Dobry występ koluszkowskich biegaczy na zawodach Indoor Track Run 2021 w Łodzi

Karolina Brózda
Na zakończenie sezonu halowego 2020/21 lekkoatleci LKS Koluszki wzięli udział w zawodach Indoor Track Run 2021, przeprowadzonych w hali RKS Łódź.

W biegu na 800 m w swojej serii pierwsze miejsce z czasem 2:37,43 zajęła Amelia Napierała, druga była Jagoda Nowakowska 2:38,63. W chłopcach drugi w serii był Igor Szczepaniak. uzyskując czas 2:09,46. Igor Cel od startu do mety prowadził bieg czwartej serii, zwyciężając w czasie 2:21,51, trzeci był Piotr Chojnacki 2:35,91.

Bardzo dobrze wypadli zawodnicy na najdłuższym dystansie tej imprezy, w kobietach na 1500 m drugie miejsce wywalczyła Adrianna Siemińska, uzyskując czas 5:20,79, trzecia była Magdalena Pierzchała 5:22,12. W pierwszej serii wśród mężczyzn Igor Sokołowski z czasem 4:37,00 był trzeci, szósty Radosław Babiarski 5:06,49, siódmy Michał Smyka 5:09,99.

Dobrze pobiegł Krzysztof Pietrzyk, który w najsilniejszej drugiej serii zajął z bardzo dobrym czasem 4:27,78 trzecie miejsce. Swoją serię biegu na 400 m wygrał Maciej Jeżyna, uzyskując czas 59,82. Dobry wynik (36,70) i trzecie miejsce w swojej serii biegu na 200 m zdobyła Ania Siemińska, w biegu na 60 m uzyskała czas 10.51. Kamil Tenentka na tym samym dystansie miał czas 9.30, w skoku w dal 3,91 m.

Był to ostatni sprawdzian zawodników przed mistrzostwami Polski LZS w przełajach, które odbędą się 6 marca w Żerkowie.