Drużyna trenera Robaszka przegrała 0:3

hof
Piłkarska czwarta liga rozpoczęła nowy sezon. W inauguracyjnej kolejce nie zagrał ŁKS. Łodzianie mieli się zmierzyć w wyjazdowym spotkaniu z Jutrzenką Warta, ale gospodarze przełożyli ten mecz na 18 września.

W związku z tym Wojciech Robaszek, trener łodzian, zarządził grę wewnętrzną. Wygrała 3:0 tzw. podstawowa jedenastka, szykowana do występów na czwartoligowych boiskach. Gole zdobyli: Adrian Ksztelan, Piotr Słyścio i Adam Patora.
Szkoleniowiec pojawił się w drugiej drużynie, ale jego obecność na boisku nie uchroniła zespołu od porażki.

Policja zatrzymała trzynaście osób po wyjazdowym meczu czwartej ligi piłkarskiej Polonii Warszawa z KS Łomianki. Spotkanie zostało przerwane w 35 minucie z powodu wybryków pseudokibiców Legii Warszawa. „Czarne Koszule”, podbnie jak ŁKS, z przyczyn finansowych zaczynają grę w jednej z najniższych klas.
I trudno w tych wydarzenia nie znaleźć analogii do sytuacji ŁKS. Pewnie działacze Jutrzenki Warta i KS Paradyż właśnie takich ekscesów (i to niekoniecznie zainicjowanych przez fanów drużyny z al. Unii) obawiali się i dlatego zdecydowali się odwołać ich spotkania z łódzkim zespołem. Jak widać, decyzje nie były pozbawione podstaw.