(fed)
Dudelange - Legia na żywoPrzypomnijmy, że pierwszy mecz, rozgrywany w Warszawie, zakończył się sensacyjnym zwycięstwem Dudelange 2:1. Dlatego rewanż będzie dużym wyzwaniem dla warszawiaków, którzy od początku sezonu borykają się z wieloma kłopotami. Bartek Syta
DUDELANGE LEGIA WYNIK. W czwartek, 16 sierpnia, Legia Warszawa gra mecz z Dudelange. Tutaj będziemy dla Was relacjonować mecz Dudelange Legia. Czy mistrzowie Polski odrobią straty? Czy uda im się przejść do kolejnej rundy kwalifikacji do Ligi Europy? Śledź z nami mecz Dudelange - Legia na żywo. Jakim wynikiem nie skończy się mecz Dudelange - Legia, jedno jest pewne - ten mecz na długo pozostanie w pamięci fanów polskiej piłki nożnej. Mecz Dudelange - Legia na żywo rozpocznie się o godz 20. Tu znajdziesz relację na żywo.

Koniec! Legia odpada!

93' Kante traci piłkę pod polem karnym Dudelange, błyskawiczna kontra i Malarz łapie piłkę.
91' Sędzia dolicza cztery minuty.
90' Stolz schodzi. W jego miejsce Sinani.
88' Stolz w polu karnym Legii, sprytnie zagrał do Turpela, ale ostatecznie piłka ląduje w rękach Malarza.
86'**GOOOOL! dla Legii! Kante! 84' Dośrodkowanie w pole karne wypiąstkowane przez Jouberta. 82' Pazdan strzelił tak, jakby chciał zdobyć trzy punkty w meczu rugby. Dużo powyżej poprzeczki. 80' Bezradni znów wydają się legioniści wobec obrońców Dudelange. 79' Hamalainen próbował głową posłać piłkę do bramki. Za wysoko. 76' Głębokie dośrodkowanie legionistów, ale Joubert - z problemami - złapał futbolówkę. 75' Wrzutka w stronę Carlitosa, ale Joubert bez trudu łapie piłkę. 73' Uspokoiła się trochę gra, z czego zadowoleni mogą być oczywiście tylko gospodarze. 70' 100-procentowa sytuacja dla Dudelange, ale jeden z nadbiegających napastników był spóźniony. 69' Korner dla Legii, ale obrońcy Dudelange na posterunku. 66' Szymański z dystansu strzelał obok bramki. 64' Dominacja Legii nieco zelżała. Gospodarzom w to graj. 62' Miał teraz szansę jeden z Legionistów, niestety piłka obok bramki. 60' Nieporozumienie Szymańskiego z Nagym, piłka wędruje na aut. 58' Faulowany jeden z gospodarzy. 57' Przez ostatnią minutę gra toczy się cały czas na połowie gospodarzy, jednak Legia nie zagroziła im na poważnie w tym czasie. 56' Rzut wolny dla Dudelange. 55' Wreszcie mecz wygląda tak, jak się tego spodziewaliśmy. Legia napiera a Dudelange rozpaczliwie się broni. 54' Teraz przed szaną Cafu. Uderzył obok bramki. 53' Carlitos groźnie strzelał z dystansu. Wybronił Joubert. 52' Nagy wywalczył rzut rożny dla Legii. 49' Carlitos zagrywał teraz w pole karne gospodarzy, ale Joubert wyłapał piłkę. 46'** Zaczynamy drugą połowę.

Przerwa! Jesteśmy bardzo ciekawi, co mówi trener Legii swoim piłkarzom.

45' Dużo szczęścia mieli legioniści...
44' Znowu przysnęli zawodnicy Legii i Dudelange stworzyło zagrożenie.
43' Stolz z wolnego wrzucał w pole karne. Jeden z piłkarzy gospodarzy strzelał, słupek uratował Legię.
42' Pazdan do Kante, jednak nie udało się wykończyć tej akcji.
41' Złapali teraz drugi oddech gospodarze. Jednak Legia dobrze się broni.
39' Couturier niecelnie strzelał na bramkę gości.
38' Wrzutka gospodarzy z wolnego w pole karne. Tam jednak faulowany jeden z zawodników Legii.
37' Okres lepszej gry mistrzów Polski. Joubert zmuszony do interwencji.
36' To było groźne. Wrzutka Mączyńskiego w pole karne, Wieteska głową obok bramki.
35' Żółta kartka dla Malget.
33'**GOOOOOL! Kante strzela, dobrze obsłużony przez Kucharczyka. 32' Kucharczyk stworzył cień zagrożenia dla gospodarzy, jednak przytomni obrońcy wybili piłkę. 31' Legioniści rozgrywają piłkę między sobą na swojej połowie, tak jakby to oni prowadzili... 30' Hlousek próbował strzelać na bramkę Dudelange, jednak zupełnie niecelnie. 27' Stolz bardzo mocno z dystansu. Malarz wybija piłkę na aut. 26' Dudelange nadal bardzo agresywnie. Zawodnicy gospodarzy wyczuli, że mogą tu wywalczyć dobry wynik. 25' Kucharczyk fauluje El Hritiego w polu karnym gospodarzy. 24' Stumpf strzela z dystansu. Piłka odbija się jeszcze od jednego z jego kolegów i Malarz z wielkimi problemami łapie ją w dłonie. 23' Couturier groźnie wrzucał piłkę w pole karne Legii. Na szczęście wybił ją jeden z obrońców. 22' Wymiana chaotycznych podań między legionistami i piłkę z własnej połowy wybija obrońca Dudelange. 21' Legia gra w tym meczu gorzej niż z Piastem Gliwice. Choć wydawałoby się, że Piast spokojnie poradziłby sobie z gospodarzami. 17'**GOOOOL! Stelvio posyła piłkę po ziemi zza pola karnego.
16' Ni to wrzutka, ni to strzał na bramkę gospodarzy. Joubert pewnie łapie piłkę.
15' Cafu po ziemi, groźnie strzelał na bramkę Dudelange. Może teraz polska drużyna się obudzi?
13' Niebezpiecznie teraz Turpel. Szukał Stumpfa, ale udało się wybić piłkę.
11' Kibice Legii skandują "K.... mać, Legia grać". To już na stałe wchodzi do ich repertuaru. Kante strzela na bramkę Dudelange, jednak piłka wędruje wysoko nad poprzeczką.
10' Legionistom jakby brakowało pomysłu na grę.
9' Gospodarze ciągle naciskają.
7'**GOOOOL! Dudelange strzepa gola. Zupełnie niepilnowany Stumpf strzela bramkę dla gospodarzy. 7' Faulowany Kante. 6' Arkadiusz Malarz wybija piłkę daleko z pola karnego. 5' Spodziewaliśmy się raczej, że Dudelange postawi autobus w polu karnym, zaś dominować będzie Legia - tymczasem oba zespoły grają jak równy z równym. 4' Stumpf rywalizował z Hlouskiem w polu karnym Legii. Górą obrońca warszawskiego klubu. 3' Wrzutka w pole karne Legii. Piłka wybita przez Pazdana. 2' Próbował wypuścić się skrzydłem jeden z graczy Dudelange, ale zawodnik Legii wybił piłkę na aut. 1'** Zaczęli! Od środka Dudelange.

Godz. 19.59 Piłkarze są już na boisku. Na trybunach pustego, malutkiego stadionu, usłyszeć możemy doping kibiców Legii.

Godz. 19.36 Skład Dudelange:

Joubert - Jordanov, Malget, Stelvio, Prempreh, El Hriti - Stumpf, Kruska, Couturier, Stolz - Turpel

Godz. 19.08 Znamy skład Legii na dzisiejszy mecz:

Malarz - Wieteska, Philipps, Pazdan, Hlousek - Kucharczyk, Mączyński, Cafu, Nagy - Kante, Carlitos

Godz. 18.38 Legioniści są już na stadionie:

Godz. 18.14 Ciekawostka: ostatnią porażkę na wyjeździe, legioniści odnotowali 31.03.2018. Czy uda im się utrzymać passę?

Godz. 17.43 Jak się dowiedzieliśmy, mecz Dudelange Legia obejrzy na stadionie tylko 2 tys. widzów. Normalna pojemność obiektu do 8 tys.

Godz. 17.31 Czy Legia da radę zmazać plamę na honorze z poprzedniego meczu? Przypominamy skrót z pierwszego spotkania:

W czwartek, 16 sierpnia, Legia Warszawa gra mecz o wszystko. Porażka z Dudelange oznaczać będzie dla mistrzów Polski odpadnięcie z europejskich pucharów, koniec marzeń o potędze i brak potężnego zastrzyku pieniędzy, tak potrzebnego legionistom.

Mecz Dudelange Legia będzie również debiutem nowego trenera Legii Warszawa. Portugalczyk Sa Pinto przeprowadził do tej pory tylko trzy treningi ze swoimi zawodnikami. Czy przez ten czas udało mu się znaleźć formułę na pokonanie Dudelange? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w czwartek wieczorem. Pierwszy gwizdek w meczu Dudelange Legia zabrzmi już o godz. 20. Śledźcie naszą relację na żywo!

16 sierpnia 2018

Materiał oryginalny: DUDELANGE LEGIA WYNIK 16.08.2018 r. Czy Legia awansowała? Jaki WYNIK MECZU DUDELANGE LEGIA? Dudelange Legia na żywo - Dziennik Łódzki