Drugie miejsce Kamili

hof
Kamila Warda i trener Maciej Gawłowski
Kamila Warda i trener Maciej Gawłowski archiwum
Bardzo dobrze w zawodach Puchar Świata w Karate WKF spisała się reprezentantka Polski Kamila Warda.

Zawodniczka Olimpu Łódź wywalczyła w Laśko (Słowenia) drugie miejsce w kategorii 68 kg. Podopieczna trenera Macieja Gawłowskiego w finałowej walce uległa 0:4 Rosjance Indze Szeroznej.
Turniej był rozgrywany w ramach prestiżowej Ligi Światowej Karate 1, a na starcie stanęło 321 zawodników z 28 państw.
Za miesiąc Warda wystartuje w mistrzostwach Europy Karate WKF, które odbędą się w Budapeszcie.
Warto w tym miejscu przypomnieć, że łodzianka w rankingu światowym za rok 2012, zajęła wysokie 3 miejsce.