Ekstraklasa siatkarek. ŁKS Commercecon wygrał za trzy punkty, ale...

Siatkarki ŁKS Commercecon musiał się mocno postarać, aby pokonać ekipę beniaminka. Ostatecznie łodzianki pokonały UNI Opole 3:1. Statuetką dla najlepszej zawodniczki meczu została wyróżniona Kamila Witkowska.

UNI Opole po pierwszym secie objęło prowadzenie w meczu i to spora niespodzianka, bo fachowca stawiali na ławy sukces łodzianek. Jednak kolejne partie wygrały brązowe medalistki poprzedniego sezonu, choć tylko w drugim secie dały pokaz siły.
Statuetkę MVP otrzymała Kamila Witkowska, której skuteczność w ataku wyniosła aż 80%. W sumie środkowa Łódzkich Wiewiór zdobyła 17 punktów.

UNI Opole – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (27:25, 12:25, 25:27, 21:25)

UNI: Orzyłowska (12), Stronias (7), Bidias (18), Pellegrino (9), Makarowska, Bączyńska (14), Adamek (libero) oraz Pamuła i Wołodko
ŁKS: Grajber (6), Witkowska (17), Sobiczewska (13), Ratzke (5), Alagerska (14), Jones-Perry (22), Maj (libero) oraz Strasz (libero), Jukoski i Piasecka

Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej. Budowa w Żukowie (kwiecień 2024)