Drużyna Grot Budowlani na drodze do katastrofy. Trzecia porażka z rzędu

Drużyna Grot Budowlani jest na granicy ligowej katastrofy.. Przegrała trzeci mecz z rzędu

W pierwszym secie łodzianki prowadziły już 20:15. Rywalki odrobiły straty. Było 23:23 i dramatyczna końcówka. Zaroślińska - Król zaatakowała w aut i pierwszego seta wygrały łodzianki.
Trwała dobra pssa łodzianek, które w drugim secie prowadziły 17:14, potem 23:21 i... Rywalki skutecznie odrabiały straty i po po asie serwisowym wygrały seta.
W trzeciej partii Murek wykorzystała kontrę i Radomka prowadziła 20:16. Kolejna bardzo dobra akcja Murek dała Radomce prowadzenie 23:20. Łodzianki walczyły. Lazić po dramatycznej końcówce zapewniła wygraną przyjezdnym. Znów detale decydowały o końcowym triumfie.
W czwartmy secie Radomka prowadziła 18:14, a potem coraz bardziej dominowała na parkeicie. Atak Wójcik skończył spotkanie.
Siatkarki z Łodzi przystąpiły do rywalizacji po dwóch porażkach z rzędu. Najpierw 0:3 przegrały z Grupą Azoty Chemikiem Police, a następnie po tie-breaku musiały uznać wyższość IŁ Capital Legionovii Legionowo.

Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom 1:3

MVP: Kornelia Moskwa
Budowlani: Lisiak (6), Lewandowska (6), Łazowska (7), Górecka (11), Fedusio (3), Szczurowska (18), Łysiak (libero) oraz Kędziora, Centka (2) i Damaske (10)
Radomka: Murek (22), Zaroślińska-Król (4), Aelbrecht (6), Lazić (15), Moskwa (15), Skorupa (2), Witkowska (libero) oraz Wójcik (11) i Biała