18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Ekstraklasa piłkarska - terminarz rundy wiosennej

ei24
Ekstraklasa piłkarska - terminarz rundy wiosennej ei24
W piątek meczami Arki Gdynia z Wisłą Kraków i Cracovii z Legią Warszawa wznowi rozgrywki po zimowej przerwie piłkarska ekstraklasa.

W piątek meczami Arki Gdynia z Wisłą Kraków i Cracovii z Legią Warszawa wznowi rozgrywki po zimowej przerwie piłkarska ekstraklasa. Mistrz Polski będzie znany najpóźniej 29 maja.

Pierwotnie 16. kolejka miała być rozegrana w grudniu, ale ze względu na atak zimy została przełożona na wiosnę. Tym samym sezon został podzielony dokładnie na dwie równe części.

W drugiej rundzie dwie kolejki (11 i 25 maja) zostaną rozegrane w środku tygodnia.

Ekstraklasa piłkarska - terminarz rundy wiosennej

Terminarz rundy wiosennej ekstraklasy:

16. kolejka
25 lutego, piątek
Arka Gdynia - Wisła Kraków ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; (20.00)
Cracovia Kraków - Legia Warszawa ; ; ; ; ; ; (20.00)

26 lutego, sobota
Polonia Bytom - PGE GKS Bełchatów ; ; ; ; ; (14.45)
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; (17.00)
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław ; (18.15)
KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce ; ; ; (19.15)

27 lutego, niedziela
Polonia Warszawa - Górnik Zabrze ; ; ; ; ; ; (15.00)
Lech Poznań - Widzew Łódź ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; (17.00)

17. kolejka
4 marca, piątek
Śląsk Wrocław - Cracovia ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; (17.45)
Wisła Kraków - Ruch Chorzów ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; (20.00)

5 marca, sobota
Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin ; ; ; (14.45)
Widzew Łódź - Korona Kielce ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; (17.00)
PGE GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok (18.15)
Arka Gdynia - Lech Poznań ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; (19.15)

6 marca, niedziela
Legia Warszawa - Polonia Warszawa ; ; ; ; ; (17.00)
Lechia Gdańsk - Polonia Bytom ; ; ; ; ; ; ; ; ; (17.00)

18. kolejka
11 marca, piątek
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław ; ; ; ; ; ; ; ; (20.00)
Górnik Zabrze - Arka Gdynia ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; (20.00)

12 marca, sobota
Korona Kielce - Polonia Bytom ; ; ; ; ; ; ; ; ; (14.45)
Ruch Chorzów - PGE GKS Bełchatów ; ; ; ; ; ; (17.00)
Wisła Kraków - Widzew Łódź ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; (18.15)
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk ; (19.15)

13 marca, niedziela
KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa (15.00)
Cracovia - Lech Poznań ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; (17.00)

19. kolejka - 19 marca
PGE GKS Bełchatów - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Polonia Bytom - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
Cracovia - Korona Kielce
Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin
Polonia Warszawa - Widzew Łódź

20. kolejka - 2 kwietnia
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - PGE GKS Bełchatów
Korona Kielce - Polonia Warszawa
Widzew Łódź - Arka Gdynia
KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Bytom
Górnik Zabrze - Cracovia
Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

21. kolejka - 9 kwietnia
PGE GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Wisła Kraków
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Polonia Warszawa - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Ruch Chorzów - Polonia Bytom
Cracovia - Lechia Gdańsk

22. kolejka - 16 kwietnia
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Wisła Kraków - PGE GKS Bełchatów
Lech Poznań - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Polonia Bytom - Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Cracovia
Widzew Łódź - Ruch Chorzów
KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

23. kolejka - 23 kwietnia
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Lech Poznań - PGE GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Ruch Chorzów
Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Polonia Bytom
Polonia Warszawa - Arka Gdynia

24. kolejka - 30 kwietnia
Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław
PGE GKS Bełchatów - Korona Kielce
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Cracovia
Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok

25. kolejka - 7 maja
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Korona Kielce
Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Cracovia - Polonia Warszawa
PGE GKS Bełchatów - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom

26. kolejka - 11 maja (środa)
KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Widzew Łódź - PGE GKS Bełchatów
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Lech Poznań
Polonia Bytom - Cracovia
Arka Gdynia - Ruch Chorzów
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok

27. kolejka - 14 maja
Śląsk Wrocław - PGE GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Cracovia
Polonia Bytom - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Arka Gdynia
Widzew Łódź - KGHM Zagłębie Lubin

28. kolejka - 21 maja
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
PGE GKS Bełchatów - KGHM Zagłębie Lubin
Cracovia - Widzew Łódź
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Polonia Bytom

29. kolejka - 25 maja (środa)
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
Polonia Warszawa - PGE GKS Bełchatów
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
Polonia Bytom - Lech Poznań
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Cracovia - Jagiellonia Białystok

30. kolejka - 29 maja
Lech Poznań - Korona Kielce
Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Polonia Bytom
PGE GKS Bełchatów - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów

(PAP)

Wideo

Dodaj ogłoszenie