Dziś o godz. 13 sparing ŁKS. Do Turcji trzeba polecieć w dobrym humorze

Dziś o godz. 13 przy ul. Minerskiej ostatni mecz sparingowy piłkarzy ŁKS przed wylotem na zgrupowanie do Turcji.

Rywalem łodzian będzie III-ligowa Polonia Środa Wielkopolska.
Po dwóch sparingowych porażkach z GKS Bełchatów i Zaglębiem Sosnowiec przydałby się udany mecz i zwycięstwo, żeby w dobrym nastroju w sobotę w Berlinie wsiąść do lecącego do Side samolotu. Zgrupowanie w Turcji potrwa do 21 lutego.
Na liście piłkarzy, którzy mają uczestniczyć w zgrupowaniu jest Jewgen Radionow. Piłkarz pokonał grypę, ale dziś raczej nie zagra. Podobie jak Maksymilian Rozwandowicz, który narzeka na drobny uraz.
Do postawy defensywy, a raczej gry defensywnej zespołu było sporo krytycznych uwag po meczu z Zagłębiem. Czas na widoczną poprawę. Oybśmy ją zobaczyli w dzisiejszym spotkaniu.
Podstawową parę stoperów tworzyć pewnie będą Kamil Juarszek i Jan Sobociński, a swoje minuty powinien dostać Oskar Koprowski. Czy Adrian Klimczak swoją dobrą postawą wywalczy miejsce na boku defensywy w ligowej jedenastce?
Bardzo chcielibyśmy zobaczyć gole strzelane przez napastnika Rafała Kujawę i Łukasza Sekulskiego. Każdy z nich pewnie dostanie swoją szansę przez 45 minut spotkania, bowiem trener Kazimierz Moskal stawia na grę jednym napastnikiem.
Dla piłkarzy Polonii, podopiecznych trenera Krzysztofa Kapuścińskiego spotkanie z ŁKS będzie czwartym meczem towarzyskim tej zimy. Do tej pory poloniści pokonali Jarotę Jarocin (4:2), Unię Swarzędz (5:1) i Kotwicę Kołobrzeg (3:1). W składzie zabraknie jedynie kontuzjowanego Jakuba Gwita.