Derby ŁKS Widzew na żywo. Wynik meczu ŁKS Widzew online. Kto wygrał derby Łodzi? Mecz zakończył się podziałem punktów

Derby Łodzi ŁKS Widzew. W sobotę wielkie piłkarskie święto ŁKS grał z Widzewem. Mecz dostarczył wielu emocji. Ostatecznie zakończył się podziałem punktów. Wynik derbów Łodzi ŁKS Widzew 2:2. Widzew prowadził po pierwszej połowie 0:2, ale ŁKS w drugiej części meczu przejął inicjatywę i doprowadził pod koniec spotkania do remisu.

Derby Łodzi ŁKS WIDZEW

Wynik ŁKS Widzew 2:2

KONIEC MECZU - W piłkarskich derbach Łodzi w pierwszej lidze ŁKS zremisował z Widzewem 2:2. To goście schodzili na przerwę, prowadząc 2:0, jednak gospodarze doprowadzili do wyrównania, po przerwie mając chwilami przygniatającą przewagę. ŁKS - Widzew 2:2. Dziękujemy za relację.
90+2 min - Róg dla ŁKS.
90+1 min - Celny strzał Kuna. Broni Malarz.
90 min - Sędzia dolicza co najmniej cztery minuty.
86 min - Żółta kartka dla Kuna.
85 min - Akcja Dankowskiego prawą stroną. Pirulo nie zdołał opanować piłki, która ostatecznie trafia Ricardinho. Zmiennik z Brazylii znakomicie przyjmuje sobie futbolówkę tyłem do bramki i widowiskowym uderzeniem z przewrotki nie daje szans golkiperowi.
85 min - GOOOLLL!!! Dla ŁKS!!! ŁKS - Widzew 2:2.
83 min - Zmiana w ŁKS. Ricardinho zastępuje Rozwandowicza.
82 min - Widzewowi udaje się teraz przesuwać grę na połowę ŁKS.
80 min - Żółta kartka dla Sobocińskiego za faul taktyczny na Samcu-Talarze.
79 min - Dwie kolejne zmiany w Widzewie. Samiec-Talar za Ameyawa, Kun za Michalskiego.
76 min - Sekulski podaje w polu karnym do Pirulo, a ten uderza nad poprzeczką.
76 min - Sekulski źle trafia w piłkę w polu karnym.
75 min - Róg dla ŁKS.
74 min - Żółta kartka dla Hanouska za faul na Rozwandowiczu.
72 min - Sekulski na spalonym.
71 min - Poczobut dotyka piłki ręką w ,,szesnastce", ale sędzia nie odgwizduje przewinienia.
71 min - Obraz gry się nie zmienia. ŁKS ze wszystkich sił stara się doprowadzić do wyrównania. Widzew się broni.
69 min - Faul Hanouska.
69 min - Faul Gracii na Tomczyku.
68 min - Kontra Widzewa, ale źle zachowuje się Mucha.
67 min - Hanousek wygrał pojedynek z Gracią.
66 min - Tomczyk fauluje Rozwandowicza.
65 min - Zmiana w Widzewie. Becht zastępuje Gacha.
65 min - Niecelne uderzenie Pirulo.
64 min - Dwie zmiany w ŁKS. Rygaard za Trąbkę, Dankowski za Wolskiego.
63 min - Coraz większa przewaga gospodarzy.
62 min - Róg dla ŁKS po interwencji Nowaka.
61 min - Nowak uprzedził Sekulskiego w polu karnym.
60 min - Uderzenie Domingueza.
59 min - Zmiana w Widzewie. Hanousek za Robaka.
58 min - Zmiana w Widzewie. Tomczyk za Kitę.
57 min - ŁKS przeważa.
54 min - Strzał Trąbki z ostrego kąta, interwencja Wrąbla.
53 min - Po zagraniu Robaka szansę miał Tanżyna, ale nie trafił w bramkę.
52 min - Sobociński przytomnie zatrzymuje akcję Widzewa.
49 min - Kapitalne podanie Trąbki do Pirulo. Ten przejmuje piłkę lewą noga, a następnie prawą nogą posyła piłkę między nogami wybiegającego Wrąbla. Zimna krew ełkaesiaka.
49 min - GOOOLLL!!! Dla ŁKS!!! ŁKS - Widzew 1:2.
49 min - Tanżyna wybija piłkę z pola karnego.
48 min - ŁKS próbuje ataku pozycyjnego.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY MECZU - Zaczynamy drugą połowę derbów Łodzi. ŁKS przegrywa z Widzewem 0:2. Oba zespoły bez zmian.
PRZERWA - W derbach Łodzi ŁKS przegrywa z Widzewem 0:2. To gospodarze jako pierwsi mieli groźną sytuację bramkową, ale goście byli skuteczniejsi. ŁKS - Widzew 0:2.
45 min - Sędzia dolicza co najmniej minutę.
45 min - Sekulski główkuje obok słupka.
45 min - Podaje Janukowicz, interweniuje Wrąbel.
43 min - Gracia główkuje już poza linią końcową.
42 min - Ładna akcja Trąbki.
41 min - Poczobut sprytnie wymusza faul Wolskiego.
39 min - Robak fauluje Sobocińskiego.
39 min - Kolejny rożny dla gości.
38 min - Akcja Ameyawa, po której wywalczył róg.
34 min - Wolski pada w polu karnym, domagając się przewinienia.
33 min - Centruje Klimczak.
28 min - Precyzyjne dośrodkowanie Kosakiewicza z prawej strony pola karnego. Ameyaw wygrywa powietrzny pojedynek z Wolskim i głową pokonuje Malarza. Gospodarze domagali się odgwizdania faulu, ale wydaje się, że niesłusznie. Pasywny Wolski zupełnie nie podjął walki z Ameyawem.
28 min - GOOOLLL!!! Dla Widzewa!!! ŁKS - Widzew 0:2.
25 min - Świetne dalekie podanie Gacha. Zawahanie obrońców ŁKS wykorzystuje Nowak. Zagrywa piłkę klatką piersiową, mija Malarza i trafia z bliska do pustej bramki.
25 min - GOOOLLL!!! Dla Widzewa!!! ŁKS-Widzew 0:1.
24 min - Żólta kartka dla Trąbki.
23 min - Kolejny faul Janczukowicza.
20 min - Żółta kartka dla Janczukowicza za faul na Kicie.
20 min - Zablokowane uderzenie Domingueza.
18 min - Niecelny strzał Rozwandowicza.
16 min - Sobociński w ostatniej chwili wybija piłkę przed własną bramką spod nóg Nowaka.
15 min - Przekombinowany wolny w wykonaniu gości.
14 min - Ładne uderzenie Pirulo, ale broni Wrąbel.
13 min - Wolski fauluje Robaka.
13 min - Zbyt mocne podanie Rozwandowicza do Pirulo.
10 min - Ameyaw podaje do Robaka, ten zagrywa do Kosakiewicza, ale on beznadziejnie podaje w polu karnym ŁKS.
9 min - Akcja Ameyawa.
6 min - Wrąbel świetnie interweniuje po główce z bliska Rozwandowicza. Centrował Pirulo, lot piłki przedłużył Sobociński.
5 min - Wolski zatrzymuje Ameyawa.
3 min - Pierwszy róg w meczu. Dla Widzewa.
2 min - Po podaniu Sobocińskiego interweniuje Wrąbel.
1 min - Zbyt mocne podanie Kosakiewicza.
POCZĄTEK MECZU - Zaczynamy derby Łodzi. ŁKS kontra Widzew!

Godz. 12.40 - Ławka rezerwowych ŁKS: Dawid Arndt, Maciej Dąbrowski, Tomasz Nawotka, Kamil Dankowski, Jakub Tosik, Piotr Gryszkiewicz, Przemysław Sajdak, Ricardinho, Mikkel Rygaard. Ławka rezerwowych Widzewa: Vjaceslavs Kudrjavcevs, Michał Grudniewski, Filip Becht, Paweł Tomczyk, Dominik Kun, Marek Hanousek, Karol Czubak, Piotr Samiec-Talar.

Godz. 12.42 - Sędzia Tomasz Kwiatkowski wita kapitanów - Arkadiusza Malarza (ŁKS) i Marcina Robaka (Widzew). ŁKS na biało, Widzew na czerwono.

Godz. 12.31 - W ŁKS nie mogą wystąpić: Adam Marciniak, Marcel Wszołek oraz Samu Corral. Natomiast w Widzewie. poza Możdżeniem, Patryk Stępiński i Merveille Fundambu.

Godz. 12.24 - Oba zespoły intensywnie się rozgrzewają.

Godz. 12.20 - Z kolei w Widzewie trener Enkeleid Dobi postanowił dokonać aż trzech roszad w porównaniu do starcia z Radomiakiem Radom (1:1). Zabrakło nie tylko pauzującego za czerwoną kartkę Mateusza Możdżenia, ale również Piotra Samca-Talara i Pawła Tomczyka. Zastąpili ich: Poczobut, Robak oraz Ameyaw.

Godz. 12.20 - Jeśli chodzi o drużynę prowadzoną przez trenera Wojciecha Stawowego, to w porównaniu do spotkania z Odra Opole (2:1), szkoleniowiec dokonał jednej zmiany w wyjściowej jedenastce. Za Duńczyka Mikkel Rygaarda zagra bowiem Trąbka.

Godz. 12.12 - Skład Widzewa: Jakub Wrąbel – Łukasz Kosakiewicz, Daniel Tanżyna, Krystian Nowak, Kacper Gach – Mateusz Michalski, Patryk Mucha, Bartłomiej Poczobut, Michael Ameyaw – Przemysław Kita, Marcin Robak.

Godz. 12.12 - Skład ŁKS: Arkadiusz Malarz – Maciej Wolski, Carlos Moros Gracia, Jan Sobociński, Adrian Klimczak – Pirulo, Antonio Dominguez, Maksymilian Rozwandowicz, Michał Trąbka, Piotr Janczukowicz – Łukasz Sekulski.

Faworytem meczu derbowego jest ŁKS. Wiadomo jednak, że derby rządzą się swoimi prawami i bardzo często drużyna uważana za faworyta schodzi z murawy pokonana przez lokalnego rywala. Ostatnie derby Widzew przegrał na własnym stadionie 0:2. Dziś trudno jednak doszukiwać się analogii. ŁKS nie zachwyca grą, gubi punkty i widać, że to już nie jest ta drużyna z początku rozgrywek. Widzew natomiast wydaje się być o wiele mocniejszy niż kilka miesięcy temu. A jaki będzie wynik derbów Łodzi?