ELANA TORUŃ - WIDZEW wynik meczu. Dziś piłkarze z Łodzi zagrali w Toruniu z Elaną

(ww)
Widzew remisuje na wyjeździe z Elaną 0:0.

ELANA WIDZEW RELACJA NA ŻYWO [WYNIK ONLINE, RELACJA LIVE, TRANSMISJA]

odśwież (wciśnij F5)

ELANA TORUŃ

0

WIDZEW ŁÓDŹ

0

Sędzia kończy spotkanie! Widzew po bardzo słabej grze remisuje 0:0. Widzew wciąż nie ma napastników, którzy potrafili by zakończyć akcję strzałem. Widzew dziś oddał tylko jeden celny strzał na bramkę rywala.

92' Zieleniecki wbija znów na rzut rożny. Piłkarz Elany na spalonym.
91' Rzut rożny dla Elany.
3 minuty doliczone.
90' Falon po raz czwarty ładnie podaje prostopadle ale Michalski spóźniony.
86' Michalski uderza głową ale niecelnie.
82' Dośrodkowanie Kryszaka, strzał głową i Wolański lecąc w powietrzu łapie piłkę.
81' Piękna kombinacyjna akcja i znakomite podanie Falona do Michalskiego, Kristo uderza ale zostaje zablokowany.
79' Michalski niecelnie dośrodkowuje.
78' Rzut wolny dla Widzewa. Może teraz!
77' Teraz Elana gra lepiej. Widzew się broni.
73' Strzał na bramkę Wolańskiego ale znów bramkarz Widzewa górą.
71' Demjan faulowany od tyłu. Żółta kartka dla piłkarza Elany.
69' Kacper Falon podaje do Demjana ale za mocno.
68' Widzew gra bardzo słabo w drugiej połowie. Gramy bardzo wolno.
64' Obrona Widzewa puszcza napastnika Elany, ten strzela ale Wolański ładnie łapie. Brawo Patryk.
62' Falon wchodzi za Świderskiego.
61' Teraz było groźnie w polu karnym Widzewa ale Sylwestrzak blokuje strzał.
58' Teraz Pięczek znakomicie asekurował. Młody obrońca Widzewa gra dziś bardzo dojrzale.
57' Michalski faulowany. Mamy rzut wolny. Kristo uderza ale było zbyt daleko.
56' Jednak nie, schodzi Marek Zuziak a Świderskiego wspomoże Demjan. Zuziak też zagrał dziś słabe zawody.
Demjan za chwilę zmieni żenującego Świderskiego.
53' Świderski podaje... do nikogo. Widzew póki co gra bez napastnika.
50' Zieleniecki uderza głową ale był na spalonym.
49' Mamy rzut rożny. Może teraz...
47' Gutowski dostał prezent ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam. To powinna być bramka. Wciąż remis.
46' Gramy. Obie ekipy bez zmian.

Koniec pierwszej połowy. Zapraszamy po przerwie.

47' Idealne podanie do Świderskiego ale ten nie skacze do piłki, co on robi? Wystarczyło wyskoczyć do futbolówki i uderzyć głową,
2 minuty doliczone
44' Krzysztof Wołkowicz znów ogrywa Kozłowskiego, uderza ale Wolański broni. Kozłowski dziś jest ogrywany jak dziecko.
42' Kryszak uderza i piłka musnęła poprzeczkę widzewskiej bramki. Gospodarze teraz grają lepiej. Widzew zwolnił tempo.
41' Dużo niedokładności w poczynaniach łódzkiej drużyny.
38' Świderski faulowany. Widzew zaczyna od rzutu wolnego.
Race na boisku. Przerwa w grze.
34' Pięczek ładnie do Zuziaka ale Widzewiak traci piłkę.
32' Konrad Gutowski zaskakująco ale w boczną siakę.
31' Kristo uderza ale znów piłka wychodzi na róg. Piłkarze Elany wybijają. Piłka wciąż dla Widzewa.
30' Widzew ma rzut rożny.
29' Ładnie podał Gutowski do Kozłowskiego ale obrońca Widzewa jest strasznie wolny i nie dochodzi do piłki. Źle dziś wygląda Marcin Kozłowski.
26' Zuziak wprost w ręce bramkarza. Lekko i niecelnie.
25' Gutowski faulowany i mamy rzut wolny.
23' Zagranie wzdłuż linii bramkowej Widzewa ale Wolański spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.
20' Widzew wybija. Ale wciąż futbolówka dla ekipy z Torunia.
19' Trzeci rzut rożny dl Elany. Teraz gospodarze mają przewagę.
17' Ależ Kozłowski jest ogrywany raz po raz przez skrzydłowego Elany. Wołkowicz wkręca Kozłowskiego w murawę.
14' Rzut rożny dla gospodarzy. Dobre dośrodkowanie ale Sylwestrzak wybija.
13' Teraz Zuziak nie przyjmuje prostego podania. Szkoda była szansa na kontrę.
12' Aut dla Elany przy polu karnym Widzewa. Wyrzut ale Kozłowski faulowany.
Widzew pozyskał właśnie dwóch kolejnych napastników, raczej Świderski taką grą będzie miał ciężką drogę do pierwszej jedenastki. Musi zacząć grać o wiele lepiej.
9' Dośrodkowanie w pole karne Elany a;e Świderski fauluje bramkarza.
8' Maciej Stefanowicz oszukał Kozłowskiego, uderzył ale bardzo niecelnie.
7' Rzut rożny dla Elany. Wybijamy. Pika na połowie gospodarzy.
5' Widzew siedzi na przeciwniku. Gospodarze nie mogą wyjść ze swojej połowy.
4' Dośrodkowanie w pole karne ale Świderski nie wyskoczył. Złe zachowanie łódzkiego napastnika.
2' Idealne podanie Krosto w pole karne do Gutowskiego ale ten drugi marnuje dobrą sytuację.
1' I połowa trwa! Do boju Widzew Łódź!

15:58 - Elana Widzew zaczynamy relację! Widzew na czerwono, Elana na żółto.

15:57 Obie drużyny wychodzą na murawę.

15:55 - Widzew wcześniej rozegrał 5 sparingów i żadnego nie przegrał. Jak będzie dzisiaj? Przekonamy się już za kilkadziesiąt minut. Trzymamy kciuki za łodzian i liczymy, że trzy punkty powędrują do Łodzi.

ELANA TORUŃ - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO! Zapraszamy

15:50 - Już za 10 minut rozpoczynamy mecz na szczycie w II lidze. Widzew kontra Elana Toruń.

15:30 - Trwa rozgrzewka obu drużyn. Widzew zagra dziś w czerwonych strojach. Trybuny pękają w szwach pół godziny przed meczem.

15:25 - Szykuje się znakomita oprawa na meczu. Stare miasto w Toruniu jest zalane kibicami Elany i Widzewa. Zaczynamy o godz. 16.

Składy obu drużyn:

Widzew Łódź: Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pięczek – Michalski, Kristo, Paulius, Zuziak – Gutowski, Świderski

Elana Toruń: Nowak – Urbański, Felsch, Kołodziejski, Górka – Kryszak – Kościelniak, Lenartowski, Stefanowicz, Wołkowicz – Kozłowski

Dziś piłkarze RTS Widzew zmierzą się w Toruniu z tamtejszą Elaną. Początek spotkania o godz. 16. Za chwilę podamy składy obu ekip. Zostańcie z nami.