DERBY ŁODZI WIDZEW vs ŁKS na żywo. Wynik meczu Widzew ŁKS na żywo

tj
DERBY ŁODZI WIDZEW ŁKS NA ŻYWO. Początek meczu o godzinie 19.10
DERBY ŁODZI WIDZEW ŁKS NA ŻYWO. Początek meczu o godzinie 19.10 Paweł Łacheta
DERBY ŁODZI WIDZEW vs ŁKS. 64 derby Łodzi za nami. Mecz bez wielkiej historii - poziom trzecioligowy, mnóstwo walki, sporo agresji, ale mało sytuacji bramkowych, mało strzałów z dystansu. Ani Widzew ani ŁKS nie błysnęli - szkoda podziału punktów. Najwięcej na remisie zyskuje Drwęca, która oddala się od obu łódzkich drużyn.

DERBY ŁODZI WIDZEW vs ŁKS NA ŻYWO

MECZ SŁABY, MECZ WALKI - poziom trzecioligowy. Ani piłkarze Widzewa ani piłkarze ŁKS nie zachwycili.
94' KONIEC MECZU - WIDZEW I ŁKS na remis.
92' Dobra szansa ŁKS - strzał głową z 11 metrów, ale niecelny.
Dwie żółte kartki dla widzewiaków za popychanie Radionowa.
90' Teraz Michalski błysnął świetnym rajdem - huknął, ale minimalnie niecelnie.
88' Rzut rożny dla Widzewa... nic z tego nie wyszło.
84' Wynik Widzew ŁKS wciąż 0:0
Kolejna kartka dla zawodnika ŁKS - tym razem Golański
Krzywicki za Daniela Mąkę.
80' Znów faul na Widzewiaku i żółta kartka dla zawodnika ŁKS.
77' Zmiana w ŁKS - zejdzie Golański wejdzie na murawę Rozwadowicz.
75' Widzew ma 15 minut gry w przewadze. Czy Widzewiacy wykorzystają szansę?
71'Faul na Widzewiaku i czerwona kartka dla Pyciaka (druga żółta)Wynik meczu Widzew ŁKS 0:0
66'W odpowiedzi ŁKS, ale piłka metr od bramki Wolańskiego.
Żółta kartka dla Pyciaka za dyskusję z sędzią.
65' SŁUPEK po strzale Widzewiaka - ależ miał szczęście ŁKS - Kołba tylko odprowadził piłkę wzrokiem...**61' Kibice nieustannie dopingują - tymczasem groźnych akcji z obu stron jak na lekarstwo... 58' Rzut rożny dla Widzewa - fatalna wrzutka.
WIDZEW ŁKS wynik 0:0
57' Mąka z rzutu wolnego - prosto w ręce Kołby... 55' Zmiana w Widzewie - wchodzi Kamiński, schodzi Okuniewicz 51' Akcja Maki prawą stroną, wrzutka i rzut rożny dla Widzewa 49' Bardzo dobra okazja Widzewa - wrzutka w pole karne i piłka tuż na poprzeczką.
Faul na Danielu Mące - około 25 metrów do bramki.
46' GRAMY w II połowie
Koniec pierwszej połowy.
WYNIK DERBÓW WIDZEW ŁKS 0:047' Ależ teraz ŁKS miał sytuację - zaspali defensorzy Widzewa i piłka wychodzi na rzut rożny.
Dobra akcja Michalskiego, który poślizgnął się przy strzale i piłka minimalnie minęła słupek.
45' Sędzia dolicza 3 minuty do pierwszej połowy. 42' Dobra akcja Widzewa, ale piłka przeleciała wzdłuż pola karnego.
Widzew ŁKS 0:0
39' 40 minuta gry, mecz na razie nie zachwyca. 37' Zmiana w ŁKS wchodzi Golański i zmienia Kocota. 35' Kazimierowicz z 17 metrów strzał z powietrza - około 10 metrów na poprzeczką. 33' Na boisku zbyt wiele się nie dzieje. Nie ma akcji podbramkowych. 29'Teraz dwie dobre akcje Widzewa - Michalski i Maka - ale bez strzałów na bramkę. 26' Rzut rożny dla ŁKS - fatalnie wykonany.
Wynik meczu Widzew ŁKS bez zmian 0:0
24' Teraz kartka dla zawodnika Widzewa Marcina Nowaka - faul stopera Widzewa - rzut wolny dla ŁKS 22'Rzut wolny dla Widzewa - piłka w rękach bramkarza. 19' DERBY ŁODZI Widzew ŁKS wynik 0:0 18' Rzut rożny dla ŁKS - piłka po strzale głową ląduje w rękach Wolańskiego. 16' Na razie bez szaleńczych ataków - obie drużyny więcej uwagi poświęcają obronie i przeszkadzaniu rywalom.
14' Sporo ostrych wejść, sporo agresji, ale wiadomo, to są DERBY 10' Rzut wolny dla ŁKS. Zbyt mocne dośrodkowanie, piłka wychodzi za końcową linię. WYNIK MECZU WIDZEW ŁKS 0:0ALEŻ TERAZ PIĘKNY STRZAŁ GŁOWA DANIELA MĄKI - Kołba na posterunku 6' Faul na zawodniku gości. Rzut wolny.
Niezwykle efektowna oprawa na trybunach na czerwonym tle biały napis DERBY SĄ NASZE
Dobra wrzutka, strzał Nowaka głową i Kołba ratuje ŁKS przed utratą bramki.
5' Rzut rożny dla Widzewa. Ależ teraz ŁKS miał szczęście.
PIEKIELNIE GŁOŚNY DOPING KIBICÓW WIDZEWA
4' Sporo walki w środku boiska.
Było bardzo niebezpiecznie, zamieszkanie na polu karnym, ale nikt z ŁKS nie zagroził Wolańskiemu.
2' Rzut rożny dla ŁKS
Widzew na czerwono, ŁKS na niebiesko
1' **GRAMY. 64 derby rozpoczęte.

19.08 Piłkarze już na murawie.
Dla obu trenerów to pierwszy mecz derbowy w roli szkoleniowców.
19.00 Cały stadion na czerwono...
18.55 Piłkarze powoli będą kończyć rozgrzewkę. Do meczu pozostało już tylko 15 minut.
18.50 Stadion już wypełniony kibicami.
Składy obu drużyn:
WIDZEW: P. Wolański - M. Kozłowski, M. Nowak, S. Zieleniecki, B. Gromek, P. Rodak, M. Kazimierowicz, M. Michalski, A. Radwański, D. Mąka, P. Okuniewicz

ŁKS: M. Kołba - P. Pyciak, A. Ślęzak, K. Juraszek, K. Rozmus, D. Guzik, M. Gamrot, P. Kocot, P. Bryła, Ł. Kopka, J. Radionow

Trener Widzewa Cecherz: Każdy mecz traktujemy bardzo poważnie, w każdym chcemy dać maksimum z siebie. Tak też będzie dziś w derbach Łodzi.
Trener ŁKS Robaszek: do meczu z Widzewem podchodzimy spokojnie. Wiemy, co mamy robić. Nogi naszych piłkarzy na pewno nie będą drżeć przy dopingu Widzewa.

Kibice Widzewa już od godziny 17 pojawiali się w rejonie stadionu przy al. Piłsudskiego. W tej chwili na godzinę przed meczem część krzesełek na trybunach jest już zajęta. Wokół stadionu Widzewa coraz więcej kibiców Widzewa. Niestety kibice Łódzkiego Klubu Sportowego nie obejrzą meczu na obiekcie przy al. Piłsudskiego - to decyzja władz Widzewa. Derby obejrzą na żywo tylko kibice gospodarzy.