Dobry mecz Gortata

(hof)
Marcin Gortat
Marcin Gortat Kurier Lubelski
Łódzki koszykarz Marcin Gortat zdobył 21 punktów w wygranym spotkaniu Phoenix Suns z Los Angeles Lakers 102:90.

Suns przerwali serię czterech porażek z rzędu w lidze NBA, a Gortat miał także 15 zbiórek. Łodzianin przebywał na parkiecie 42 minuty, najwięcej spośród wszystkich zawodników. 28-letni wychowanek ŁKS trafił dziewięć z 15 rzutów z gry oraz wykorzystał trzy z pięciu rzutów wolnych. Zebrał z tablic 15 piłek, w tym 12 w defensywie. Zanotował też po dwie straty i faule oraz asystę i przechwyt. Raz został zablokowany.

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.