Dobra seria piłkarek UKS SMS trwa

h
Michalina Kowalska rozegrała bardzo dobry mecz.
W piętnastej kolejce pierwszej ligi piłki nożnej kobiet drużyna UKS SMS pokonała na własnym boisku Pelikana Łowicz 2:0. To już szósty z rzędu mecz łodzianek bez porażki!

Pierwszego gola dla SMS strzeliła w 25 minucie Julita Ziółkowska po zagraniu Dagmary Suskiewicz., Wynik spotkania w 89 minucie ustaliła Michaliny Kowalska, która celnym strzałem wykończyła akcję Martyny Makowskiej i Kingi Łodej.
SMS: Paturaj – Pioruńska, Własny (M. Łodej), Chmal, Tomes – K. Łodej, Kurek, Walak (Makowska), Suskiewicz (Sarzalska) – Ziółkowska (Królikowska), Kowalska (Wykurz). Trener Sokołowski.
SMS z 21 punktami zajmuje w tabeli czwarte miejsce. W najbliższą sobotę łodzianki zmierzą się w Koninie z Medykiem.