EL. MŚ 2018 DANIA vs POLSKA RELACJA NA ŻYWO. POLSKA DANIA WYNIK. MECZ POLSKA DANIA RELACJA LIVE

oprac. (ww)
01.09.2017 kopenhagamecz kwalifikacyjny do mistrzostw swiata pomiedzy reprezentacja danii a polski rozegrany na stadionie telia parken stadiumnz- bartosz bereszynski second leg qualifying match between denmark and poland on telia parken stadium in kopenhagen / denmarkfot. bartek syta / polska press Bartek Syta
WYNIK MECZU POLSKA DANIA. POLSKA DANIA STREAM TV. POLSKA DANIA RELACJA NA ŻYWO. POLSKA DANIA ONLINE W INTERNECIE. POLSKA DANIA NA ŻYWO. POLSKA DANIA WYNIK MECZU. Polska dziś przegrała z Danią 0:4. Po słabym meczu Dania - Polska 4:0.

KONIEC MECZU

Polska po bardzo słabym meczu przegrywa aż czterema bramkami.

6. Kazachstan72416

91' Zieliński próba strzału, zablokowana.
90' Sędzia dolicza 2 minuty.
89' Polacy stoją, już widać że chcą końca meczu. Brak walki do końca, o tym spotkaniu trzeba będzie jak najszybciej zapomnieć. Duńczycy od dłuższego czasu wymieniają podania między sobą.
87' Lewandowski wyskoczył do dośrodkowania ale uderza nad bramką.
85' Teraz gospodarze przy głośnym OLE grają w dziada z Polakami. Wstyd panowie.

80' GOL - Eriksen piękny strzał z dystansu! DANIA 4 POLSKA 0

Nokaut. Polacy na kolanach. Zero walki, Tragiczny mecz naszych chłopaków.
79' Pierwszy celny strzał reprezentantów Polski. Późno.
78' Sisto z ostrego kąta w boczną siatkę. Gramy od bramki.
76' Żółta kartka dla Mączyńskiego
70' Makuszewski do Milika, Arek uderza ale znów niecelnie. Szkoda, to mogła być bramka.
67' Rzut rożny dla Polski ale nic z tego. Zmiana: Makuszewski za Linnetty'ego
65' Polacy na połowie gospodarzy ale wciąż bez strzału na bramkę.
61' Milik wchodzi na boisko. Słaby Błaszczykowski schodzi z murawy.

POLSKA DANIA RELACJA LIVE

59' GOL

Zagrali z nami w kotka i myszkę, później piłkę po dośrodkowaniu wypluwa Fabiański i dobitka bezlitosna i przegrywamy już trzema bramkami. Polacy grają tragicznie. Najgorsi Pazdan i Glik.
53' Polacy nie potrafią zawiązać akcji. Gramy daleko od bramki Duńczyków.
50' Mamy rzut rożny. Nic z tego ale ciągle utrzymujemy się przy piłce. DANIA POLSKA WYNIK MECZU
49' Polacy faulują w środku boiska.
47' Od początku nasi próbują przejąć inicjatywę, ale jest ciężko. Dobrze dziś gra drużyna gospodarzy.
mecz polska dania transmisja online na żywo
46' Gramy! Zaczęliśmy drugą połowę.

PRZERWA

45' Środek pola też traci dużo piłek, chwalony ostatnio Zieliński jest bezproduktywny.
DANIA - POLSKA 2:0

41' GOL dla gospodarzy!

Kolejny błąd Glika, zamiast wybić stracił piłkę na prawym skrzydle, zawodnik Duński dośrodkowuje i znakomitym uderzeniem napastnik Danii uderza pod poprzeczkę. Obrona gra dziś tragedię.
39' "Lewy" ostro potraktowany. Robert leży. Nie ma kartki.
37' Rzut rożny dla Danii. Ale wybijamy. Łukasz Piszczek ma problemy z żołądkiem, dlatego zszedł z boiska na własną prośbę.
36' Duńczycy przy piłce.
34' Faul na Lewandowskim i będzie szansa na dośrodkowanie. Zmiana w Polsce. Piszczek schodzi z kontuzją, za niego Thiago Cionek.
DANIA POLSKA NA ŻYWO
33' Akcja Duńczyków, ale piłkarz gospodarzy na spalonym.
30' Znakomita wrzutka w pole karne Fabiańskiego , błąd Pazdana i Glika, zawodnik gospodarzy uderzył z głowy z szóstego metra ale na nasze szczęście obok słupka. Źle dzisiaj grają stoperzy naszej drużyny.
26' Duńczyk Sisto uderza i mieliśmy szczęście. DANIA - POLSKA wciąż 1:0
24' Łukasz Piszczek po zamieszaniu huknął zza pola karnego ale znów niecelnie. Zaczynamy atakować.
23' Strzał Linetty! Rzut rożny.
18' Dośrodkowanie Grosickiego ale bardzo niecelne. Musimy zagrać agresywniej, szybciej.

16' GOL dla Danii

Glik zdrzemnął się po dośrodkowaniu z rożnego i zawodnik gospodarzy strzela bramkę niestety.
15' Rzut rożny dla gospodarzy.
14' Polska zamknięta na swojej połowie. Bronimy się.
12' Robert strzela ale za wysoko. Od bramki Schmeichel
11' Rzut wolny dla Polski. Będzie szansa dla "Lewego"!
DANIA - POLSKA RELACJA NA ŻYWO
9' Teraz słychać sympatyków polskiej drużyny. Piłka na naszej połowie ale Polacy dobrze się bronią.
6' Nerwowo obie drużyny, musi minąć trochę czasu żeby gra się ułożyła. Polacy teraz częściej przy piłce.
4' Pierwszy strzał reprezentacji Polski. Piszczek zza pola karnego strzela ale nad poprzeczką. Powinien lepiej wykończyć akcję. DANIA - POLSKA 0:0
2' Pierwsze groźne uderzenie gospodarzy. Było groźnie. Rzut rożny dla Danii
1' ZACZYNAMY! DANIA - POLSKA 0:0. Do boju POLACY

20.40 Mazurek Dąbrowskiego i za chwilę zaczynamy.

Za chwilę obie jedenastki wyjdą na murawę i rozpoczniemy relację na żywo z meczu Eliminacji MŚ 2018 w Rosji DANIA - POLSKA. ZAPRASZAMY

ZNAMY JUŻ SKŁAD BIAŁO-CZERWONYCH:

SKŁAD POLSKI NA MECZ Z DANIĄ

Łukasz Fabiański - Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan, Kamil Glik, Łukasz Piszczek - Krzysztof Mączyński, Karol Linetty, Kamil Grosicki, Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński - Robert Lewandowski

RELACJĘ Z MECZU DANIA POLSKA ROZPOCZNIEMY O GODZINIE 20.45. ZAPRASZAMY

Dziś o godzi-nie 20.45 wielki mecz eliminacji mistrzostw świata Dania - Polska (transmisja w Polsacie). Ewentualne zwycięstwo sprawi, że już tylko malutki kroczek będzie nas dzielił od awansu do finałów mistrzostw świata! Robert Lewandowski uważa, że faworytem pojedynku są gospodarze.

EL. MŚ 2018 POLSKA DANIA GDZIE TRANSMISJA

MECZ POLSKA DANIA 1.09.2017

Spotkanie w Kopenhadze będzie dla Duńczyków okazją do rewanżu na reprezentacji Polski za październikową porażkę na Stadionie Narodowym. Wówczas gości niemal w pojedynkę pokonał Robert Lewandowski, który strzelił trzy gole, a biało-czerwoni wygrali 3:2. Teraz Age Hareide - trener reprezentacji Danii - przyznaje, że może pławić się w... luksusie. Dlaczego? Luksusem nazwał to, że wszyscy kadrowicze są zdrowi, w dobrej formie i gotowi dowalki o każdy centymetr boiska. Fachowcy, którzy śledzą poczynania rywali, mówią wprost: Dania jest dziś zdecydowanie lepszym zespołem niż w zeszłym roku! Jeśli drużynie marzy się awans, to musi atakować! To jest woda na młyn dla Polaków, którzy świetnie czują się w grze z kontry. Czy to one okażą się zabójcze dla gospodarzy?

DANIA POLSKA EL. MŚ RELACJA NA ŻYWO

Reprezentacja Polski to dziś taka drużyna, która ma w swoim składzie prawdziwych asów i zwykłych futbolowych wyrobników, których od czasu do czasu stać na wielkość. Oby tak właśnie było tym razem. Wygląda na to, że w naszej bramce wystąpi Łukasz Fabiański. Z trzech rozegranych meczów Premier League w dwóch zachował czyste konto. Tymczasem grający ostatnio w bramce reprezentacji Wojciech Szczęsny, po pierwsze grzeje ławę w Juventusie, a poza tym jest lekko kontuzjowany.

POLSKA - DANIA STREAM TV NA ŻYWO

Partnerem Kamila Glika naśrodku obrony będzie jednak Michał Pazdan. W środku drugiej linii, obok Piotra Zielińskiego, który staje się jedną z największych nadziei europejskiego futbolu, a w przyszłości zamierza zostać liderem reprezentacji, zagra, spisujący się ostatnio mocno przeciętnie, Krzysztof Mączyński. W ataku Roberta Lewandowskiego wesprze Arkadiusz Milik. Motorem napędowym Polaków może być szybszy od wiatru, ale też bardzo ostatnio twórczy na boisku (asysty i gole w Hull City) Kamil Grosicki. A zatem - Orły do boju!

DANIA POLSKA RELACJA W INTERNECIE NA ŻYWO

Dzisiejszy mecz pomiędzy Danią a Polską w Kopenhadze będzie 23. spotkaniem tych drużyn w historii. Bilans jest korzystniejszy dla rywali, którzy pokonali biało-czerwonych 12 razy i ponieśli osiem porażek.

POLSKA DANIA TRANSMISJA STREAM TV

Atakuje Robert LewandowskI
Już 28 goli i sześć asyst w 29 występach - to reprezentacyjny dorobek Roberta Lewandowskiego za kadencji Adama Nawałki. Z 46 golami na koncie „Lewy” jest w tej chwili drugim najlepszym strzelcem reprezentacji w historii. Skuteczniejszy od niego w drużynie narodowej był jedynie Włodzimierz Lubański (48), ale dwubramkowa przewaga zachowana przez złotego medalistę IO 1972 nad „Lewym” to dystans, który gwiazdor Bayernu Monachium powinien pokonać w najbliższych meczach el. MŚ 2018 z Danią (01.09) i Kazachstanem (04.09).

DANIA POLSKA MECZ NA ŻYWO

W sześciu pierwszych kolejkach eliminacji Lewandowski zdobył aż 11 bramek i wespół z Cristiano Ronaldo jest liderem klasyfikacji strzelców. Do tego kapitan biało-czerwonych świetnie zaczął sezon 2017/2018, bo po czterech pierwszych występach ma na koncie aż sześć goli i do tego trafiał do siatki w każdym z tych meczów - takiego startu sezonu nie miał nigdy wcześniej - podają Sportowe Fakty.

Zaczynamy zgrupowanie. #roadtorussia #roadtoworldcup #danpol #daniapolska #laczynaspilka #polska #kadra

Post udostępniony przez Arek Milik (@arekmilik) 29 Sie, 2017 o 11:10 PDT

POLSKA DANIA RELACJA W INTERNECIE NA ŻYWO

Gdy aktualny selekcjoner rozpoczął pracę z kadrą, „Lewy” był dopiero trzynasty naliście najlepszych polskich strzelców w historii, a licznik jego trafień dla reprezentacji wskazywał ledwie 18 goli w 59 meczach. Nawałka uczynił z „Lewego” lidera drużyny narodowej, dał mu pewność i wiarę w swoje umiejętności.

Dziś, 1 września, obok naszego meczu z Danią, zmierzą się:

• Kazachstan - Czarnogóra (godz. 18)
  • Rumunia - Armenia (20.45)
  • 4 września, Polska z Kazachstanem (20.45)
  • 4 września, Czarnogóra - Rumunia (godz. 20.45)
  • 4 września, Armenia podejmie Danię (18)

Piłkarze ze strefy europejskiej walczą o 13 miejsc. Trzy drużyny już wywalczyły awans: Rosja, Brazylia oraz Iran. (pas)