ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Dziecko wypadło z okna bloku na Dąbrowie! Chłopiec zmarł po...

(MAL)

2018-06-16 17:03

2018-06-17 13:04

161 Komentarzy
Dodaj komentarz

Dziecko wypadło z okna bloku na Dąbrowie! Chłopiec zmarł po 1,5 godzinnej reanimacji. Jeden z opiekunów był pijany!

(MAL)

2018-06-16 17:03

Czteroletni chłopiec zmarł w wyniku upadku z VI piętra bloku na Dąbrowie. Policja i prokuratura wyjaśnia jak doszło do wypadku.
1/20

Reanimacja dziecka na miejscu trwała 1,5 godziny.

(© Mirosław Malinowski)

  • Chłopiec wypadł z jednego z okien na VI piętrze.
  • Chłopiec wypadł z jednego przez jedno z tych okien.
  • Chłopiec wypadł z mieszkania na VI piętrze.
  • Jeden ze świadków twierdzi, że zauważył leżące dziecko gdy wyszedł wyrzucić śmieci, więc wezwał pogotowie.
  • Okoliczni mieszkańcy byli bardzo przejęci.
  • Okoliczni mieszkańcy byli bardzo przejęci.
  • Policja zatrzymała babcię dziecka i partnera matki.
  • Czarek spadł na trawnik pomiędzy dwoma krzewami.
O godz. 16.29 otrzymaliśmy wezwanie o dziecku, które wypadło z okna. Na miejsce został skierowana karetka pogotowia - mówi Adam Stępka, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi.

Po godzinie 18 rzecznik pogotowia poinformował, że po półtoragodzinnej resuscytacji obecny na miejscu lekarz zespołu ratownictwa medycznego stwierdził zgon dziecka. Był nim 4-letni chłopiec. Pomimo starań zespołu medycznego obrażenia okazały się zbyt ciężkie.


Czterolatek wypadł z okna mieszkania na VI piętrze bloku przy ul. Felińskiego. W mieszkaniu pod nieobecność matki, która była w pracy zajmować się nim miały - jak wynika ze wstępnych ustaleń policji - 69-letnia babcia i 42-letni były konkubent matki. Kobieta była trzeźwa, ale mężczyzna miał 2,6 promila alkoholu w organizmie (policja wyprowadziła go z bloku w kajdankach). Mama dziecka jest w szoku. Lekarze zdecydowali przewieźć ją do szpitala.

Oboje zostali zatrzymani - mówi nadkomisarz Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Nie wiadomo jak doszło do tragicznego wypadku - czy chłopiec wypadł przez okno w kuchni, czy w pokoju. W momencie upadku ubrany był jedynie w spodenki. Upadł bezpośrednio na trawnik pod oknami - gdyby spadł w odległości 1,5 metra w którąkolwiek ze stron, jego upadek złagodziłyby rosnące pod blokiem krzewy.

Zwłoki dziecka zabezpieczono do dyspozycji prokuratury. Policjanci przesłuchali już w sprawie sąsiadów a także przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia. Prokurator zadecyduje co do terminu wykonania  kolejnych czynności procesowych z zatrzymanymi.

Pogoda na poniedziałek:Komentarze

(161)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Rozdrapywanie rany przez media

+3 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Gość (gość)  •

Media rozdrapują potworną ranę. To okropne, że wszystko od razu znajduje się w internecie, wiadomościach. Ta rodzina cierpi, a osoby mówiące o tym na różnych forach sprawiły, że będzie eim jeszcze ciężej. Dlaczego muszą się wtrącać w cudze życia? Codziennie ktoś umiera i dlaczego akurat o tym chłopcu mówią? Czy wiedzą jak się musi czuć rodzina? Czy wiedzą co czują przyjaciele rodziny, czy odoby które chociaż z widzenia kojarzyły czterolatka? Nie, chcą tylko pokazać to światu. Ludzie nie mają jak widać ciekawego życia więc interesują się cudzą tragedią i szukają winnych. Jakbyście się czuli na miejscu tej rodziny? Powinni mieć chociaż szansę na pogodzenie się z tym i życie dalej. Media, dziennikarze, osoby, które o tym piszą w internecie i mówią w wiadomościach nie powinny interesować się aż tak życiem innych. To jedna osoba nie żyje, ale wielu ludzi cierpi. Życzę aby rodzina sobie poradziła i wspierała siebie nawzajem

odpowiedzi (0)

skomentuj

zalujecie róż gdy płoną lasy..

+3 / -8

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

hal (gość)  •

wypadki były, są i będą więc o co bić pianę? żeby to jeszcze karambol na 30 aut był czy cała grupa dzieci spadła w przepaść ale 1 dzieciak? na świecie co kilka sekund umierają dzieci z głodu w czasie wojny itd a tu wielkie halo ..

odpowiedzi (0)

skomentuj

selekcja naturalna

+3 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

gosc (gość)  •

jak w tytule

skomentuj

mAFie WYNGLA I POLACTWA SMIECI POLACKI CIUULU

+1 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

777 HI E NY I SZA KLe I HARPIE cFUNeg0 BIUSNESA PO BALLCYR KU... (gość)  •

Co Polaków najbardziej boli?
Mścisław (gość) •
że jesteście zmywakowym pośmiewiskiem świata, bohaterami dowcipów o głupkach od Odry przez Ren aż po Mozę, po Tamizę, ba, po Chicago, choć pewien zdziadziały pajac z Wadowic wam obiecywał, iż odrodzicie Europę. Ciężko wam przyznać, że jesteście zakompleksionym psychicznie chorym narodem (Szymborska) z zadupia Europy (Lem), który tworzy bezwartościowe społeczeństwo (C.L. Norwid) rządzone przez haniebne elity polityczne (Churchill), bo jesteście narodem... idiotów (Piłsudski). Jedyne co potraficie to się bezmyślnie modlić, oburzać i pyszczyć, a i to tylko anonimowo, bo już po ulicach popierdalacie pod murem z spuszczonymi pokornie łbami... no chyba że jesteście po polsku nachlani - wtedy się czołgacie. Nie chcecie słyszeć prawdy o sobie ale ja wam zaprezentuję słowami Piotra Tymochowicza; "I powiedzmy sobie szczerze. Chujowe jest to społeczeństwo. Polacy mają w d**** wszystko. Ludzie w całej masie są dość debilowaci. I jeżeli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila"
To jest los godny Europejczyka!

NR34 (gość) 04.02.18, 14:44:21

Zgłoś naruszenie treści
/ 1

Zasuwać w obcej montowni za 1/4 tego co niemiecki robotnik i składać nie swój wyrób, w żaden sposób nie rozwijający technologicznie kraju i nie budujący jego rozwoju! Albo jako inne biurowe popychadło w obcym koncernie transferującym zysk za granicę. Świetny interes po prostu!
Ale nic to! Można dziadować i dawać się robić, wieśniakowi całą biedę, w którą został wpędzony przez służące obcym elity rekompensuje możliwość oglądania znaczka mercedesa xD
To ilu Ukraińców jest już w Polsce ! Milion, dwa, trzy ? i pakiety "socjalne" jakich poskąpiono POlsCE

pracownikom . Niemców niewielu ale wykupili już chyba z pół Polski. (gość)

odpowiedzi (0)

skomentuj

Pseudodziennikarstwo

+3 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

POPiSs (gość)  •

Pijany niedokwalifikowany świat skupia się na konkubentach pod wpływem. Za to zero słowa o profilaktyce - jak zapobiec wypadkom dzieci.
R.I.P. Misiaczku wracaj wkrótce!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Nie będę się w język gryzła

+16 / -7

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Dorota (gość)  •

A nie będę się w język gryzła, mieszkając na takim piętrze chyba logiczne przy małym dziecku nie ma się otwartych okien lecz uchylone , a jeśli nie ma innej możliwości i okno musi być otwarte bo np. jest stare i nie ma funkcji uchylenia to nie zostawia się dziecka w tym pomieszczeniu samego nawet na siku idąc zamyka się okna a przebywając z dzieckiem w pokoju z otwartymi oknami za nic nie spuszcza się dziecka z oczu zwłaszcza gdy bawi się w pobliżu okna , czytasz gazetę czy oglądasz tv nie pozwalasz się zbliżyć choć do okien, nie ma w tym nic trudnego, każdy będzie teraz niewątpliwie bronił opiekunów ale fakt jest taki że to ich niedopilnowanie , i żadne że poszła babcia siku czy że tylko wyszła do kuchni nie ma wytłumaczenia , stała się tragedia biedna Matka przechodzi katusze , babcia również i mam nadzieję że konkubent też a ojciec który wogle nie miał wpływu na to co się stało również cierpi , można bronić zaciekle ale fakt jest taki dziecko zostało z dwojgiem dorosłych osób i nie zostało dopilnowane , teraz można tylko współczuć rodzinie i wyciągnąć wnioski !

skomentuj

Nie

0 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Gość (gość)  •

Myślisz, że wszystko jest takie banalne? Może i nie udało im się go dopilnować, ale na niektóre rzeczy nie ma nikt wpływu. Co się stało, to się nie odstanie. Pisząc co mogli zrobić jak powinni byli się zachować cofnie się czas? Nie, tak tylko możesz zranić te rodzinę, którą j tak naprawdę mocno cierpi. Powinno się w tej sytuacji myśleć o nich w pierwszeństwie i starać dać odrobinkę wsparcia, a nie myśleć "co by było gdyby?" I starać się jeszcze bardziej tym ich dobić. Ta sytuacja nie powinna była trafić do medii

odpowiedzi (0)

skomentuj

Bla

+6 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

A (gość)  •

4 latek sam sobie okno otworzy, krzeslo podsunie i dosiegnie. Nie upilnujesz.

odpowiedzi (0)

skomentuj

T

+6 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

P (gość)  •

Właśnie przez takich jak ty dochodzi do takich tragedii, twoich którzy tłumacza sobie że "nie upilnujesz", no więc upilnujesz, trzeba tylko chcieć i mieć jakąkolwiek wyobraźnię!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Dorka, a w siusiaka gryziesz?

+4 / -10

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

mietek (gość)  •

Byle nie za mocno!

odpowiedzi (0)

skomentuj

A Wałęsa to nie Bolek

+5 / -9

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Bolek (gość)  •

skomentuj

Trzymajmy się tej wersji

+5 / -8

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

. (gość)  •

i grajmy w totolotka

odpowiedzi (0)

skomentuj

To akurat oczywiste

+8 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

... (gość)  •

Bolek to fałszywka wymyślona przez UB, żeby Wałęsa nie dostał Nobla.
Tylko po co o tym tutaj piszesz?

odpowiedzi (0)

skomentuj

AŁTUNUMIA ELYTY PO PzPR KAPITAŁŁ DO KApitaLGLISSTY A SOCJAL DO elytyKALIGO

+3 / -7

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

777 PRZERZYJE TYLKOKO RAT HARPIA HIENA REKIN I BĄKSTER BIUSSNESA (gość)  •

sŁUGA =PAN+ OFFiARA =DRAPIERZNIK =ELITY TWARDE DIAMENTOWE ZEMBY SSTA LOVE ŁOKCIE INTELIgenTNE ROGI KAToLA I KOPYTA POLACKI CIULL TURy. MIŚIA HAMA I HI HOHOŁA.=GUMOWY KRENGOSŁUP MOrallNY =KASA I KARIERA PO TRUPACH.

skomentuj

777

+5 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

777 (gość)  •

777 Jestem chora psychicznie...

odpowiedzi (0)

skomentuj

ksiądz michał

+3 / -9

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

tak pan (gość)  •

bóg chciał

skomentuj

ALE K TURy TFUSSEK CZY RZEM POliŃ SKI ?

+4 / -7

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

777 (gość)  •

POLACKIGO wUJA KALIGO BUK TO śFIŃTA MAMONNA iniePOkaLANA MA RYCHA Z MADERY.

odpowiedzi (0)

skomentuj

777

+3 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

777 (gość)  •

777 Jestem chora psychicznie...

odpowiedzi (0)

skomentuj

...

+6 / -43

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Kinia (gość)  •

A co mnie obchodzi cudzy bachor?!

skomentuj

odpowiec

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

matka (gość)  •

bojaj sie od mojego synka obys nie musiala przechodzic to co ja

odpowiedzi (0)

skomentuj

.

+10 / -7

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

.. (gość)  •

to po co tu wchodzisz nie czuły moronie.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Kinia

+22 / -8

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Heja (gość)  •

Za tak bezmyślne i głupie trollowanie powinna być jednak kara bezwzględnego więzienia. Może to by debili rozumu nauczyło... Chociaż sam osobiście wątpię.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Kinia

+16 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Sandra (gość)  •

Idiotka! Dosłownie! Skoro cię nie obchodzi to po jakiego chuja czytasz i komentujesz?

odpowiedzi (0)

skomentuj

Nie karmić trolla

+18 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Ldz (gość)  •

Kinia to internetowy troll, mały głupi samotny onanista.

odpowiedzi (0)

skomentuj

mloda mama

+5 / -28

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

srodmeisciara (gość)  •

dokladnie na wyjebane mam na obce inne dzieciory dla mnei to kupa obcego miesa , moje to moje kochane i tyle a obce to jak mieso z zagrody

odpowiedzi (0)

skomentuj

Dizy

0 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Dizy (gość)  •

Sram na twoje mięso !!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Młoda mama

+17 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ZBACOM (gość)  •

Ty młoda mama? Chyba Sadystka a nie mama. Frajerka i tyle w temacie! Żałosna ty jesteś i twój komentarz.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Dizy

0 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Dizy (gość)  •

Þo do mnie było? ??

odpowiedzi (0)

skomentuj

Konkubenta też cudzy bachor nie obchodził.

+9 / -12

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

. (gość)  •

Konkubinat = patologia w czystej postaci

odpowiedzi (0)

skomentuj

Nie

0 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Gość (gość)  •

Znasz go, że oceniasz? Nie masz prawa oceniać kogoś kogo nie znasz. A może naprawdę był przywiązany do chłopca i cierpi jak cała rodzina? Rada na całe życie, NIE OCENIAJ LUDZI PO POZORACH. To jest po prostu chamskie

odpowiedzi (0)

skomentuj

Konkubinat =UCZYCIE

+7 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

777 (gość)  •

ŚLUP =PAPIERY=BIUSNES INTERES KASA KARIERA POdziaŁ MAJONTKU

odpowiedzi (0)

skomentuj

777

+4 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

777 (gość)  •

777 Jestem chora psychicznie...

odpowiedzi (0)

skomentuj

to nie wstyd, można się leczyć

+4 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

. (gość)  •

tylko szkoda szarpać nerwy na forum

odpowiedzi (0)

skomentuj

Mały stwierdził że ma w dup... życie w PISdolandzie

+6 / -35

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Wybór dziecka (gość)  •

skomentuj

rePOblika BANANOWego TFUSKA=

+4 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

777 PRZERZYJE TYLKOKO RAT HARPIA HIENA REKIN I BĄKSTER BIUSSNESA (gość)  •

KARTOFLA NY LAND PISu =TAKO POLACKI AFY MĘTallDNOść NIEZMIENNA=JEWRIOPA WASHODNAJA POtiNA DZIKIE STEPY ACKERMANU.PO.ńSZCZYZNA OligoANArHIa I FEUDAL NY WYZYSK I UCIECHA Z CUDZEGO NIESZCZEŃSCIA BIEDY HOROBY I STAROSCI=EUtaniAZJA.

odpowiedzi (0)

skomentuj

777

+4 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

777 (gość)  •

777 Jestem chora psychicznie...

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 3 4 5 6 »