Dziewczyna Kwietnia. Ostatnie dni plebiscytu

(pij)
Udostępnij:
Dobiega końca plebiscyt Dziewczyna Kwietnia, w którym internauci wybierają najpiękniejszą Dziewczynę z Sąsiedztwa „Expressu Ilustrowanego” tego miesiąca. Głosowanie jest zarazem formą eliminacji do finału konkursu Miss z Sąsiedztwa 2014, w którym redakcyjne jury wyłoni najurodziwszą z tegorocznych Dziewczyn Miesiąca, bohaterek sobotniej rubryki „Dziewczyna z sąsiedztwa”.

Oddać głos można na dwa sposoby. Najskuteczniej – wysyłając na numer 72335 SMS o treści DZIEWCZYNAK.X, w miejsce X wpisując numer odpowiadający kandydatce. A o tytuł Dziewczyny Kwietnia konkurują: Dominika Graczyk (nr 1 w głosowaniu SMS), Adrianna Paszkiewicz (nr 2 w głosowaniu SMS), Anita Dudkiewicz (nr 3 w głosowaniu SMS) oraz Milena Wągrowska (nr 4 w głosowaniu SMS).

Głosować można również w naszym portalu – TUTAJ.

Uwaga – głosy nie są równoważne. Oddane SMS-em są równe 10 punktom w plebiscycie. Za kliknięcie na stronie internetowej kandydatka otrzymuje tylko 1 punkt.

Plebiscyt kończy się 31 maja. Wyniki można śledzić na bieżąco TUTAJ. Jak na razie przeważającą liczbą głosów prowadzi Anita Dudkiewicz, ale w ostatnich dniach głosowania wszystko może się jeszcze zmienić... Decydują tylko Wasze głosy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Express Ilustrowany
Dodaj ogłoszenie