ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Edward Potok popiera Grzegorza Latę!

(-)

2012-07-24 08:00

2012-07-24 08:00

2 Komentarze
Dodaj komentarz

Edward Potok popiera Grzegorza Latę!

(-)

2012-07-24 08:00

Prezes PZPN Grzegorz Lato mimo rozmaitych zabiegów PR-owych, jak np. przydzielenie puli biletów na Euro 2012 baronom okręgowych związków piłkarskich, traci poparcie terenu i ma coraz mniejsze szanse na reelekcję.
Po weekendowej naradzie szefów okręgów w Uniejowie pod Łodzią wiadomo, iż przedstawiciele dwóch z 16 regionalnych związków gotowi są zagłosować na Latę w październikowych wyborach - Rudolf Bugdoł ze Śląskiego ZPN i Edward Potok z Łódzkiego ZPN. Tak skromne wsparcie absolutnie nie gwarantuje królowi mistrzostw świata '74 kolejnych czterech lat pobierania 50 tysięcy złotych miesięcznie z kasy PZPN.
Edward Potok

Lato nie ma już co liczyć na głosy z Małopolski, Wielkopolski, Podlaskiego, Zachodniopomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego.
Wiadomo, że na popracie buntowników nie mogą liczyć ani Lato, ani tym bardziej były sekretarz generalny PZPN Zdzisław Kręcina czy też europoseł Ryszard Czarnecki albo poseł Mieczysław Golba - podaje futbolnews.pl.
A co z pozostałymi baronami? Niektórzy, jak choćby Andrzej Padewski z Dolnośląskiego ZPN czy Marek Procyszyn z Opolskiego ZPN czują się odtrąceni, że nie zaproponowano im wejścia w układ i zapewne szukać będą koalicji z innymi kandydatami.
Natomiast Zdzisław Łazarczyk, prezes Mazowieckiego ZPN, były oficer wojsk nadwiślańskich MSW w czasach PRL, zrobi jak mu sumienie nakaże - to znaczy wyczeka, jak zawsze, do ostatecznego rozdania, by wesprzeć właściwego kandydata i przetrwać kolejne cztery lata...

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

(2)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

+1 / -10

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Kibic (gość)  •

Potok to kolejny fra.jer i zła.mas od laty.Mało napsuł krwi w łódzkim futbolu?na taczke z nim i na bruk!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

+7 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

jara60 (gość)  •

Potok facet tak interesowny ze az obrzydzenie bierze,za pieniadze gotowy jest sprzedac matke i dobrze wie ze bez grzesia kasa sie skonczy.Nalerzy rozwalic ta strukture starych wojskowych [potok]i policjantow zasiadajacych w zarzadach.Czym taki potok moze sie pochwalic czego dokonal dla pilki w lodzkim,jestesmy na szarym koncu bieda ze az piszczy ,sedziowie poza ekstraklasa,obserwatorzy szkoda gadac utopieni w przekretach i to jest wszystko i za tym stoi potok ,,prezes,, KPINA

odpowiedzi (0)

skomentuj