Dobre wyniki pływaków SKS 137 Delfin podczas zawodów w Warszawie

Pływacy SKS 137 Delfin Łódź (z rocznika 2010) udanie rywalizowali w Wodnym Parku Warszawianka, podczas Otwartych Zimowych Mistrzostw Warszawy.

W wydarzeniu uczestniczyło prawie 700 zawodników z 40 klubów z całej Polski. Dwudniowe zmagania przyniosły zdobycze medalowe i nowe rekordy życiowe łódzkich pływaków:

• Patrycja Muszyńska zdobyła 3 złote medale w konkurencjach 50,100 i 200m klasycznym oraz została 3 zawodniczką zawodów w swojej kategorii wiekowej.
  • Jan Zdziechowski zdobył medal złoty na 200m zmiennym oraz 2 srebrne medale na 100m dowolnym i grzbietowym oraz 5 miejsce na 50m motylkowym.
  • Sylwia Siniarska wywalczyła złoty medal na 200m zmiennym, srebrny 100m motylkowym oraz 5 miejsce 50m motylkowym. Sylwia reprezentowała nas także w wyścigach sztafet "Team Spirit " , które zakończyła na 6 miejscu
  • Jan Salamon zdobył brązowy medal na dystansie 400m dowolnym

Nadia Grudzińska uplasowała się na 6 miejscu w konkurencji 400m dowolnym, 7 na 100 grzbietowym i dwukrotnie 8 na 50 i 200 m grzbietowym. W dziesiątce najszybszych zawodniczek uplasowały się również Klara Umińska i Hania Seliwiak.

- Zawody w Warszawie były dla naszych zawodników elementem przygotowań do odbywających się w przyszłym roku mistrzostw organizowanych na szczeblu krajowym. Widać że codzienna praca na treningach przynosi efekty w postaci nowych rekordów życiowych oraz zdobyczy medalowych”, powiedział Piotr Zdziechowski - prezes Zarządu SKS 137 Delfin- Łódź.

Następne zawody już niebawem – w kolejny weekend młodzi pływacy z SKS Delfin 137-Łódź startują w Zimowych Mistrzostwach Polski w Poznaniu (rocznik 2009) oraz Gliwicach (rocznik 2008).