Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Dziury w ścianach dworca Łódź Fabryczna od ponad roku nie zostały zlikwidowane ZDJĘCIA

Anna Janiszewska
Anna Janiszewska
Miały zostać usunięte, ale tak się nie stało. Są jeszcze większe!

W płytach elewacyjnych dworca Łódź Fabryczna są dwie ogromne dziury. Znajdują się na wysokości ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej. Miały zostać usunięte, ale tak się nie stało. Od pierwszych obietnic likwidacji szkód minęło już dokładnie 14 miesięcy!

Pierwszy raz dziury w elewacji dworca fabrycznego zauważyliśmy bowiem w styczniu 2019 roku. Wtedy pracownik dworca powiedział nam, że nie jest to sprawka wandali, a dziury powstały samoistnie. Wykonawca miał je naprawić w ramach gwarancji, a dziurawe płyty planowano przesunąć w inne miejsce tak, aby nie rzucały się w oczy.

Kiedy wróciliśmy do sprawy w maju 2019, bo okazało się, że dziurawe płyty nadal nie zostały usunięte, uspokojono nas. Ten sam pracownik dworca zapewnił, że sprawa naprawy zniszczonych płyt jest wciąż aktualna. Opóźnienie miało wynikać z tego, że zamówione w Niemczech płyty przyszły, ale w niewłaściwym kolorze. Zamówiono więc kolejne. W maju 2019 roku ponoć były już w drodze. Wytłumaczono nam również, dlaczego dziurawych płyt nie przesunięto w innej miejsce - ponoć obawiano się problemów z reklamacją.

Minęło 14 miesięcy, a dziury nadal są. Zmieniło się to, że są większe. Zaś na kolejnej płycie widać już wyraźne pęknięcie. Chyba tak już musi zostać...

Oto najnowsze informacje o frekwencji

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

p
podatnik

Płyty z Niemiec? To nie można było tego po prostu porządnie wymurować?

A nie tworzyć jakieś atrapy muru.

To będzie dewastowane co kilka miesięcy.

Kto będzie płacił za naprawy po okresie gwarancyjnym? (pytanie retoryczne).

K
K

Zobacz jak woda kapie z dachu i na parkingach .....

Dodaj ogłoszenie