Dramat mieszkańców i przedsiębiorców z ul. Nawrot. Utopiony w wykopie samochód wyciągała ekipa remontowa ZDJĘCIA

Lila SayedZaktualizowano 
Sporo nerwów straciła wczoraj Agnieszka Stobińska podczas akcji wyciągania jej samochodu z wykopu przy ul. Nawrot. - Remont miał zakończyć się 5 miesięcy temu! Dlaczego trwa on tak długo? - pyta załamana łodzianka.ZOBACZ FILM z wyciągania auta
Sporo nerwów straciła wczoraj Agnieszka Stobińska podczas akcji wyciągania jej samochodu z wykopu przy ul. Nawrot. - Remont miał zakończyć się 5 miesięcy temu! Dlaczego trwa on tak długo? - pyta załamana łodzianka.

Agnieszka Stobińska jak co dzień przyjechała do pracy samochodem. Łodzianka prowadzi salon optyczny przy ul. Nawrot (na remontowanym odcinku). Ponieważ właścicielka zakładu dostała ostatnio mandat od strażników miejskich za to, że zaparkowała w bezpiecznym dla tej lokalizacji miejscu, wczoraj zostawiła auto na remontowanej drodze.

Łódź: Pływała na różowym flamingu po ul. Nawrot. Pani Sandra...

Gdy wychodziła z pracy, jej seat ibiza utopiny był w mokrej, remontowanej nawierzchni. Kobieta nie miała szans wrócić autem do domu!

- Kiedy ten koszmar się w końcu skończy? - mówi pani Agnieszka. - Remont miał się skończyć w grudniu 2018 roku, za chwilę zacznie się czerwiec a my brodzimy w błocie, bez chodnika, bez dojść do naszych lokali użytkowych i mieszkań.

W przeciwieństwie do strażników i urzędników (nie chcieli anulować mandatu funkcjonariuszy) dobrą wolą wykazała się ekipa remontowa, która ciężarówką wyciągnęła seata.

Dlaczego remont się przedłuża?

Dlaczego remont się przedłuża? Jak tłumaczy Tomasz Andrzejewski ze ZDiT, z powodu kolizji technicznych gestorów sieci.
– Remont ma się zakończyć na koniec wakacji – zapowiada.

Zobacz też:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 38

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-05-30T19:42:54 02:00, Gość:

To ten sam dzban co na flamingu, czy inna cegła? Czy na Nawrot tylko takie tępe i brzydkie lachony mieszkają?

2019-05-30T20:28:29 02:00, Ja:

Twoi koledzy to frajerzy i lachony. Podać Ci adres Do Siebie?

2019-05-30T23:04:36 02:00, No:

Podaj

No długo mam czekać?

J
Ja
2019-05-30T19:42:54 02:00, Gość:

To ten sam dzban co na flamingu, czy inna cegła? Czy na Nawrot tylko takie tępe i brzydkie lachony mieszkają?

Twoi koledzy to frajerzy i lachony. Podać Ci adres Do Siebie?

G
Gość
2019-05-30T15:04:58 02:00, BŁOTO-CELEBRYTKA:

Co za tępa dzida!

Nikt w Śródmieściu nie ma zagwarantowanego miejsca parkingowego!

Trzeba ja sobie WYKUPIĆ, albo parkować gdzie jest to możliwe! Ta błoto-celebrytka, jak nie dmucha flaminga to zatapia Seata. Jutro naleje jej się błota do białych kozaczków!?! Oj!Oj!Oj!

Ciekawe co jeszcze zrobi żeby ją tylko w internetach i brukowcu pokazali.

Sam/sama jesteś tępym pustakiem. Jak Ci ludzie maja funkcjonować, nie dośc , że maja utrudnienia w życiu , prowadzeniu działalności, bo remont , to jeszcze ten remont przedłuża sie w nieskończoność, bo kolizja. To jak był projekt , to same tępe dzidy go czytały i nie umiały przewidzieć ile może trwać usunięcie kolizji. Takie tępe gadanie o kolizjach dla lemingów takich jak ty.

G
Gość

To ten sam dzban co na flamingu, czy inna cegła? Czy na Nawrot tylko takie tępe i brzydkie lachony mieszkają?

J
Ja
2019-05-30T15:39:31 02:00, 500 plus:

Brawo PiS!!!

Jeżeli podasz mi numer konta bankowego to otrzymasz 500 zł przelewem na swoje konto. W każdy czwartek do końca roku 500 zł.

G
Gość
2019-05-30T15:04:58 02:00, BŁOTO-CELEBRYTKA:

Co za tępa dzida!

Nikt w Śródmieściu nie ma zagwarantowanego miejsca parkingowego!

Trzeba ja sobie WYKUPIĆ, albo parkować gdzie jest to możliwe! Ta błoto-celebrytka, jak nie dmucha flaminga to zatapia Seata. Jutro naleje jej się błota do białych kozaczków!?! Oj!Oj!Oj!

Ciekawe co jeszcze zrobi żeby ją tylko w internetach i brukowcu pokazali.

Jak uważasza ze jest tam tak super i Ci ludzie nie maja podstaw do narzekania to proponuje sie tam przeprowadzic. Prawda jest taka ze romonty ida strasznie za kadencji super pani szklanki. Jakos na marszalkow wybudowali w tym czasie biurowiec z parkingiem pietrowym a tutaj ulicy nie moga skonczyc od poltora roku

B
BŁOTO-CELEBRYTKA

Co za tępa dzida!

Nikt w Śródmieściu nie ma zagwarantowanego miejsca parkingowego!

Trzeba ja sobie WYKUPIĆ, albo parkować gdzie jest to możliwe! Ta błoto-celebrytka, jak nie dmucha flaminga to zatapia Seata. Jutro naleje jej się błota do białych kozaczków!?! Oj!Oj!Oj!

Ciekawe co jeszcze zrobi żeby ją tylko w internetach i brukowcu pokazali.

G
Gość
2019-05-30T10:04:10 02:00, Gość:

Mordy w kubeł. Chcecie to możemy pogadać ale na osobno i a nie przez internet. Piszcie, gdzie, kiedy i o której. Przyjadę sam

2019-05-30T11:50:25 02:00, Gość:

Nie strasz, nie strasz, bo się posrasz i do mamusi pobiegniesz na skargę.

2019-05-30T13:54:49 02:00, Ja:

No to możemy się przekonać.

Puknij się w czoło będzie ci wesoło, już się przekonałem że jesteś niedorozwój i do przedszkola z tobą i to jeszcze do osobnej sali.

J
Ja
2019-05-30T10:04:10 02:00, Gość:

Mordy w kubeł. Chcecie to możemy pogadać ale na osobno i a nie przez internet. Piszcie, gdzie, kiedy i o której. Przyjadę sam

2019-05-30T11:50:25 02:00, Gość:

Nie strasz, nie strasz, bo się posrasz i do mamusi pobiegniesz na skargę.

No to możemy się przekonać.

G
Gość
2019-05-30T12:23:52 02:00, Tiaaa:

Zaparkowała w wykopie?

No idiotka.

Dokładnie po co ona tam wjechała 2 zwoje mózgowe więcej od kury

T
Tiaaa

Zaparkowała w wykopie?

No idiotka.

G
Gość
2019-05-30T10:04:10 02:00, Gość:

Mordy w kubeł. Chcecie to możemy pogadać ale na osobno i a nie przez internet. Piszcie, gdzie, kiedy i o której. Przyjadę sam

Nie strasz, nie strasz, bo się posrasz i do mamusi pobiegniesz na skargę.

G
Gość
2019-05-30T10:17:36 02:00, Łodzianin:

dla mnie to specyjalnie to zrobiła i poleciała do gazet żeby Głowno o tym była .jedna niedawno już pływała na różowym flamingu tam i nagle się gazeta tam znalazła .robią wszystko żeby przyspieszyć ta robotę

To proponuije sie przeprowadzic na ta ulice jak jest tam tak fantastycznie

G
Gość
2019-05-30T10:27:58 02:00, rere:

nie zadzierajcie z robotnikami i ich nie poganiajcie w taki sposob robiac afery w gazetach bo wam tak zrobia że chodnik beda przed waszymi sklepami po kilka razy poprawiac pozniej :)

dokładnie.zrobia im jeszcze po złosci taka podsypke pod chodnik ze po deszczach bedzie powyginany

J
Ja
2019-05-30T10:04:10 02:00, Gość:

Mordy w kubeł. Chcecie to możemy pogadać ale na osobno i a nie przez internet. Piszcie, gdzie, kiedy i o której. Przyjadę sam

2019-05-30T10:09:41 02:00, ?:

Tak? A ruchasz się?

Co,? No?

Wawrzyniak idź się leczyć

Dodaj ogłoszenie