Duże sukcesy łódzkich karateków

hof
Łódzcy karatecy odnoszą sukcesy
Łódzcy karatecy odnoszą sukcesy archiwum
W Las Vegas odbyły się bardzo duże zawody karate. Wzięło w nich udział 1200 uczestników z 79 państw. Dobrze wypadł w turnieju zawodnik z klubu Harasuto Kamil Nowak.

Łódzki karateka wywalczył drugie miejsce w kategorii juniorów 76 kg. W rywalizacji seniorów trzeci był Rafał Nowak.
We Wrocławiu odbył się międzynarodowy Puchar Funakoshiego.Udział w zawodach brały reprezentacje z Anglii, Łotwy, Litwy, Czech, Słowacji, Rosji oraz Polski. Startowało 360 zawodników z 36 klubów.
Bardzo dobre wyniki osiągnęli łodzianie. Pierwsze miejsce wywalczyła Marta Dąbrowska w kumite 61 kg. Łodzianka przygotowuje się do ME na Teneryfie które odbędą się w maju.
Swoje konkurencje wygrali także: Ida Zaniewska, Radosław Białek i Szymon Stawiarski (wszyscy Harasuto).