18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Dziewczyna Lutego. Ostatni dzień plebiscytu

(pij)
Kończy się plebiscyt na Dziewczynę Lutego, najpiękniejszą Dziewczynę z Sąsiedztwa tego miesiąca.

Głosowanie na najatrakcyjniejszą z czterech lutowych „sąsiadek” kończy się w środę o godz. 23.59 i to już ostatnia szansa, by wpłynąć na ostateczny wynik plebiscytu decydującego o tym, która z dziewcząt zakwalifikuje się do finału wyborów Miss z Sąsiedztwa 2014. Różnica między prowadzącymi nie jest zbyt duża...

Przypominamy, że głosować można na trzy sposoby: SMS-ami oraz na naszej stronie internetowej - TUTAJ – bezpośrednio w serwisie lub przez Facebook.

Żeby zagłosować SMS-em, należy pod numer 72335 wysłać wiadomość o treści DZIEWCZYNAL.X, w miejsce X wpisując numer odpowiadający kandydatce. W ten sposób można oddać dowolną liczbę głosów (koszt wysłania SMS-a to 2,46 zł z VAT).

Dziewczyny z pomponami w akcji!-FILM

Uwaga – głosy nie są równoważne. Oddane SMS-em są równe 10 punktom, głos z Facebooka ma wagę 5 pkt, a kliknięcie stronie internetowej „EI” – 1 pkt. Przy wskazaniu Dziewczyny Miesiąca liczy się łączna suma wszystkich zebranych przez daną kandydatkę punktów. Zdobywczyni tytułu automatycznie klasyfikuje się do finału wyborów Miss z Sąsiedztwa 2014, którą wskaże jury.

Wideo

Dodaj ogłoszenie