EL. MŚ 2018 - CZARNOGÓRA RUMUNIA WYNIK MECZU NA ŻYWO

oprac. (ww), pas
26.03.2017 podgoricamecz eliminacyjny  z czarnogora do mistrzostw swiata w rosji 2018 -  reprezentacja polska czarnogoranz- robert lewandowski podgorica  qualifing match between montenegro and polandfot. bartek syta / polska press
26.03.2017 podgoricamecz eliminacyjny z czarnogora do mistrzostw swiata w rosji 2018 - reprezentacja polska czarnogoranz- robert lewandowski podgorica qualifing match between montenegro and polandfot. bartek syta / polska press Bartek Syta
CZARNOGÓRA RUMUNIA WYNIK MECZU. MECZ CZARNOGÓRA RUMUNIA ROZPOCZNIE SIĘ O GODZINIE 20.45. PODAMY WYNIK NA ŻYWO MECZU CZARNOGÓRA RUMUNIA.

CZARNOGÓRA RUMUNIA JAKI WYNIK. WYNIK MECZU RUMUNIA CZARNOGÓRA

Porażka 0:4 w meczu 7. kolejki eliminacji MŚ 2018 z Danią jest drugą najwyższą reprezentacji Polski w spotkaniu o stawkę w historii. Ostatni raz biało-czerwoni ponieśli taką klęskę 15 lat temu - podczas MŚ 2002 w Japonii i Korei Południowej. W spotkaniu drugiej kolejki fazy grupowej Polacy ulegli Portugalii 0:4. Od tego czasu do piątkowej wizyty w Kopenhadze nasi rozegrali 83 mecze o stawkę i żadnego nie przegrali tak wysoko - podają Sportowe Fakty.

Za kadencji Adama Nawałki kibice reprezentacji Polski odzwyczaili się od porażek w meczach o punkty. Do wizyty w Kopenhadze biało-czerwoni pod wodzą aktualnego selekcjonera przegrali tylko jedno spotkanie: w eliminacjach Euro 2016 z Niemcami (1:3). 13 innych meczów Polacy wygrali, a sześć zremisowali - tak rzadko jak zespół Nawałki nie przegrywała żadna inna reprezentacja Polski. Dlatego tym większy jest szok po wpadce.

CZARNOGÓRA RUMUNIA

A też mierzyliśmy się z nie byle kim, bo w MŚ 2006, Euro 2008, eliminacjach Euro 2016 i Euro 2016 graliśmy z Niemcami (0:1, 0:2, 2:0, 1:3), w eliminacjach MŚ 2006 i 2014 naszym rywalem była Anglia (1:2, 1:2, 1:1, 0:2), a w eliminacjach Euro 2008 i w ćwierćfinale Euro 2016 trafiliśmy na Portugalię (2:1, 2:2, 1:1).

Przy przypominamy wynik meczu Polska Kazachstan
Mecz zakończył się wygraną polskiej kadry. Zawodnicy Nawałki strzelili 3 gole. Autorami bramek byli: Lewandowski, który w 86 minucie celnie trafił piłką w siatkę, Kamil Glik przechytrzył bramkarza w 74 minucie i Arkadiusz Milik, który strzelił pierwszą w tym meczu bramkę w 11 minucie.

CZARNOGÓRA RUMUNIA JAKI WYNIK MECZU

Mecze do rozegrania w polskiej grupie eliminacji mistrzostw świata: 4 września: Polska - Kazachstan (20.45), Armenia - Dania (18), Czarnogóra - Rumunia ( 20.45). 5 października: Armenia - Polska (18), Czarnogóra - Dania (20.45), Rumunia - Kazachstan (20.45), 8 października: Polska - Czarnogóra, Dania - Rumunia, Kazachstan - Armenia (wszystkie mecze o godz. 18).

Do turnieju finałowego bezpośrednio awansują zwycięzcy grup. Osiem najlepszych drużyn z drugich miejsc w grupach (wg bilansu meczów z drużynami z miejc 1-5) zagra w barażach.