Dla Kandydatek

ei24
Jeśli razem z mamą/córką chcecie wystartować w wyborach Najpiękniejszej Mamy i Córki - tu znajdziecie ważne informacje dla Was. Tegoroczne wybory Najpiękniejszej Mamy i Córki są już dziewiętnastym konkursem organizowanym przez redakcję "Expressu Ilustrowanego". W jego wcześniejszych edycjach wzięło udział łącznie ponad półtora tysiąca par mam i córek z całej Polski, a nawet zagranicy.

Zasady udziału w konkursie są proste:
o W wyborach może uczestniczyć każda para złożona z mamy i córki, bez względu na stan cywilny, miejsce zamieszkania, zawód lub wykształcenie którejkolwiek z nich. Jedyny warunek dopuszczenia do konkursu dotyczy córek, które muszą mieć ukończonych 16 lat. o Wzięcie udziału w konkursie nie wymaga żadnych opłat.
o Przez cały czas uczestnictwa w zabawie, wszystkie kandydatki występują we własnych strojach i samodzielnie dbają o przygotowanie się do konkursowych pokazów. Organizator nie zwraca poniesionych kosztów (dotyczy to także przejazdów i zakwaterowania).

Terminarz wyborów wygląda następująco:
o nabór - 4-29 kwietnia 2011 r.
o eliminacje (wybory finalistek) - 7 maja 2011 r., godz. 11, hotel Ambasador, al. Piłsudskiego 29, Łódź
o przygotowania choreograficzne finalistek - 21-24 maja 2011 r. w Łodzi
o finał wyborów - 24 maja 2011 r. w Teatrze Wielkim w Łodzi. Od uczestniczek (a zwłaszcza finalistek) wymagamy pełnej dyspozycyjności w dwóch ostatnich terminach.

Zgłoszenia: Zapisy par pragnących ubiegać się o tytuł Najpiękniejszej Mamy i Córki 2011 odbywają się w redakcji "Expressu Ilustrowanego" w Łodzi przy ul. ks. hm. I. Skorupki 17/19 (I piętro) we wszystkie dni powszednie w dniach od 4 do 29 kwietnia 2011 r., w godz. 15 do 18.
o Żeby wpisać się na listę uczestniczek konkursu należy osobiście (mama wraz z córką) stawić się w redakcji "EI" na rozmowie wstępnej, podczas której przekażemy kandydatkom wszelkie niezbędne informacje na temat przygotowania do udziału w wyborach.
o Mamy i córki prosimy o zabranie na spotkanie dokumentów tożsamości, niezbędnych m.in. do weryfikacji wieku córek.
o Wpisanie na listę uczestniczek wyborów wymaga zapozowania do kilku zdjęć, które posłużą do przedstawienia nowych kandydatek (publikacje w "EI" oraz w internecie).
o Dla mam i córek z odległych miast Polski stworzyliśmy możliwość zgłoszenia się drogą e-mailową. Zgłoszenia drogą elektroniczną przyjmujemy pod adresem e-mail: [email protected]. Powinny zawierać: imiona i nazwiska kandydatek, daty ich urodzenia, adresy, numery telefonów oraz - koniecznie - czytelne zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości córki, zawierającego datę urodzenia (legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport, prawo jazdy - dziewczę musi mieć ukończone 16 lat). Wspólne fotografie kandydatek nie są konieczne, lecz mile widziane.
Pary zgłaszające się do konkursu drogą elektroniczną, tak jak wszystkie uczestniczki, będą zobowiązane wziąć udział w eliminacjach.

Eliminacje: Wszystkie uczestniczki, które chcą ubiegać się o tytuł i nagrody dla Najpiękniejszej Mamy i Córki, muszą stanąć do eliminacji, na których jury wyłoni grupę finałowych par.
o Tegoroczne eliminacje odbędą się 7 maja br. o godz. 11 w hotelu Ambasador (al. Piłsudskiego 29) w Łodzi.
o Podczas eliminacji wszystkie duety mam i córek mają obowiązek dwukrotnego zaprezentowania się na wybiegu przed jury - za pierwszym razem w strojach koktajlowych, za drugim - w kostiumach kąpielowych. Stroje koktajlowe są dowolne. Podczas prezentacji w kostiumach kąpielowych prosimy o wystąpienie w butach na obcasie.
o Uczestniczki eliminacji mają obowiązek przedstawić się jurorom podczas prezentacji w strojach koktajlowych. Forma prezentacji jest dowolna i zależy wyłącznie od fantazji kandydatek. Każdy duet ma na to 30 sekund.
o UWAGA! Eliminacyjne pokazy odbywają się przy drzwiach zamkniętych, bez udziału publiczności, wyłącznie przed kilkunastoosobowym jury. Wstęp do mają wyłącznie mamy i córki biorące udział w konkursie.
o Eliminacje zakończy werdykt jury, które spośród wszystkich par biorących w pokazach wybierze finałową grupę mam i córek do udziału w finale wyborów Najpiękniejszej Mamy i córki.

Przygotowania choreograficzne: Finalistki wyborów są zobowiązane do wzięcia udziału w przygotowaniach, które pod okiem choreografa i reżysera finałowej gali będą odbywać się w dniach 21-24 maja w Łodzi. Treningi obejmują naukę chodzenia scenicznego z elementami choreografii, w jakiej panie zademonstrują się jury oraz publiczności Teatry Wielkiego. Niezbędne będą:
o Wygodne stroje do ćwiczeń tanecznych.
o Obuwie sportowe oraz buty do strojów finałowych pokazów.

Finalistki zobowiązane są również do udziału w programach telewizji TVN w wybranych przez organizatora konkursu terminie.

Finał Wybory Najpiękniejszej Mamy i Córki zakończy 24 maja uroczysta gala na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi, którą uświetni występ zespołu Boney M. Magiczny pokaz iluzjonistyczny zaprezentuje Arsene Lupin (Sławomir Piestrzeniewicz).

Gala obejmuje trzy prezentacje finałowe:
o w strojach sportowych (koszulki z logo "EI" + szorty/mini, obuwie własne)
o w kostiumach kąpielowych (buty na obcasie)
o w kreacjach wieczorowych własnego pomysłu. Najpiękniejszą Mamę i Córkę wybierze konkursowe jury. Nagrodą główną wyborów jest samochód osobowy opel corsa. Zdobywczynie dalszych miejsc otrzymają pomniejsze nagrody oraz upominki.

Pełen regulamin konkursu do wglądu u organizatora. Dodatkowych informacji
można zasięgnąć pod numerem tel. 514 800 995.

Na finale naszego konkursu wystąpi Boney M.

Bilety na finał z Boney M.
Bilety na galę finałową wyborów Najpiękniejszej Mamy i Córki z koncertem Boney M. są już do nabycia.
Lista punktów sprzedaży:
o biura ogłoszeń "Expressu Ilustrowanego" w Łodzi: ul. ks. Skorupki 17/19, ul. Karskiego 5 (Manufaktura), ul. Piotrkowska 94, ul. Sienkiewicza 3,
o biura ogłoszeń "Expressu Ilustrowanego" poza Łodzią: Zgierz - ul. 1 Maja 28A, Pabianice - ul. św. Jana 7/9, Piotrków Trybunalski - ul. Słowackiego 16, Bełchatów - ul. Pabianicka 26, Sieradz - Rynek 17, Skierniewice - ul. Batorego 12.
o Dodatkowo: Teatr Wielki, Coffees & Toffees (kawiarnia w Galerii Łódzkiej), www.ticketpro.pl

Zamówienia grupowe w godz. 9.00-16.30 pod nr. tel. 514 800 998

Partnerem XIX Wyborów
Najpiękniejszej Mamy i Córki "Expressu Ilustrowanego" jest TVN.

Wideo

Dodaj ogłoszenie