekła na córkę, że poszła bez jej zgody na grób ojca. Gonca wszystko podsłuchuje. Murat widzi Zeynep w szpitalu, dziewczyna siedzi na wózku inwalidzkim, pyta co się jej stało. Gulnur mówi, że ją sparaliżowało.
Murat jest zniszczony psychicznie tą informacją.
Murat nie wytrzymuje, wychodzi na ulicę i dzwoni po policję, donosi na Erkuta, twierdzi że to jego wina.
Aliye znajduje w pokoju nowożeńców bransoletkę, która należy do Arzu. Już wie, że to Arzu strzelała do biednej Zeynep.
Elif czeka na Melek w domu. Melek i Kenanowi psuje się auto w szczerym polu.
Erkut rozmawia stanowczo z Arzu, mówi jej że idzie na policję wszystko opowiedzieć. Nagle zajeżdża mu drogę auto, dwóch oprychów pakuje mężczyznę do samochodu.
Zeynep jest psychicznie rozbita. Kobieta jest załamana, ma wątpliwości, czy Selim ją zechce.

1 »

Komentarze

(15)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Brak filmu na vod

+8 / -8

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Gość (gość)  •

Dlaczego nie mozna odtworzyc odcinkow na vod? Po reklamach wlaczaja sie wiadomosci

odpowiedzi (0)

skomentuj

SŁOŃCE PERU SUN

+22 / -13

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

777 (gość)  •

ARGENTYNa MEXYK I BRAZIL=POlsza

odpowiedzi (0)

skomentuj

Elif

+21 / -9

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Kasia (gość)  •

Azu już dawno powinna iść do więzienia za te krzywdy co wyrzadza

odpowiedzi (0)

skomentuj

Black

+11 / -16

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Black (gość)  •

czy Arzu nie zginie nigdy ? nie zapłaci za swoje grzechy? tyle osób wykończy a ona co z nią ? aA co z Zeynep i Selimem czy są razem w dalszych odcinkach ?

odpowiedzi (0)

skomentuj

Co za debil to napisał?????

+9 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Pismaki z expressu nie mają o czym pisać??? (gość)  •

Pismaki z expressu nie mają o czym pisać???

odpowiedzi (0)

skomentuj

elif

+20 / -27

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

gość (gość)  •

wspaniały serial ale brak powtórek i są za krótkie odcinki

odpowiedzi (0)

skomentuj

elif

+30 / -27

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

terka sens tego serialu (gość)  •

dobry ale nudny do potegi entej

odpowiedzi (0)

skomentuj

Robią z nas przygłupów

+15 / -15

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

!!!! (gość)  •

Ten serial to kompletne dno,

odpowiedzi (0)

skomentuj

Co za cholerna banda ofiar!!

+21 / -22

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

*** (gość)  •

Jeju, jakie te baby w "Elif" to ofiary!! Zamiast wyrżnąć takiej Belkis w ryj - przewracają rylko oczami!! Może to lubią...? Takie ukryte sado-maso...

odpowiedzi (0)

skomentuj

Kennan i Tugce

+33 / -29

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

karolajna (gość)  •

Zginą w pożarze podczas ślubu. Podpalaczami są Arzu i Erkud.

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 »