Do konkursu Najpiękniejsza Mama i Córka można zgłaszać się przez internet. Zostało tylko kilka dni!

(pij)
Małgorzata Stodolna z córką Anną (Kalisz). Maciej Stanik
Anna i Justyna Kostulskie z Konstantynowa Łódzkiego oraz Małgorzata i Anna Stodolne z Kalisza to dwie nowe pary, które zapisały się do udziału w XIX wyborach Najpiękniejszej Mamy i Córki "Expressu Ilustrowanego".

Grono kandydatek do zdobycia tytułu i opla corsy powiększyła także para z Jastrzębia-Zdroju, która chęć uczestnictwa w konkursie zgłosiła za pośrednictwem internetu - wprowadziliśmy taką możliwość dla wszystkich mam i córek, które chciałyby stanąć do naszych wyborów, a mieszkają w dalszych regionach kraju.

Zgłoszenia drogą elektroniczną przyjmujemy pod adresem e-mail: konkurs@express.lodz.pl. Powinny zawierać: imiona i nazwiska kandydatek, daty ich urodzenia, adresy, numery telefonów oraz - koniecznie - czytelne zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości córki, zawierającego datę urodzenia (legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport, prawo jazdy - dziewczę musi mieć ukończone 16 lat). Wspólne fotografie kandydatek nie są konieczne, lecz mile widziane. Pary zgłaszające się do konkursu drogą elektroniczną, tak jak pozostałe uczestniczki, będą zobowiązane wziąć udział w eliminacjach (7 maja o godz. 11 w hotelu Ambasador przy al. Piłsudskiego 29 w Łodzi), które zadecydują o przejściu do finału.
Anna Kostulska z córką Justyną (Konstantynów Łódzki).   Małgorzata Stodolna z córką Anną (Kalisz).
Nabór trwa do 29 kwietnia; odliczając dni świąteczne, zostało tylko sześć dni. Na kolejne kandydatki czekamy w godz. 15-18 we wszystkie dni powszednie w redakcji "Expressu Ilustrowanego" (ul. ks. I. Skorupki 17/19, I piętro). Więcej informacji o konkursie TUTAJ.

Wideo

Dodaj ogłoszenie