Ekstraliga kobiet. Premierowy sukces TME SMS Łódź, ale nie przyszedł on łatwo

Pierwszy mecz piłkarskiej ekstraligi kobiet przyniósł sukces TME SMS, choć nie przyszedł on łodziankom łatwo.

Łodzianki atakowały od pierwszej minuty. Brakowało dokładności. Rywalki skupiły się na kontrach. Jedna z nich przyniosła efekt i dlatego do przerwy prowadziły 1:0. Łodzianki ambitnie dążyły do wyrównania. Składną akcję celnym strzałem zakończyła Krezyman.
TME SMS zamknęły rywalki na własnym przedpolu, uzyskały kolosalną przewagę. Rywalki przeprowadziły jedną kontrę i trafiły w poprzeczkę. Nie zraziło to łodzianki, które dążyły do zdobycia drugiego gola i to im się udało, po znakomitym uderzeniu Kopińskiej

TME SMS Łódź - Śląsk Wrocław 2:1 (0:1)

0:1 - Buś (14), 1:1 - Krezyman (58), 2:1 - Kopińska (78)

TME SMS: Szperkowska - Enjo, Zieniewicz, Konat, Kurzawa - Gąsieniec (70 Lichwa), Abambila, Grzybowska, Rędzia (85 Zbyrad) - Jedlińska (88 Malesa), Krezyman (70 Kopińska)