Ekstraklasa siatkarek. Druga porażka ŁKS Commercecon Łódź

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź w spotkaniu trzeciej kolejki ekstraklasy przegrały 0:3 BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała. Kibice zastanawiają się co się dzieje z mistrzyniami Polski?

To druga, ledwie w trzecim meczu w tym sezonie, porażka mistrzyń Polski. Tym razem musiały uznać wyższość liderek rozgrywek. Zawodniczki BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała także w spotkaniach z UNI Opole i #Volley Wrocław nie straciły nawet seta.

Olbrzymich emocji dostarczył pierwszy set. Przez cały czas na parkiecie trwała zażarta walka, ale ostatecznie wygrała go drużyna przyjezdna do 33!
W drugiej odsłonie także byliśmy świadkami zaciętej rywalizacji przy siatce, ale znów górą były bielszczanki. W trzeciej partii nie było już taki emocji. Podopieczne trenera Alessandro Chiappiniego przegrały do 19.

ŁKS Commercecon Łódź - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0:3 (31:33, 23:25, 19:25)

ŁKS Commercecon: Julita Piasecka 11, Kamila Witkowska 6, Valentina Diouf 19, Amanda Campos 1, Aleksandra Gryka 14, Roberta Ratzke 2, Paulina Maj-Erwardt (l) oraz Paulina Zaborowska, Aleksandra Dudek 9, Anastazja Hryshchuk, Kinga Drabek

W środę o godz. 18.30 ŁKS Commercecon w hali przy al. Unii zmierzy się z Chemikiem Police o Superpuchar Polski.