18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Dziewczyna Lutego. Ostatni dzień plebiscytu

(pij)
Udostępnij:
Kończy się plebiscyt na Dziewczynę Lutego, najpiękniejszą Dziewczynę z Sąsiedztwa tego miesiąca.

Głosowanie na najatrakcyjniejszą z czterech lutowych „sąsiadek” kończy się w środę o godz. 23.59 i to już ostatnia szansa, by wpłynąć na ostateczny wynik plebiscytu decydującego o tym, która z dziewcząt zakwalifikuje się do finału wyborów Miss z Sąsiedztwa 2014. Różnica między prowadzącymi nie jest zbyt duża...

Przypominamy, że głosować można na trzy sposoby: SMS-ami oraz na naszej stronie internetowej - TUTAJ – bezpośrednio w serwisie lub przez Facebook.

Żeby zagłosować SMS-em, należy pod numer 72335 wysłać wiadomość o treści DZIEWCZYNAL.X, w miejsce X wpisując numer odpowiadający kandydatce. W ten sposób można oddać dowolną liczbę głosów (koszt wysłania SMS-a to 2,46 zł z VAT).

Dziewczyny z pomponami w akcji!-FILM

Uwaga – głosy nie są równoważne. Oddane SMS-em są równe 10 punktom, głos z Facebooka ma wagę 5 pkt, a kliknięcie stronie internetowej „EI” – 1 pkt. Przy wskazaniu Dziewczyny Miesiąca liczy się łączna suma wszystkich zebranych przez daną kandydatkę punktów. Zdobywczyni tytułu automatycznie klasyfikuje się do finału wyborów Miss z Sąsiedztwa 2014, którą wskaże jury.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Express Ilustrowany
Dodaj ogłoszenie