Ekstraklasa koszykarek. CosinusMED Widzew Łódź nie dał rady Pszczółce

W osiemnastej kolejce ekstraklasy koszykarek CosinusMED Widzew Łódź przegrał z Pszczółką Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 81:89.

Przez pierwsze dwie kwarty koszykarki Widzewa toczyły wyrównany bój z Pszczółką Lublin. Jednak w trzeciej odsłonie łodzianki zagrały bardzo słabo i rywali zdołały wywalczyć znaczną przewagę.
W ostatnich dziesięciu minutach widzewianki znów walczyły. Na cztery minuty przed końcem był remis 72:72., ale ostatnie słowo należało do rywalek i to one ciszyły się ze zwycięstwa.

CosinusMed Widzew Łódź – Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 81:89 (19:19, 23:25, 12:22, 27:23)

Widzew: Taylor Emery 22, Katarina Vucković 14, Monika Jasnowska 13, Jazmine Davis 13, Klaudia Gertchen 10, Julia Drop 9, Ewelina Gala 0.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0