Do 90 minuty trwała zacięta walka o tytuł króla strzelców łódzkiej IV ligi [ZDJĘCIA]

Do 90 minuty meczu ważyły się losy korony króla strzelców w łódzkiej IV lidze. Los tak chciał, że w bezpośrednim starciu spotkali się dwaj liderzy - Patryk Pietrasiak i Sebastian Radzio. Mecz Andrespolii z MKP - Boruta skończył się remisem 1:1, a jak przebiegały rywalizacja superstrzelców?

Mówi trener Andrespolii - Krzysztof Kamiński: - Gdyby Radzio strzelił bramkę w 90 minucie byłaby to jego druga  bramka w tym meczu i 20 w rozgrywkach. Tym samym zostałby królem strzelców jesieni, a Andrespolia by była poza strefą spadkową.
Mecz był bardzo wyrównany w pierwszej połowie i z przewagą Andrespolii w drugiej połowie. Pierwszą bramkę w meczu strzelił Boruta. Rutkowski - bramkarz Andrespolii wybijał piłkę z pola bramkowego tak niefortunnie że podał do zawodnika Boruty, któryzdobył gola.
Andrespolia wyrównała w 75 minucie . Po akcji Kopy bramkę strzelił Radzio. W 90 minucie piękną akcję przeprowadził Krzysztof Skawiński, podał do Radzio, który wszedł sam na sam z bramkarzem ale tym razem strzelił w słupek

.

Czołówka klasyfikacji skutecznych IV ligi po rundzie jesiennej.

Na jej czele dwóch piłkarzy, którzy strzelili po 19 goli. To Sebastian Radzio (Andrespolia Wiśniowa Góra) i Patryk Pietrasiak (MKP-Boruta Zgierz). Jak jest dalej? Eryk Lebioda ze Stali Głowno zdobył 16 bramek, natomiast Adam Patora z Warty Sieradz 14.
Po 13 goli strzelili: Dominik Cukiernik (Orkan Buczek), Ołeksij Najdyszak (MKP-Boruta Zgierz) i Aleksander Ślęzak (ŁKS II Łódź).