Donald Tusk przewodniczącym Rady Europejskiej. Szczyt UE w Brukseli [RELACJA NA ŻYWO]

Redakcja
Jest decyzja. Szefowie rządów ponownie wybrali Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej

Wideo

Materiał oryginalny: Donald Tusk przewodniczącym Rady Europejskiej. Szczyt UE w Brukseli [RELACJA NA ŻYWO] - Polska Times

Komentarze 1,233

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

t
teszowicz
W dniu 10.03.2017 o 08:39, Gość napisał:

Na to pytanie wielbicielom P Tuska będzie trudno odpowiedzieć . Nie ten poziom . Chociaż ? Sypną bzdurami i tyle.

 

Marne są wasze odpowiedzi na pytanie.

 

Dlaczego Niemcy europejski hegemon, nie zaproponował do wyboru na Króla Europy jakiegoś Niemca, tylko forsował wbrew stanowisku Polski, pajaca Tuska?

 

.

 
W dniu 10.03.2017 o 05:54, czytelnik napisał:

Dlaczego Polska miała poprzeć niemieckiego, bardzo wrogo nastawionego do Polski kandydata, jeśli ma swojego lepszego i jego popiera?

 

Dokładnie tak jest - w regulacjach UE jest zaledwie 1 zdanie o trybie wyboru Przewodniczącego Rady.....  ale jak widać i do tego 1 zdania Nasi wybitni eksperci nie dotarli ..... mimo że dokumenty są przetłumaczone po polsku.

 

 

 

Tak trzymać towarzysze, rewolucyjna czujność, Żadne zachodnie wycie zdrajcy ojczyzny nie osłabi naszej rewolucyjnej czujności i nasza partia nigdy nie ustąpi zachodnim zgniłkom .

G
Gość
W dniu 14.03.2017 o 19:07, Gość napisał:

już możesz rozglądać się za cyckiem od mleka  młokosie 

Do wszystkich cycek przyssała się dojna zmiana. Wydoją Polaków i zwieją do wschodniego przyjaciela.

G
Gość
W dniu 14.03.2017 o 17:58, xyz napisał:

   Jarosław o tym marzy, ale jak Unia zamknie dla nas rynek mleczny i wyrzuci Polaków to będzie wiał na wschód i zatrzyma się za Uralem. 

już możesz rozglądać się za cyckiem od mleka  młokosie 

x
xyz
W dniu 14.03.2017 o 17:37, bury napisał:

O czym tu pisać?U.E.juz zdycha zaraz  w państwach zachodnich powstanie kalifat trzeba spier.. czym prędzej z tego bagna

 

Do Putina. Z nim jarkacz zawsze dzialał reka w reke,

Jarosław o tym marzy, ale jak Unia zamknie dla nas rynek mleczny i wyrzuci Polaków to będzie wiał na wschód i zatrzyma się za Uralem.

G
Gość

A jaki to samochód kupili za zebrane pieniądze do puszki chłopakowi? Coś Borys Fernandel Budka i ten z Nowośmiesznej  milczą . a może kasa została przejęta metodą na kijowskiego albo na jakiegoś wnuczka bo się nie chwalą , ani POkręceni ani Nowośmieszni. To jak jest?

G
Gość
W dniu 14.03.2017 o 17:37, bury napisał:

O czym tu pisać?U.E.juz zdycha zaraz  w państwach zachodnich powstanie kalifat trzeba spier.. czym prędzej z tego bagna

Do Putina. Z nim jarkacz zawsze dzialał reka w reke,

b
bury

O czym tu pisać?U.E.juz zdycha zaraz  w państwach zachodnich powstanie kalifat trzeba spier.. czym prędzej z tego bagna

D
Dreistadt
W dniu 14.03.2017 o 17:16, Gość napisał:

chory człekopodobny podniecasz się swą wklejką przy różnych tematach, niczym małpa w zoo, twierdząc że to quń a to osioł taki jak ty. :P

A to fakt! :D  :D  :D

G
Gość
W dniu 14.03.2017 o 14:19, Gość napisał:

Tacy jak ty zdania nie zmieniają. Inaczej nie byłbyś tak nieodwracalnie przekonany jak typowy prawy i sprawiedliwy. Zaliczasz się zapewne do tych, którzy uważają stosunek głosów 27:1 za zwycięstwo gdy ten jeden głos należy do ciebie. Tu już nic nie pomoże....

Nie do niego, a do naczelnika.

Takim, co ogladają jedynie media Kurskiego i Rydzyka żadne nagrania nie otworzą ocząt na rzeczywistośc i z pełną wiarą będą pisać o zwycięskiej szarży na Brukselę Waszczykowskiego i Szydło wykonanym według wskazówek kierowniczej roli partii.

A w Konstytucji jest zapisane, że prezydent oprócz Najwyższego Zwierzchnika Sił Zbrojnych też dba o politykę zagraniczną.

W Brukseli był incognito, czy nie chciał mieć swego udziału w "sukcesie"

G
Gość

Jednak skutki nie przespanych nocy PO kiełbasiło się w główkach lilipucich POpiskują brednie wbite przez Lisa ,Żakowskiego i innych  tzw. redaktorów którzy stracili syte apanaże , a teraz produkują bzdety  i taki jeden z drugim łyka jak bociek żabę przecież niczego innego nie POtrafią tylko to samo tik tak tik tak.

G
Gość 2
W dniu 14.03.2017 o 14:19, Gość napisał:

Tacy jak ty zdania nie zmieniają. Inaczej nie byłbyś tak nieodwracalnie przekonany jak typowy prawy i sprawiedliwy. Zaliczasz się zapewne do tych, którzy uważają stosunek głosów 27:1 za zwycięstwo gdy ten jeden głos należy do ciebie. Tu już nic nie pomoże....

 

Mogę zmienić zdanie, jeżeli przedstawisz jakieś dowody.

Na razie ich brak.

Jest tylko twoje przekonanie, że posłów opozycji nie wpuszczono.

To za mało.

S
Sir Fred

Srasika robilas już loda Prezesowi ?

G
Gość
W dniu 14.03.2017 o 14:11, Gość 2 napisał:

Nie wiem, czy kamery to atrapy, ale to ty twierdziłeś, że posłowie opozycji nie mogli wejść na obrady sejmu i dowodem na to są jakieś filmy.To ja te filmy chętnie obejrzę i może zmienię swoje zdanie - na razie uważam, że posłom opozycji nikt nie broni wchodzenia na obrady sejmu.

 

Tacy jak ty zdania nie zmieniają. Inaczej nie byłbyś tak nieodwracalnie przekonany jak typowy prawy i sprawiedliwy. 

Zaliczasz się zapewne do tych, którzy uważają stosunek głosów 27:1 za zwycięstwo gdy ten jeden głos należy do ciebie. Tu już nic nie pomoże....

G
Gość 2
W dniu 14.03.2017 o 14:00, Gosć napisał:

Jeżeli są kamery to muszą być filmy bo po co te kamery by były?Dobrze myślę, czy te kamery to atrapy są? :D

 

Nie wiem, czy kamery to atrapy, ale to ty twierdziłeś, że posłowie opozycji nie mogli wejść na obrady sejmu i dowodem na to są jakieś filmy.

To ja te filmy chętnie obejrzę i może zmienię swoje zdanie - na razie uważam, że posłom opozycji nikt nie broni wchodzenia na obrady sejmu.

G
Gosć
W dniu 14.03.2017 o 13:58, Gość 2 napisał:

Nie do marszałka, tylko do Gościa, który twierdzi, że są jakieś filmy.Chętnie obejrzę. (...)

 

Jeżeli są kamery to muszą być filmy bo po co te kamery by były?

Dobrze myślę, czy te kamery to atrapy są? :D

Dodaj ogłoszenie