Elana Widzew na żywo online. Widzew gra z Elaną w Toruniu. Na trybunach mecz przyjaźni, a jak będzie na

Widzew gra dziś z Elaną. Widzew Elana na żywo online
Elana Toruń Widzew Łódź online na żywo. Dziś w Toruniu piłkarskie święto. Widzew gra z Elana. Kibice są zaprzyjaźnieni - stadion będzie wypełniony do ostatniego miejsca. Na trybunach przyjaźń. Jak będzie na boisku? Widzew Elana na żywo, online. Zapraszamy do naszej relacji na żywo z meczu Widzew Łódź Elana Toruń.

ELANA TORUŃ WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO ONLINE

Wynik meczu Elana Widzew 0:1

KONIEC MECZU - Widzew wygrywa w Toruniu z Elaną 1:0. Ale to spotkanie równie dobrze mogło zakończyć się odwrotnym rezultatem. Najważniejszy jest wynik, ale każdy z widzewiaków, z trenerem na czele, ma nad czym mysleć.
90+9 min - Znakomita interwencja Pawłowskiego po główce z bliska Urbańskiego.
90+8 min - W polu karnym jest Onsorge, ale nie trafia w bramkę.
90+8 min - Aut Elany na wysokości pola karnego gości.
90+6 min - Koszmarne wykonanie wolnego przez Kosakiewicza.
90+6 min - Faulowany Poczobut.
90+4 min - Ostatnia zmiana w Widzewie. Pięczek zastępuje Mąkę.
90+3 min - Urbański omal nie pokonuje własnego golkipera.
90+2 min - Fatalny kiks Pawłowskiego, który nie trafia w piłkę p wyjściu z bramki. Całe szczęście, że Kozłowski tego nie wykorzystuje.
90 min - Arbiter dolicza przynajmniej osiem minut do regulaminowego czasu gry.
90 min - Zmiana w Widzewie. Wolsztyński zastępuje Kitę.
87 min - Kita wybija piłkę głową z własnego pola karnego po wolnym.
86 min - Żółta kartka dla faulującego Kosakiewicza.
84 min - Kolejne ostrzeżenie dla łodzian. Najpierw zamieszanie w polu karnym, następnie bardzo groźne uderzenie Kościelniaka nad poprzeczką.
84 min - Strzał tuż nad poprzeczką Mąki.
82 min - Żółta kartka dla Stryjewskiego.
81 min - Stanowczo zbyt słaby strzał Kity.
81 min - Akcja Zielenieckiego z Mąką.
80 min - Mąka odbiera piłkę, po chwili Kita centruje, jednak jeden z defensorów uprzedza Ameyawa.
78 min - Koszmarne podanie Radwańskiego w środku boiska.
77 min - Słabiutki fragment meczu. ,,Rwana" gra na kiepskim poziomie.
77 min - Zmiana w Elanie. Bartosz Boniecki za Kołodzieja.
75 min - Zmiana w Widzewie. Radwański zastępuje Możdżenia.
73 min - Możdżeń fauluje Kołodzieja, za co zostaje ukarany żółtą kartką.
71 min - Na boisku leży Poczobut.
70 min - Dwie kolejne zmiany w Elanie. Kordian Górka za Andrzejewskiego oraz Dominik Sokół za Andrzejewskiego.
70 min - Zmiana w Widzewie. Za Gutowskiego wchodzi Ameyaw.
67 min - Gigantyczne zamieszanie przed bramką Knuta, ale nikt nie zdołał ,,wepchnąć" piłki do siatki.
65 min - To wręcz ,,musiało" być 0:2. Niestety, Kita nie trafia w bramkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem.
64 min - Z wolnego dośrodkowuje Kosakiewicz, jednak żaden z widzewiaków nie przecina lotu piłki w polu karnym torunian.
63 min - Główkuje Tanżyna, ale bramkarz Elany nie ma problemów z interwencją.
62 min - Z wolnego z około 20 metrów niecelnie strzela Kryszak.
60 min - Zieleniecki fauluje wbiegajacego w pole karne Stryjewskiego. Żółta kartka dla defensora łodzian.
60 min - Zmiana w Elanie. Krzysztof Kołodziej zastępuje Zagórskiego.
57 min - Znakomity wybieg na 30 metr Pawłowskiego, który w ten sposób ,,kasuje" akcję rywali.
56 min - Zła centra Kosakiewicza, kontra torunian, jednak ich akcję bardzo dobrze przerywa Kita.
55 min - Faulowany Kita.
52 min - Przytomna interwencja we własnej ,,szesnastce" Zielenieckiego.
51 min - Opatrywany Pawłowski.
49 min - Wolny dla Elany.
47 min - Dwie piłki na murawie.
46 min - Początek drugiej połowy meczu. Oba zespoły bez zmian.
PRZERWA - Koniec pierwszej połowy. Widzew prowadzi w Toruniu z Elaną 1:0. Łodzianie nie prezentują się jednak zbyt dobrze. Rezultat tego spotkania jest sprawą otwartą, bowiem gospodarze groźnie atakują.
45 min - Sędzia dolicza do pierwszej połowy co najmniej jedną minutę.
44 min - Po bezmyślnym zagraniu Robaka z około 16 metrów mocno uderza Kościelniak, na szczęście minimalnie niecelnie.
43 min - Dwójkowa akcja Gutowskiego z Poczobutem.
42 min - Faul na Mące.
41 min - Z rożnego centruje Kryszaka, niecelnie główkuje Onsorge.
40 min - Róg dla torunian.
39 min - Kombinacyjna akcja łodzian, ale bez rezultatu.
38 min - Przytomna interwencja Pawłowskiego.
35 min - Wolny dla gospodarzy, ale piłka przelatuje przez pole karne i opuszcza boisko.
32 min - Świetna akcja Kity, zakończona mocnym uderzeniem. Bramkarz odbija futbolówkę, Robak próbuje dobijać.
30 min - Gospodarze mogli wyrównać. Po błędzie Kordasa, Kościelniak prostopadle podaje do Kozłowskiego, ten jest w sytuacji sam na sam z Pawłowskim, ale wybiegający golkiper łodzian świetnie interweniuje.
29 min - Róg dla łodzian.
26 min - GOOOLLL!!! Pewnym wykonawcą ,,jedenastki" jest Robak.
25 min - Karny dla Widzewa! Faul na Kicie.
24 min - Faul na Możdżeniu.
23 min - Pierwsza żółta kartka w meczu. Ogląda ją Kita za faul na Andrzejewskim.
22 min - Sympatycy gospodarzy odpalili race.
22 min - Centra Kosakiewicza.
21 min - Wolny dla widzewiaków.
21 min - Mąka przytomnie zagrywa głową do Pawłowskiego.
19 min - Z prawej strony dośrodkowuje Kosakiewicz, jednak Robak nie zdołał opanować piłki.
17 min - Zbyt słabe podanie Kordasa z lewej strony pola karnego.
16 min - Centra Kosakiewicza z prawej strony.
14 min - Zderzenie Kordasa z Kozłowskim.
13 min - Faulowany uciekający Robak. Mogła być żółta kartka.
12 min - Kościelniak w polu karnym, ale podaje niedokładnie.
11 min - ,,Centrostrzał" Kordasa. Bramkarz łapie piłkę.
10 min - Sędzia uznał, że Mąka zagrał ręką.
6 min - Faul Robaka na Kryszaku.
5 min - Efektowny wślizg Tanżyny.
4 min - Podanie Zielenieckiego do Kosakiewicza, ten dośrodkowuje, ale bez efektu.
2 min - Główka Zagórskiego nad poprzeczką.
1 min - Kozłowski na spalonym.
Początek meczu - Sędzie rozpoczyna mecz Elany z Widzewem.

Godz. 13:01 - W głośnikach słychać ,,Taniec Eleny".

Godz. 13:00 - Kapitanami są dzisiaj Mariusz Kryszak i Marcin Robak.

Godz. 12:59 - Obie drużyny już na murawie. W swoich tradycyjnych strojach. Widzew na czerwono, natomiast Elana na żółto.

Godz. 12:50 - Na trybunach mecz przyjaźni, kibice zapełniają obiekt. A jednym z dwóch spikerów na obiekcie jest pełniący tą funkcję na co dzień w trakcie domowych meczów widzewiaków przy al. Piłsudskiego, Marcin Tarociński.

Godz. 12:45 - Dzisiejsze starcie będzie trzecim oficjalnym meczem obu zespołów. W dwóch poprzednich spotkaniach nie było zwycięzcy. Zarówno we wrześniu 2018, jak i w marcu 2019 roku padł bowiem remis (odpowiednio: 0:0 i 1:1).

Godz. 12:41 - Pierwsza jedenastka Elany: Jakub Knut - Jan Andrzejewski, Wojciech Onsorge, Patryk Urbański, Adam Dobosz - Mateusz Stryjewski, Mariusz Kryszak, Hubert Kisiel, Damian Zagórski - Dominik Kościelniak, Filip Kozłowski. Torunianie także grają w identycznym zestawieniu, jak w wygranym 2:1 spotkaniu z Pogonią Siedlce.

Godz. 12:39 - Na ławce rezerwowych gości siedzą: Patryk Wolański, Sebastian Rudol, Marcel Gąsior, Marcel Pięczek, Michael Ameyaw, Adam Radwański, Rafał Wolsztyński, Christopher Mandiangu, Łukasz Turzyniecki.

Godz. 12:37 - Skład Widzewa: Wojciech Pawłowski - Łukasz Kosakiewicz, Sebastian Zieleniecki, Daniel Tanżyna, Kornel Kordas - Daniel Mąka, Bartłomiej Poczobut, Mateusz Możdżeń, Konrad Gutowski - Przemysław Kita, Marcin Robak.

Godz. 12:36 - Trener Kaczmarek wybrał już wyjściową jedenastkę na mecz. Nie dokonał żadnej zmiany w porównaniu do starcia sprzed tygodnia z Górnikiem Polkowice (wygranego 1:0).

W rundzie jesiennej tego sezonu podopieczni trenera Marcina Kaczmarka doznali dwóch porażek. Obu na wyjazdach (w Bytowie oraz w Częstochowie).

Widzewiacy zgodnie deklarują jednak, iż nie boją się obcych boisk i na nich też zamierzają walczyć o pełną pulę. W sumie to żadne zaskoczenie. Tak być przecież powinno, skoro mówimy o liderze tabeli i drużynie, którą interesuje wyłącznie awans na zaplecze ekstraklasy.

Ciekawe, czy Kaczmarek dokona zmian w składzie wyjściowej jedenastki. Jeśli tak się stanie, to przewidujemy, że może dojść jedynie do jednej roszady. Na lewej stronie defensywy Kornela Kordasa może zastąpić Marcel Pięczek.

- Wprawdzie Elana ma swoje problemy, ale nie zapominajmy, że wygrała ostatnio ważny dla siebie mecz z Pogonią Siedlce. Ja najbardziej cieszę się z tego, że mam wszystkich zawodników zdrowych, co wpływa na rywalizację. Widać to na każdym treningu i przekłada się to na podnoszenie poziomu - podkreślił szkoleniowiec czterokrotnych mistrzów Polski.

Niedzielne starcie obejrzy na żywo około 4200 kibiców. O atmosferę na trybunach można być spokojnym. Czekamy jednak na kapitalne widowisko na murawie, w którym nikt nie będzie się oszczędzał.