Ekstraklasa: Widzew - Polonia Warszawa 1:0 Relacja LIVE!

(pb, ab)
Widzew - Polonia Warszawa
Widzew - Polonia Warszawa ei24
Na stadionie przy al. Piłsudskiego w Łodzi o godz. 15.45 rozpoczął się w sobotę mecz 4. kolejki ekstraklasy Widzew - Polonia Warszawa. Zapraszamy na bezpośrednią relację!

Łodzianie liczą na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, warszawiacy chcą podtrzymac passę zwycięstw. Mecz zapowiada się więc emocjonująco!

Wyjściowe składy:
Widzew: Mielcarz, Ben Radhia, Bieniuk, Ukah, Broź, Budka, Panka, Mroziński, Riski, Oziębała, Dzalamidze.

Polonia: Przyrowski, Brzyski, Kokoszka, Jodłowiec, Baszczyński, Bruno, Trałka, Piątek, Bonin, Jeż, Teodorczyk.

Sędziuje Adam Lyczmański (Bydgoszcz)

Zawodnicy Widzewa i Polonii są już na placu gry.

1' Rozpoczynamy grę

2' Od początku spotkania atakuje Widzew. Prostopadłe podanie Dzalamidze do Bena okazało się za mocne i strzał Tunezyjczyka nie zaskoczył Przyrowskiego

5' Teodorczyka pewnie w polu karnym powstrzymał Ukah

6' W pole karne groźnie wbiegał Riski

7' Kolejna akcja prawą stroną Bena, który dzisiaj gra jako pomocnik. Niewiele brakowało, aby Oziebała strzałem głową pokonał Przyrowskiego

8' Arbiter spotkania, nie zauważył zagrania ręką jednego z polonistów, co wywołała niemałe zamieszanie na boisku

11' Z dystansu Mielcarza próbował zaskoczyć Bruno

12' Karny dla Widzewa

12' Łukasz Broź nie trafił w bramkę

14' Trałka próbował swoich sił zza pola karnego

17' Na polu karnym Widzewa pomoc medyczna dla dwóch piłkarzy (Panka i Jeż)

19' Dobra okazja Widzewiaków. Okazję gola miał Ostrowski

22' Mecz toczy się w środku pola

23' Rzut wolny dla Polonii w pobliżu pola karnego Widzewa

25' Znowu potrzebna pomoc medyczna dla piłkarza Polonii (Teodorczyk) pod polem karnym Widzewa

29' Atak Polonistów, lewa strona boiska

31' Mecz toczy się w środkowej strefie boiska, z murawy wieje nudą

34' Ładny strzał Brzyskiego, z lewej strony boiska na szczęście tuż nad bramką Widzewiaków

36' Duże zamieszanie pod bramką Polonii jednak bez efektu

37' Rzut wolny dla Polonii w odległości 35 metrów od bramki Widzewa po dotknięciu ręką przez Oziębałę. Strzelał Bruno, piłka przeleciała tuż nad bramką Widzewa

40' Rzut rożny dla Widzewa

41' Ładna akcja Widzewa, z lewej strony boiska. Strzelał Riski po podaniu Brozia. Piłkę wybili obrońcy na aut.

43' Wzmagają się ataki Widzewa na bramkę Polonii

44' Rzut wolny dla Polonii w okolicach narożnika pola karnego. Do strzału przymierza się Bruno. Mielcarz wybija piłkę w pole

45' Sędzia dolicza minutę do czasu gry

46' Świetna akcja Widzewa. Na bramkę strzela Ben Radhia, niestety bez rezultatu

Koniec pierwszej połowy. Za 15 minut dalsza relacja live ze spotkania

46' Rozpoczyna się druga połowa meczu. Zmiana w Widzewie. Okachi za Riskiego. Zmiana także w Polonii, za Bonina wchodzi Wszołek

47' 1:0 dla Widzewa!!!

Gola dla Widzewa zdobywa Okachi po centrze z rzutu wolnego Budki

53' Zmiana w Widzewie. Ben Radhie zmienia Pinheiro

54' Parę minut wcześniej Jodłowiec fauluje Dzalamidze, ale ten w kolejnej akcji powalił obrońce Polonii na ziemię

58' Trener Zieliński przechodzi do ofensywy. W miejsce Piątka wchodzi Sikorski

60' Doskonały strzał Okachi, piłka minimalnie mija bramkę nad poprzeczką.

61' Groźnie pod bramką Widzewa, rzut wolny dla Polonii po faulu na Bruno.
Z rzutu wolnego prosto w mur uderzył Jeż

62' Zmiana w Widzewie: Grzelczak za Oziębałę

64' Gra toczy się w środkowej części boiska. Kibice bardzo dopingują swoje drużyny.

67' Niedokładnie zagranie Panka do Dzalamidze

70' Drużyna Polonii za wszelką cenę stara się wyrównać stan meczu

71' Zmiana w Polonii: Cani za Teodorczyka

75' Rzut rożny dla Widzewa

77' Na murawie leży Panka. Na szczęście nic mu się nie stało i wrócił do gry

82' Groźnie na bramkę Widzewa strzela Mielcarz. Strzela ponownie po rzucie wolnym tuż obok słupka

83' Groźna akcja indywidualna pod bramką Polonii, piłka wybita przez obrońcę

Sędzie pokazuje żółte kartki Dzalamidze i Baszczyńskiemu za przepychanki

84' Polonia atakuje z animuszem

87' Ciągłe ataki Polonii, Widzew ograniczył się do kontrataków

89' Przy lewej linii boiska leży Okachi. Potrzebna pomoc medyczna

91' Sędzia przedłuża czas gry aż o 4 minuty!

92' Bramkarz Polonii dobiegł do połowy boiska, wybija piłkę z rzutu wolnego

Piłka po strzale Polonisty mija słupek. Wielki doping kibiców!

93' Żółta kartka dla bramkarza za opóźnianie gry