Ekstraklasa siatkarek. Zawodniczki Grot Budowlanych nie dały rady

W spotkaniu ósmej kolejki ekstraklasy siatkarek rozegranym w Łodzi drużyna Grot Budowlani przegrała 2:3 z #VolleyWrocław. To na pewno niespodzianka.

Przed meczem drużyny Grot Budowlani i #VolleyWrocław dzieliły tylko w tabeli tylko trzy punkty. Mimo tego, zdecydowanym faworytem spotkania były łodzianki.
Jednak w dwóch pierwszych setach gospodynie tego nie potwierdzały. Wrocławianka wygrały je do 19 i 20. Jednak później podopieczne trenera Macieja Biernata ostro zabrały się do pracy. Wygrały pewnie dwa kolejne sety i o zwycięstwie decydował tie-break. W nim górą były jednak zawodniczki przyjezdne. Jeden punkt dla gospodyń to marne pocieszenie.
Wrocławianki zapisały na swoim koncie trzecią wygraną z rzędu i dwa punkty w tabeli.

Grot Budowlani Łódź - #VolleyWrocław 2:3 (19:25, 20:25, 25:16, 25:15, 13:15)

MVP: Magdalena Saad

Budowlani: Polak (1), Lisiak (8), Durul (18), Kazała (2), Fedusio (23), Gawlak (12), Łysiak (libero) oraz Kukulska (4), Łazowska (2) i Kąkol (3)
#Volley: Szczurowska (21), Bidias (19), Pacak (13), Muhlsteinova, Witowska (12), Bączyńska (6), Saad (libero) oraz Kuriata (2), Szady (2), Chorąża (libero) i Cembrzyńska (1)

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani