Dobra wiadomość. Serial „Pułapka” będzie miał ciąg dalszy

  Dobra wiadomość. Serial „Pułapka” będzie miał ciąg dalszy

  r-bo

  Express Ilustrowany

  Express Ilustrowany

  Dobra wiadomość. Serial „Pułapka” będzie miał ciąg dalszy
  1/2
  przejdź do galerii
  Stacja TVN podjęła decyzję o kontynuacji serialu kryminalnego „Pułapka" z Agatą Kuleszą w roli głównej.
  Produkcja wróci w 2019 roku dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Finałowy odcinek „Pułapki" TVN wyemituje w niedzielę 14 października br. o godz. 21.30. Kolejną produkcją kryminalną będzie 8odcinkowy serial „Pod powierzchnią", który stacja pokaże w byłym paśmie „Pułapki" (od 21 października). Stacja TVN pracuje w tej chwili nad 10 serialami.

  Ten sześcioodcinkowy miniserial opowiada o Oldze Sawickiej (w tej roli Agata Kulesza), która jest pisarką powieści kryminalnych.
  Szukając inspiracji do kolejnej książki zaczyna interesować się zaginięciem nastoletniej dziewczyny z domu dziecka. Producentami serialu są Tomasz Karpiński i Katarzyna Bielecka, a odcinki wyreżyserował Łukasz Palkowski. We wrześniu br. portal Wirtualnemedia.pl informował, że TVN rozważał kontynuację tej produkcji i dlatego zlecił prace scenariuszowe do odcinków drugiej serii. Scenariusze piszą ponownie Karolina Frankowska i Michał Godzic.
  W kontynuacji może powrócić Marianna Kowalewska, która wciela się w postać młodej dziewczyny Ewy. Obie główne bohaterki ponownie wpadną w tytułową „pułapkę” i nadal będą wspólnie rozwiązywać kryminalne zagadki. - W „Pułapce” zagrali m.in. Leszek Lichota, Joanna Kulig, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Maria Maj, Mateusz Więcławek, Jacek Lenartowicz, Piotr Trojan i Marcin Czarnik. Średnia widownia trzech pierwszych odcinków serialu wyniosła 2,23 mln osób.


  Zobacz też:

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo