Efektowne zwycięstwo UKS SMS. Hat trick Martyny Wiankowskiej

W kolejnym meczu podopieczne trenera Marka Chojnackiego pokonały w Radomiu beniamimnka - Sportową Czwórkę 6:0 (2:0). Dwie pierwsze bramki strzeliła Wiankowska w 16 i 17 minucie, dwie kolejne Karczewska w 47 i 67 minucie. Piorunująca była końcówka łodzianek. W 90 minucie gola zdobyła Wiankowska i zaliczyła hat tricka. Nasza zawodniczka ma już na koncie 8 strzelonych bramek. W doliczonym czasie wynik ustaliła Osiańska. Nikola Karczewska i Martyna Wiankowska mają po 7 zdobytych goli.
W tej chwili UKS SMS jest wiceliderem tabeli. W 5 meczach zdobył 11 punktów, dwa mniej od prowadzącego Górnika Łęczna. W niedzielę gra Medyk Konin, który ma 10 zdobytych punktów i mecz rozegrany mniej.