Ekstraklasa siatkarek. Drużyna Grot Budowlani doprowadziła do remisu

hof
26.04.2018 rzeszow developres skyres rzeszow grot budowlani lodz i mecz o iii miejsce siatkarska liga kobiet fot krzysztof kapica K_kapica_afk
W drugim spotkaniu o brązowy medal mistrzostw Polski siatkarki Grot Budowlani pokonały 3:0 Developres SkyRes Rzeszów. Stan rywalizacji 1:1.

Pierwszy set sobotniego spotkania był bardzo wyrównany. Łodzianki prowadziły już 19:16, ale po chwili było tylko 20:19., a następnie remis 23:23. Ostatecznie gospodynie wygrały do 25.

Druga partia nie przyniosła już takich emocji. Łodzianki zagrał dobrze i pewnie, toteż szybko, bo po 26 minutach, ją zakończyły.

Początek trzeciej odsłony pokazywał, że rzeszowianki nie rezygnują jeszcze z walki. Drużyna Developresu prowadziła 9:6, 13:9 i 18:15. Ostatnie słowo należało jednak do łodzianek.

Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (27:25, 25:17, 25:23)

Budowlani: Grajber Grobelna, Kąkolewska,Vincourova, Twardowska, Witkowska (libero) oraz Muszyńska, Polak. Kędziora

Pierwszy mecz rzeszowianki wygrały 3:2. Trzecie spotkanie odbędzie się 2 maja, a gospodarzem meczu będzie Developres SkyRes.